Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > پاسخ هادی خرسندی به شایعه دیدارش با رحیم مشائی + فایل صوتی
پاسخ هادی خرسندی به دیدار با رحیم مشائی

پاسخ هادی خرسندی به شایعه دیدارش با رحیم مشائی + فایل صوتی

۱۳ فروردین ۱۳۹۰

فایل صوتی در پائین صفحه

در ایام نوروز و در پی پخش برنامه طنز نوروزی هادی خرسندی  (ویدئو در پائین صفحه ) ، شایعه ای در محافل ایرانی و وبلاگها پیچید که اسفندیار رحیم مشائی رئیس دفتر محمود احمدی نژاد ، اخیرا با خرسندی در لندن ملاقات کرده و برای بی اعتبار کردن میر حسین موسوی او را تطمیع کرده است .

برای اطلاع از کم و کیف این شایعه ، طی تماسی با هادی خرسندی از چگونگی دیدار او با رحیم مشائی جویا شدیم که بر خلاف همیشه ، حس کردیم هادی از پاسخ دادن صریح به پرسشها تردید دارد .

ابتدا  از او پرسیدیم ، راست است که شما با رحیم مشائی بعله ؟

هادی پاسخ داد  «…. این دیدار حضوری نبود بلکه صرفا تلفنی و از طریق اسکایپ بود ، البته در زمان این گفتگوی تلفنی آقای مشائی در لندن بود اما ملاقات حضوری به علت ملاحظات امنیتی صورت نگرفت….» .

از هادی پرسیدیم ، می گویند شما با احمدی نژاد نسبت خانوادگی دارید ؟

هادی پاسخ داد «…  متاسفانه من به علت خویشاوندی سببی دوری که با مشائی دارم؛ نهایتا با احمدی نژاد هم فامیل میشوم….»

سوال کردیم ، آیا در گفتگو با مشائی تعهد همکاری هم دادید ؟

هادی گفت « گفتگوی تلفنی من با مشائی هیچگونه قول همکاری در خود نداشت»

به هادی گفتیم ، عده زیادی ازخواندنیها تقاضا کرده اند نظرت را نسبت به رحیم مشائی سوال کنیم . نظرت در باره او چیست ؟

هادی پس از خواندن چند سروده از مشائی ، پاسخ داد ، «…. همینطور که شنیدید ، مشائی طبع شعری آمیخته به طنز دارد ولی عوالم عرفان و معنویت که او را در خود گرفته او را از ذوق آزمایی در این زمینه باز میدارد..»

در اینجا به نظرمان رسید که هادی با زرنگی خاص خود سوالهای ما را حدس می زند ، چون زمانی که با کنایه به ملاقات هایی که در سال گذشته با فرح پهلوی و مریم رجوی و عزالدین حسینی (قبل از فوت او) داشته اشاره کرده و انگیزه او را از تماس با رحیم مشائی پرسیدیم ، بدون این که دستپاچه شود و بحث را عوض کند ، بلافاصله گفت:

«…دنیا اکنون یک دهکده کوچک جهانی شده و ما حتی ممکن است هنگام عبور در خیابان های مجازی این دنیا؛ با افرادی روبرو شویم و دیدار کنیم که هرگز باورمان نمیشود. وی افزود البته در این مورد حقایقی هم وجود دارد که بعد از سیزده بدر به آگاهی هم میهنان میرسانم….»

برای مشاهده ویدئو  بخش دوم طنز نوروزی هادی خرسندی در تلویزیون فارسی بی بی سی که شاید ندیده باشید روی آیکون زیر کلیک کنید

در اینجا ه می توانید با کلیک روی آیکون زیر ،  ویدئو بخش اول  که شاید قبلا دیده باشید مشاهده کنید

برای شنیدن دو برنامه  از گفتگوی جمشید برزگر با هادی خرسندی در برنامه بامدادی رادیو بی بی سی اینجا را کلیک کید


فایل صوتی مربوط به این مصاحبه را گوش کنید

Interview-Hadi

هادی خرسندی پس از مشاهده این مطلب ضمن مکالمه تلفنی  به خواندنیها گفت حدس می زده که این مصاحبه دروغ سیزده  باشد ولی آن را باور کرده است ! 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , , , , , , ,

