Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > نیروهای عراقی با حمله به اردوگاه اشرف ۲۸ پناهنده را کشتند
حمله نیروهای عراقی به مجاهدین

نیروهای عراقی با حمله به اردوگاه اشرف ۲۸ پناهنده را کشتند

۱۹ فروردین ۱۳۹۰

زمان کوتاهی پس از آن که سازمان مجاهدین خلق با برگزاری یک کنفرانس خبری در واشنگتن اطلاعات تازه ای را در مورد مرکز هسته ای منتشر کرد ، نیروهای عراقی در سحرگاه روز جمعه ۱۹ فروردین با حمله به پایگاه این سازمان در آن کشور موسوم به ” اشرف” دستکم ۲۸ تن از پناهندگان مقیم این اردوگاه را به ضرب گلوله کشته و بالغ بر ۳۰۰ نفر دیگر را مجروح کردند .


بر اساس گزارشهائی که در وب سایت مجاهدین خلق منتشر شده است ، مریم رجوی رئیس جمهور خود خوانده این سازمان ، از دولت امریکا درخواست کرد از از ادامه حمله نیروهای عراقی به مقر این سازمان جلوگیری کنند ولی به نظر می رسد تا زمان مخابره این خبر ، دولت امریکا حرکتی انجام نداده است اینجا .


در حالی که تلویزیون الجزیره عناوین خبری خود را به کشته شدن سه ژاپنی و دو فلسطینی در غزه اختصاص داده است ، سایر شبکه های خبری اروپائی نیز چون بی.بی.سی جهانی چندان تمایلی به انعکاس خبرهای این کشتار نشان نمی دهند . تنها تا لحظه انتشار این خبر در خواندنیها ،  تلویزیون سی.ان.ان گزارش زیر را منتشر کرده است :

در این حال شاهزاده رضا پهلوی با انتشار پیامی در وب سایت خود مقامات عراقی را به همدستی با جمهوری اسلامی متهم کرد و  از ایرانیان خواست که اعتراض خود را نسبت به حرکت رژیم عراق اعلام کنند  اینجا .

خبر تکمیلی – یکشنبه ۲۱ فروردین – در حای که سازمان مجاهدین حق مدعی است که تعداد کشته ها بالغ بر ۳۱ تن شده است ، مقامات عراقی امروز از خبرنگاران دعوت کردند تا از اردوگاه اشرف بازدید کنند و سیمای جمهوری با پخش گزارش ناشیانه ای این بازدید را با بوق و کرنا اعلام کرد . مشخص نیست ، در حالی که به گفته سیمای جمهوری اسلامی ، خبرنگاران هیچ توجهی به ساکنین اردوگاه نکرده اند ، علت بردن خبرنگاران به مقر مجاهدین چه بوده است ؟براب دیدن این گزارش تلویزیونی روی آیکون زیر کلیک کنید :


 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

 1. پرویز says:

  جناب شاهزاده”مستبد زاده” خیلی لطف فرمودند که یک حرف پوچ ومفت زدند

  • parvaz says:

   Mr Raza Pahlavi .thank you for what you said.i am a simple supporter of Mojahiden.also to Parviz:you should shut up and go and get your money from Mollas.there will not be any change in iran without mojahiden
   even if take 50 years to come.parviz .Iran.Loristan

 2. محمد says:

  من نسبت بمسائل اتمی ایران که یک موضوع کشوری و ضمنا بر اساس یک مقررات بین امللی کنترل و نظارت میشود هیچگونه اظهار نظری نمیکنم . اما سازمانی بنام مجاهدین خلق که ار ابتدا موجوذیت خود تا بامروز با شعار های عوام فریبانه اقدام بکشتن جوانان وطن ما نموده سران این سازمان صرفا برای دستیابی بقدرت با قرار گرفتن در زیر چتر دشمن و ضمن همراهی و همگامی با کشور در حال جنگ با ایران ضمن استفاده ار سلاحهای دشمن باب و خاک و ملت ما حمله ور گردیده و با استقرار اعضا خود در رندانی بنام پایگاه اشرف بروزگار ذلت بار خود را ادامه میدهد . و امروزه بمنظور خوشخدمتی بیشتر و احیانا رسیدن بقدرت با حاسوسی و گماردن اعضا جاسوس خود در وطن ما مسائل و موارد کشور مان را بدیگر کشور ها اعلام مینماید و انجام این کار یک جاسوسی مسلم و محرز بوده و در همه کشور ها اینگونه اعمال تقبیح شده و حکم مجریان اینگونه اعمال در تمام دنیا اعدام میباشد . سران خود باخته سارمان مجاهدین غافلند و نمیدانند که ضاحبان قدرت در دنیا شخضا بتمام موارد و مسائل تکنیکی کشور های دیگر اطلاعات کامل داشته و نیاز باینگونه جاسوس های وطن فروش نمیباشد .حاسوسی و خیانت برای سارمان مذکور یک امر معمول و شناخته شده و مسبوق بسابقه بوذه که ار انجمله ماجرای کودتا نو ژه که سبب اعدام بسیاری ار بهترین افسران میهن پرست وطن ما گردید ار جمله اقدامات خائنانه همین سازمان در ابتدا فتنه خمینی در ایران بود.

 3. hossein says:

  be nazare man ke 40 sal az iran dor hastam va akhbare iran ra dombal mikonam ta emroz nadidam kasi va ya sazemani be joz mojahedin ba akhoondha dar jang hastan in ra ham midonam ke in ha dombale Azadi hastan va ta akhar ham ba in ha dar jang hastan mojahedin az 1358 be khatre azadi bayan ba akhoond ha dar jang bodan va koshte dadan man be in ha migam dorood bar shoma.in nazare man hast.