Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > دروغهای احمدی نژاد در باره صادرات بنزین + ویدئو
artcile
دروغهای احمدی نژاد در باره صادرات بنزین

دروغهای احمدی نژاد در باره صادرات بنزین + ویدئو

۶ شهریور ۱۳۹۰

از بیماریهائی که به دلیل آلودگی هوا بوسیله دودو و دم اتومبیلهائی که بنزین الهی می سوزانند  نصیب ملت شهید پرور شده  است می گذریم و به صادرات بنزین دولت امام زمان می پردازیم . صادرات بنزین دولت  مهر پرور هم  نیاز به توصیف زیاد ندارد ، همه چیز در ویدئو گفته شده است . احمدی نژاد در ۱۷ اکتبر ۲۰۱۰ مدعی است که خریداران خارجی بنزین برای خرید بنزینی که به یاری امام زمان و کارشناسان متعهد و مکتبی در جمهوری اسلامی  تولید شده است صف کشیده اند . وزیر پیشین نفت او هم این مساله را در کنفرانس خبری همان ماه  تائید می کند  . خالا وزیر جدید نفت که از سپاه پاسداران آمده و  گردنش کلفت است، برای نشان دادن این که بر خلاف رئیس جمهور و سلفش ، آدم راستگوئی است ، روز یکشنبه ۶ شهریور ، آب پاک را روی دست آنها می ریزد و می گوید انشا الله با ساختن پالایشگاههای  جدید ، جمهوری اسلامی هم   به صادر کنندگان  بنزین در جهان اضافه خواهد شد !

برای شنیدن سخنان این بزرگواران ، روی آیکون زیر کلیک کنید 

 

 

 

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , ,

Comments are closed.