 1. ناصر says:

  آدم به کی میتونه اعتماد کنه ؟ همه یه کرباسن

 2. بهرنگ says:

  من از دیدن برنامه طنز نوروزی آقای خرسندی واقعا ناراحت شدم. قرار ما این بود که در شب عید و لحظه سال تحویل به فکر زندانیان سیاسی باشیم. واقعا تلخ بود که در لحظه ای که سفره های هفت سین ما عکس زندانیای سیاسی رو داشت هادی خرسندی خانم رهنورد رو مسخره کرد و ایشون رو به یک گونی که یه بقچه روشه تشبیه کرد….

 3. سهيلا-تهران says:

  نظر ایشان در مورد پیام نوروزی اقای اوباماهم خیلی توهین امیز و جهت دار بود.مشخصه که در پشت پرده ایشون بازی های بسیار دارند.

 4. رضا says:

  وی افزود البته در این مورد حقایقی هم وجود دارد که بعد از سیزده بدر به آگاهی هم میهنان میرسانم

  حقایقی هم وجود دارد که بعد از سیزده به در …

  این فقط یک دورغ سیزده میتونه باشه، گرچه خرید و فروش انسانها امکان پذیره

 5. Nazak says:

  en agha yek daghakeh ke barash farghi nadareh ke che kasi mavajebesho mideh…faghat dalghaki khob baladesssss.

 6. احمد says:

  هادی خرسندی یک کمدین است . این شغل اوست و از این راه کسب درامد میکند . یکی ار اولین حقوق یک کاسب انتخاب مشتری است . بگذارید کاسبی خود را بکند .

 7. ahmad says:

  …..ن درستی مچوی در عالم
  کاسه آسمان ترک دارد
  هر کسی یک قیمت دارد وشاید . البته اگر این شایعه درست باشد باید بحال همه ما گریست.

 8. SIRUS says:

  هادی خرسندی دوازده سال پیش مرا بین تماشاچیان برنامه‌اش در یکی‌ از شهر‌های سوئد دید و رو ترش کرد، چرا که سبیلهای پت و پهنی داشتم (پیشداوری). شب همان روز در محفلی دوستانه که برایش ترتیب داده بودند دیدمش و از بچه‌های لندن نشین سراغ گرفتم، از علیرضا نوری زاده، که بدون تامل جواب داد: عامل رژیمه. از بهمن فرسی سراغ گرفتم که جواب داد: نمیشناسمش (یعنی‌ اینکه بهمن در عالم طنز ایرانی‌، جایگاهی‌ نداره). غیر از خودش، هیچکس را نمیشناسه و فقط میل به “یکطرفه گویی” و خنداندن داره. از پیام نوروزی اوباما همه ی اینطرفی‌ها دلشاد شدند غیر از این آقا

 9. shariar says:

  این بابا دیگه از کبر سن به پرت و پلا گویی رسیده و باید خودشو بازنشسته کنه ،جای تعجبه کمترین سواد سیاسی هم نداره !

 10. من از هادی خرسندی خوشم میآد.اما انسان جایز الخطاست طنز هم کار ساده ائی نیست که فکر کنید کاغد وقلم ر ا برمیداری ومینویسی .هادی خرسندی مویش رادراین کار سپید کرده وقابل احترام است .او وقتی به طنز در مورد اوباما وتبریک نوروزیش می سراید بنظر من به اوباما خیلی تخفیف داده چون واقعیت اوبا مادر خود اوبامانیست بلکه درحزب دموکرات آمریکاست که حال وروز من وتو از سیاستهای به اصطلاح منافع ملی آمریکا رقم خورده درصورتیکه منافع ملی آمریکاهم توسط این حزب نابود وآمریکای ابر قدرت تبدیل به دنبال رو اتحادیه اروپا وانگلستان کثافت است که برای منافع مشتی کمپانی نفتی جهان را به خاک وخون کشیده اند. هموطن جوانمردی به گفته سعدی شوخ کس را به روی کس نیاوردن است.این جمله را برای این گفتم که اگرقصد انتقاد ازخرسندی موی سپید را داریم ایمیل را برای همین کماردهاند اما وقتی کار به حریف طلبیدن میکشد او حریف همه هست