Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > جوانی که حساب اوباما در تویتر را هک کرد + ویدئو
هک حساب اوباما

جوانی که حساب اوباما در تویتر را هک کرد + ویدئو

۱۶ فروردین ۱۳۸۹

جوان  ۲۵ساله ای که به اتهام هک کردن “تویتر” و پخش اطلاعات تجاری این شرکت روی اینترنت دستگیر شده است به خبرنگاران می گوید من با انگیزه خلاف این کار را نکرده ام . وی که پس از دستگیری با رسانه های خبری سخن می گفت ، مدعی است که هدف او از هک کردن و سرقت ۳۰۰ صفحه از اطلاعات تجاری تویتر را تنها با انگیزه نمایش ایمن نبودن شبکه های اجتماعی اینترنت انجام داده است اینجا . این پسر فرانسوی که” فرانسوا کوستی” نام دارد بیکار است و با نام مستعار “هکر کرول” به وب سایتها نفوذ می کرد.

فرانسوا به حساب بریتنی اسپیرزدر تویتر هم نفوذ کرد

“بیز استون” بنیانگزار تویتر تائید می کند که وب سایت تویتر هک شده است ولی می گوید با وجود آنکه به حسابهای تویتر از جمله حساب “باراک اوباما” و “بریتنی اسپیز” نفوذ شده است اما هیچگونه اطلاعاتی دستکاری و جابجا نشده است اینجا.
فرانسوا که هنوز با مادرش زندگی می کند  پس از دستگیری با قید ضمانت آزاد شده است ولی ممکن است در دادگاه به دوسال زندان و پرداخت ۳۰ هزار یورو جریمه محکوم شود .

http://www.youtube.com/watch?v=OFMAUf7HR-U
 
کلیدواژه ها: , , ,

  1. a says:

    بجای دو سال زندان و جریمه باید راهنماییش کنن و بهش بورس تحصیل در رشته امنیت شبکه بدن. باید از هکرها اینو بفهمن که اگه قبل از هک کردن سوراخ امنیتی رو به مدیر وب سایت گزارش کنن جایزه هم میگیرن و نیازی نیست که خرابکاری کنن.