Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > ناخنک ممنوع !

ناخنک ممنوع !

۶ خرداد ۱۳۹۰

دومینیک استراوس کاهن به اتفاق خانم و آقای اوباما

دومینیک استراوس کاهن مدیر پیشین صندوق بین المللی پول به اتهام تجاوز جنسی به خدمتکار هتل تحت تعقیب است . آقای استراوس کاهن مرد عاشق پیشه ای است که دارای سوابق سوئی در این زمینه است .مطلب احمد احرار را با عنوان مدیر صندوق بین المللی پول از اوج قدرت تا قعر ذلت بخوانید . ویدئ بازداشت او را در اینجا و ویدئو حضور او در دادگاه را برای پیشنهاد ضمانت همسر ثروتمندش آن سینکلر  که به آزادی او منتهی شد در اینجا نگاه کنید .


 
کلیدواژه ها: , , , ,

 1. رامین says:

  از زن اوباماهم نگذشت/؟؟؟

 2. سی سی says:

  عاشق پیشه؟!!!!!
  قدیما می گفتند هوس بازها! یا سر پیری معرکه گیری…
  یه همچه چیزی.

 3. سی سی says:

  عاشق پیشه؟!!!!!!!!
  قدیما می گفتند هوس باز ها…..یا سر پیری معرکه گیری…یا طرف پاش لب گوره خجالت نمی کشه…یا یه یه همچه چیزی! سر قضیه اخیرش هم که داشته به زنه تجاوز می کرده…
  از کی تا به حال به متجاوز می گن عاشق پیشه رو شما سلطنت طلبهای عزیز باید جواب بدهید!

  • modir says:

   دوست عزیز … از لطفتان متشکریم ولی از کجا متوجه شدید که ما سلطنت طلب عزیز هستیم؟
   دوم این که صفت عاشق پیشه برای آقای استراوس کاهن ، محدود به این ماجرا نبوده است . ، ایشان بیش از ۶۰ سال داشته است ، و عاشق پسشگی ایشان در طول زندگی معروف است . خداوند همه جمهوریخواهان عزیز را به راه راست هدایت کند:(((((
   :)))))))))

 4. salar says:

  ای کاش بجای اینهمه خبر از این آقای استراوس کان لااقل یک عکس از او پیشخدمت هتل میگذاشتند که لااقل بدونیم چه شکلی بوده!!

  • modir says:

   خیلی مایل بودیم که تصویر ایشان را نیز چاپ کنیم ولی به غیر از یک تصویر که آن هم قابل استناد نیست ، هنوز در هیچ کجا عکسی از آن خانم منتشر نشده است .

 5. مهمنیست says:

  هنوز جرم ایشون ثابت نشده… امریکایی ها دنیا رو بهم می ریزن و هر کاری می کنن……بعد به یه نفر که معلوم نیست چه کار کرده “سنسور” وصل می کنن و محل زندگیش دوربین میزارن…. !!.. انگار دارن موجود فضایی شکار می کنن….جمع کنید این خیمه شب بازی رو !

 6. سیما says:

  انتخاب عکس مسخره و چیپ و عمومردکی بود

 7. نادر شاه says:

  در این دار مکافات شب و روز داره جنایت صورت میگیره، اونوقت همه زوم کردن روی این پیرمرد.حالا یه غلطی کرده یا نکرده.باید اینجوری باهاش برخورد بشه.صددرصد انگیزه سیاسی پشت این قضیه هست.