Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > عکس جالب ورزشی
عکس روز

عکس جالب ورزشی

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰

 
کلیدواژه ها: , , ,

 1. Mana says:

  با سلام ودرود فراوان

  ببخشید ,واقعا از زحمات شما عزیزان سپاسگزارم.اما واقعا در بیان عنوان گزارش ویا عکسهایتان ,کمی بیشتر تامل کنید.چطور می توانید,ضربه محکم توپ به سر یک نفر را به عنوان عکس جالب ورزشی بیان کنید؟از توجه شما به این درخواست سپاسگزارم.

  با احترام

  مانا نثاری و شاهین عرشی

  • modir says:

   با تشکر از توجه شما ، دلیل جالب بودن این عکس برای ما زحمتی است که سازنده آنک شیده و تکنینکی که برای ساختن عکس به کار برده است . این تصویر بدون استفاده از ابزارهائی چون فلش ساخته شده که در عین تحرک ، سنگین نیست . البته چون با ورزش نیز بی ارتباط نیست ، نام آن را عکس ورزشی جالب گذاشتیم . خواهشمندیم اگر پیشنهاد بهتری دارید که شایسته تیتر این عکس باشد ، مرقوم فرمائید تا در صورت تصویب استفاده شود .

 2. ahmad says:

  jaleb booad . merci

 3. محمد says:

  بسیار جالب و زیبا است . هرچند کوشش و صمیمت شما برای ارائه بهترین ها برای خوانندگان گاها با ایراد های بنی اسرائیلی بی سر وته بر خورد میشود اما من بنوبه خودم از زحمات شما متشکرم ارزوی موفقیت برای شما را دارم