Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > امام جمعه تهران : گناه و زنا باعث افزایش زلزله است
نماز جمعه

امام جمعه تهران : گناه و زنا باعث افزایش زلزله است

۲۷ فروردین ۱۳۸۹

حجت الاسلام صدیقی در نماز جمعه امروز تهران افزایش  وقوع زلزله را ناشی از ازدیاد گناه و زنا در جامعه  اعلام کرد . این عالم دینی که چند ماه پیش برای ارشاد مردم به امامت جمعه تهران منصوب شده است درخطبه ای که  روز جمعه ۲۷ اسفند-۱۶ آوریل – ایراد کرد گفت « جاذبه‌هایی که برخی بانوان و دختران در خود در بیرون از زندگی خصوصی ایجاد می‌کنند، جوانانی که دل‌شان تکان می‌خورد و به طغیان بوالهوسی کشیده می‌شوند و بعد هم دامن‌های آن‌ها آلوده می‌شود و زنا در جامعه زیاد می‌شود ، طبق روایات ما یکی از عواملی است که علت بعضی از بلایای ناگهانی به حساب آمده است. وقتی زنا توسعه پیدا کند زلزله فراوان می‌شود. »

امام جمعه تهران همچنین تلاش  باراک اوبامابرای جلوگیری از جمهوری اسلامی برای دستیابی به سلاح هسته ای را «احمقانه » خواند و ضمن سخن گفتن   از عطوفت و رحم  اسلام نتیجه گرفت سلاح کشتار جمعی با جوهره آئین جمهوری اسلامی همخوانی ندارد . حجت الاسلام صدیقی اظهار داشت ” تهدید آقای اوباما هم یک حماقت محض و هم یک رسوایی آشکار است و هم با هیچ یک از موازین بشری ، مکتبی،‌ مذهبی ، حقوقی و قانونی سازگار نیست.:‌ ملت ما تابع آیینی است که حتی در مورد حیوانات هم می‌گوید که میازار موری که دانه‌کش است. ما حیات همه موجودات را در دین خود محترم می‌دانیم و معتقدیم اگر یک انسان بی‌گناه کشته شود گویا یک نسل کشته شده است ما که یک فرد را از نظر ارزش‌گذاری را مساوی نسل می‌دانیم، از آدم‌کشی شرم داریم و حرام می دانیم » اینجا. برای آشنائی بیشتر با حجت الاسلام صدیقی  اینجا را بخوانید .

اگر یک انسان بی‌گناه کشته شود گویا یک نسل کشته شده است

همه ساله هنگام نزدیک شدن فصل گرما ، فشار بر خانمهای ایرانی برای تن دادن به حجاب کامل اسلامی افزایش می یابد که انتظار می رود در سال جاری با دخالت بسیج و تسلط کامل بنیاد گراها به نهادهای انتظامی   افزایش یابد .حجت الاسلام علم الهدی امام جمعه شهر مشهد نیز که از پیشگامان مبارزه با بد حجابی است در خطبه های نماز جمعه از استفاده از رکیک ترین کلمات نسبت به بانوانی که آنها را بد حجاب می خواند ابا نکرد  و آنها را   با کلماتی  نظیر « جانور » و «نکبت» مورد خطاب قرار داد .  کلیپ ویدئوئی از خطبه او را در نماز جمعه مشهد با هم نگاه کنیم :

 
کلیدواژه ها: , , , ,

 1. kilmar says:

  زنا باعث افزایش زلزله نیست
  زنا باعث افزایش حجت الاسلام است

 2. Arash says:

  گفتم‌ای شیخ اجل صد آفرین… بر چنین کشف ثقیل الباوری
  مانده‌ام انگشت بر لب از کجا… کرده ایی این‌ کشف… خیلی‌ محشری

  با توجه به این سخنان گوهر بار این شعر از آقای هالو رو گوش کنید

  http://www.youtube.com/watch?v=yaaQpN0_cWY

 3. احمد says:

  با درود به همه دوستداران و خوانندگان خواندنیها در هر کجای این کره خاکی که باجبار خود تبعیدی را اختیار کرده اند. یک خواهش کوچک از عزیزان تهیه کننده خواندنیا دارم. لطفا از نوشتن القابی مانند حجت الاسلام یا آیت الله جلوی نام جلادان و قوادان حاکم بر کشورمان اجتناب کنید. آخر مگر میشود به جلادی مانند مصباح یا خامنه ای لقب آیت الله داد؟ اگر چنین است پس چنگیز , آتیلا, هیتلر همه آیت الله عظما هستند.

  • sardabir says:

   دوست عزیز آقای احمد
   خواندنیها در اکثر مطالب این موضوع را رعایت می کند ولی هنگامی که خبری نقل می شود و یا شناساندن گوینده بدون ذکر لقبی که به آن مشهور شده آسان به نظر نمی رسد ناچار از آن القاب استفاده می کند .

 4. ali says:

  اخه بد بختایی که حرفای ایت الله صدیقی ر و مسخره کردین من موندم انشالله به زودی اون دنیا چطور میخواین جواب پس بدین؟

 5. جواد says:

  کفار به نوح و صالح و … هم همینا رو میگفتند حتی به پیابر عظیم اشان خودمون

 6. […] این مطلب با اشاره به اظهارات ابلهانه امام جمعه تهرا ن اینجا در باره ارتباط زلزله و منکرات می نویسد«منظور من شما […]