Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > با برنامه های نوروزی هادی خرسندی در بی بی سی
شوی نوروزی هادی خرسندی

با برنامه های نوروزی هادی خرسندی در بی بی سی

۱ فروردین ۱۳۹۰

تلویزیون فارسی بی بی سی در ایام نوروز ابتکار جالبی به خرج داده و ضمن تهیه دو برنامه رادیوئی در قالب دو فایل صوتی  و یک ویدئو استند آپ کمدی از هادی خرسندی شاعر و طنز سرای ناممدار ، غنای خاصی به برنامه های نوروزی خود بخشیده است .

البته هادی خرسندی نیز از این موقعیت کمال بهره برداری را کرده و سخنانی را که شاید چندان باب میل و همخوان با سیاست بی بی سی نباشد را در قالب طنز به آنها خورانده است . از شما دعوت می کنیم به این برنامه ها  توجه کنید :

بخش اول – نوار صوتی  گفتگوی جمشید برزگر با مسعود بهنود و هادی خرسندی

بخش دوم – نوار صوتی  گفتگوی جمشید برزگر با مسعود بهنود و هادی خرسندی

هادی خرسندی در شو نوروزی تلویزیون بی بی سی فارسی

نوار ویدئوئی استندآپ کمدی نوروزی خرسندی

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

 1. سیمین ک. says:

  خیلی خیلی خیلی عالی بود . از بی بی سی و خواندنیها و هادی خرسندی سپاسگزارم

 2. ahmad says:

  با صمیمانه ترین شادباشهای نوروزی به همه شما نویسندگان سایت خواندنیها. برنامه هادی خرسندی همیشه چالب هستند. آرزوی تندرستی برایتان را دارم.

 3. محمد اسمعیلی says:

  سلام با این که دسترسی به سایت آقای خرسندی و خواندنیها حتی با فیلتر شکن برای ما در ایران خیلی دردسر دارد ولی همه مشگل را به جان می خریم و این وب سایتها را می خوانیم . برای این برنامه جالب که عید ما را شیرین کرد سپاسگزاریم – از طرف خودم و خانواده

 4. بهرام says:

  اگر قرار باشد گذشته افراد و غقاید انها را ان هم زمانی که قدرتی ندارند ومهجور افتاده اند ان هم با ان لحن سخبف در پیش چشم این همه ادم نگران مستاصل به تمسخر بگیریم درباره افرادی هم که جمله بختیار از مرز بازرگان در رفت را هم ساختند و کار کردن در جایی که با مشکلات همراه بود را تاب نیاوردند و جا خالی دادند هم جملات زیادی میتوان ساخت شما سال هاست از این ممکلت دور بوده اید و این را خود خواستید لطفا با احساسات ما بازی نکنید .جملاتی که در برابر دوربین ان هم در شب سال نو درباره ان زن ومرد ازاده دربند سرهم کردید ادم را از هر طنزی بیزار میکند

 5. parham says:

  عید نوروز ۷۰۰۰ سال پیش چگونه میتوانست اسلامی باشد
  یک سری عرب پرست ایران ستیز میگویند”یا مقلب القلوب والبصار….” اخر این کلمات کدام یک ایرانی است؟ ایا در ۴۰۰۰ سال پیش از اسلام هم همین ها را ایرانی ها میگفتند؟

 6. جواد says:

  سلام و درود به تو اقا هادی
  اقا هادی در برنامه نوروزیت واقعا گند زدی, واقعا گند زدی!!!!!!!!!
  اینرا ما همگی که دوستت داشتیم از صمیم قلب ابراز میکنیم, شما حق نداشتی اشخاص را بخاطر پوشش مسخره کنی, اگر از چادر و روسری بدت میاید چطور در مورد روسری همسر رجوی چیزی نمیگی, چطور در با ایشان همراهی هم میکنی.
  اقا هادی واقعا گند زدی

 7. جواد says:

  اصغر اقا گند زدی واقعا گند زدی
  چقدر خوب از احمدی نژاد قاتل , دوروغگو, و مردم فریب پشتیبانی کردی.
  واقعا گند زدی

 8. فریدون says:

  واقعا صدتا از این طنز نویس ها هم به اندازه یک نفر ادم داخل کشور که در یکی از این روزها ی موعود در گوشه یک خیابانی فقط قدم بزند که خیابان شلوغ تر باشد ارزش ندارند تازه ضرر هم دارند چون باعث اختلاف بین مردم میشوند و روحیه مردم را خراب میکنند . ارزو میکنم جوانان جنبش سبز کلمات کریه این اصغر اقا را نشنیده باشند

 9. سیمین ک. says:

  کجای حرف این بابا ایراد دارد که این همه به او توهین می کنید ؟ این طرفداران میر حسین از طرفداران خمینی و خامنه ای بد تر رفتار می کنند . طنز همین است دیگر ! به شاه فحش داده بود دست می زدید ؟

 10. ناشناس says:

  خیلی جالب است که برخی از هموطنان با این همه سابقه طنز و جوک و شوخی که داریم زود به پر قبایشان بر می خورد. آقا با اهل سیاست شوخی کردن ساده ترین و بی خطر ترین کار است. همه چیز را توهین و تحقیر فرض نکنید. من یا مادرم که محجبه هم هست این برنامه را دیدم و با هم به همان بخش حجابش کلی هم خندیدیم. اتفاقا طرفدار موسوی هم هستیم و بهمان هم بر نخورد. آقای خرسندی دمت گرم نیم ساعتی لبخند از لبمان نرفت. پاینده باشی. 

 11. صغری خانم شيفته اصغر آقا says:

  زنده باد هادی جان خرسندی .آنها که جنبه ندارند اخبار نگاه کنند .ما هادی را همینطور دوست داریم.

 12. parvane says:

  man nafahmidam kojaaye sohbat haaye aghaaye khorsandi neshaani az GAND ZADEGI daasht. jeddan nafahmidam. norooz bar hamegaan shaad baad.

 13. حسین says:

  واقعا دستت درد نکنه آقای خرسندی که باعث شدی سبزکی ها ماهیت واقعیشونو نشون بدن. اینا توهم دارن که همه اونایی که میان تو خیابون طرفدار اون گنده سبز بزدل هستن که سه میلیون آدم تو خیابونو فرستاد خونه لالا کنن!