Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > زنان ایرانی > صدای آشنای آذر پژوهش – ویدئو
آذر پژوهش

صدای آشنای آذر پژوهش – ویدئو

۲۶ فروردین ۱۳۸۹

آذر پژوهش یکی از پیش کسوتان گویندگی در ایران است . وی که  اینک ۶۷ سال دارد و در فرانسه زندگی می کند  در جوار گویندگی و نویسندگی برنامه های رادیوئی ، سالیان دراز نیز «برنامه‌ی گل‌ها» را اجرا می کرد و صاحب یکی از به یاد ماندنی‌ترین صداهای رادیویی ایرانی است. آذر خانم در گفتگوئی با تلویزیون فارسی صدای امریکا چگونگی شروع به کار خود در رادیو ایران را روایت می کند و به گویندگان تازه کار رادیو و مجریان برنامه های تلویزیونی اندرز می دهد که زبان فارسی را نگهداری و پاسداری کنند ! نوار این گفتگو را که به دلایل فنی کوتاه شده است  باهم نگاه کنیم :

 
کلیدواژه ها: , , ,

 1. Abbas says:

  خواندنیها همیشه خواندنی است!

 2. احمد says:

  سپاس فراوان برای اینگونه کلیپهای خاطره اتکیز برای سالمندانی امثال من که در این غربت دلگیر با خاطرات گذشته زندگی میکنیم. من ۷۵ ساله هستم و شنیدن ودیدن چهرهای معروف زمان من مرا ساعتی(حداقل) از این مهاجرت اجباری بدوران خوش گذشته میبرد. شاد باشید.

 3. kourosh says:

  Drood bar khanoom pazhohesh,
  vatan zendeh khohad mand, bar digar Iran bray Irani khohad bood.