Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > جامعه ایرانی > اعتراض شدید سرهنگ پلیس به واردات مواد سمی – ویدئو
آعتراض پلیس به هوای تهران

اعتراض شدید سرهنگ پلیس به واردات مواد سمی – ویدئو

۲۶ اسفند ۱۳۸۸

سرهنگ هاشمی

اهالی تهران علاوه بر این که زیر بمباران امواج گوناگون “پارازیت” دستگاههای اطلاعاتی برای اختلال در پخش برنامه های ماهواره ای قرار دارند ، ریه های آنها نیز مملو از مواد سرطان زائی است ، که از برکت وارد کنندگان باشرفی که دم هر یک از آنها به طریقی به یکی از” بیوت”متصل است ، به اندام آنها تزریق می شود .

از جمله این مواد ، می توان از “آزبست” نام برد که بکار بردن آن سالها است در اروپا قدغن شده ، ولی به گفته رئیس پلیس تهران سال گذشته ۷۰۰ هزار تن از آن ، به برکت “پترو دلارهائی ” که نصیب کیسه گشاد حکومت اسلامی شده ، به کشور وارد شده است . این ماده در بسیاری از کارخانه های کشور چون کارخانه “فارسیت”در شهر درود و واحدهای تولیدی لنت ترمز و صنایع دیگر نیز ، در زمره مواد اولیه تولید است .

میزان الیاف آزبست در هوای تهران ۵۰ برابر کشورهای اروپایی و امریکایی است

دکتر یوسف رشیدی مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران می گوید « اندازه گیری های انجام شده نشان می دهد میزان الیاف آزبست در هوای تهران ۵۰ برابر کشورهای اروپایی و امریکایی است که وجود این آلاینده در هوا می تواند سبب بروز سرطان ریه شود» اینجا .

وی همچنین به خبرگزاری محیط زیست می گوید « در حالی که تا به امروز تصور می‌شد آلودگی‌هایی مانند مونواکسیدکربن مهم‌ترین آلاینده هوای تهران را تشکیل می‌دهد، اما یافته‌های جدید نشان داده که آزبست و همچنین بنزن خطرناک‌ترین ترکیب آلاینده‌ هوا بوده و موجب بروز سرطان خون و بیماری‌های مرتبط با آن میگرد» اینجا.

و اما “آزبست” بالاخره سر وصدای پلیس تهران را هم در آورد ، به نحوی که رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی که نگران سلامت ابوابجمعی خود است ،در بخش خبری شامگاه سه شنبه ۲۵ اسفند ، شدیدا به مجوز دولت برای واردات این ماده حمله کرد و با عصبانیت از استفاده آن در صنایع اعتراض کرد . نوار بخشی از سخنرانی وی را در بالا  نگاه کنید.

 
کلیدواژه ها: , ,

  1. kazem Malek says:

    بزودی این سرهنگ را به اتهام جاسوسی برای اسرائیل،تشویش اذهان عمومی و صد البته ارتکاب لواط اعدام خواهند کرد!

  2. فقط یک ایرانی says:

    بازم دمش گرم که گفت حالا حتا اگه انجام هم ندن که جلوشو بگیران باز خوبه که گفت و مردم متوجه شدن