Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > نخست وزیر ترکیه هم دست به ضریح شد

نخست وزیر ترکیه هم دست به ضریح شد

۱۳ فروردین ۱۳۹۰

در حالی که آیت الله سیستانی از دیدار با مقامات سیاسی اکراه دارد در جریان سفر رجب طیب اردوغان که از پیروان یکی از شعبات شیعه به نام  علوی است از او استقبال و با وی دیدار کرد . نخست وزیر ترکیه که روابط گرمی هم با جمهوری اسلامی به هم زده است در نجف مورد استقبال مقامات محلی قرار گرفت و طی زیارتی  از آرامگاه حضرت علی  آئینهای مربوطه  مذهبی را نیز به جا آورد .

نخست وزیر ترکیه مرقد حضرت علی در عراق را زیارت می کند

 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,

  1. ahmad says:

    بله دیگ بله چغندر
    وقتی رئیس جمهور قدرتمند ترین کشور جهان جیمی کودن برای نجات گروگانهای سفارت دست بدعا در کلیسا بر میداشت از دیگران چه انتظاری میتوان داشت.

  2. محمد says:

    باید بتهیه کنندگان سناریو کنترل کشور ها تبریک گفت که نسبت بکار و ایده خودشان بسیار مسلط بوده و برای یک کشوری مثل ترکیه با ان طرز تفکر اجتماعی و مذهبی خاص که ذکر ان مثنوی صد من کاغذ خواهد بود توانستند و ضمنا هم میدانند که چطور و چه کسانی را برای اداره رفرم جهانی انتخاب و گزینش نمایند . تا امور بر وفق مراد و برنامه انها باشد