Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > انقلابیون جبهه ملی چشم به راه تشریف فرمائی امام در مهرآباد
سنجابی در انتظار خمینی

انقلابیون جبهه ملی چشم به راه تشریف فرمائی امام در مهرآباد

۲۸ اسفند ۱۳۸۹

دکتر کریم سنجابی و عده ای دیگر از سران حقیر جبهه ملی هنگام ورود خمینی به مهرآباد در انتظار استقبال از او هستند

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

 1. ahmad says:

  اعتقاد دارم استفاده از کلمه حقیر در مورد این دست بوسان و نوکر صفتان شان آنها را بالا میبرد. ای کاش واژهائی پیدا میشد که لایق چنین سیاه دلان بظاهر روشن فکر و سیاست مدار باشد و در عین حال عفت بیان را هم رعایت کرد. همه اینها باضافه حزب خائن توده و این اواخر حزب کمونیست شاخه اکثریت سرشان در یک آخور است و نمیدانم حالا راضی هستند یا خیر؟

 2. محمد says:

  این افراد زبون و ناقص العقل که حتی برای یکبار معنی و مفهوم فعالیت سیاسی و همچنین وطایف و محدوده فعالیت خودشان را بر رسی نکرده و اصولا نمیدانستند برای چه کسی و چه مقصودی فعالیت میکنند. این افراد که بقول رضا شاه بزرگ که از پول نان و پنیر مردم صرفه جوئی شده تا بخارج رفته و ادامه تحصیل داده و بوطن برگشته و بملت خدمت نمایند . که متاسفانه بدلیل همان عدم شناخت از وظایف خود بایران مراجعه و با عضویت در سازمانی که تمام هدف و فعالیت ان عقب نگهداشتن ملت و مملکت بود ادامه حیات ننگین دادند. اینها زبون ترین و نادان ترین و کم شعور ترین اجتماع ایرانیها بودند که دانسته و یا ندانسته صرفا برای فرونشاندن عقده حقارت و همچنین خود بزرگ بینی با توسل بیک سازمان حزبی بنام جبهه ملی و نهضت ازادی بزرگترین خیانت و ناهمنگی در راه پیشرفت و ترقی مردم ایران که سالیان متمادی اسیر دست خرافات و مذهب بودند بوجود اوردند و بالاخره هر کدام از انها توسط شیخ خلخالی در مجلس فانونگزاری با نعلین و دمپائی مورد تقدیر قرار گرفتند .

 3. ali zavarahi says:

  ba salam
  vali man eteghad daram estefade az alfaazee manand e haghir be har kas valo doshman dar shan e nashriyeyee manana shoma nemibashad va behtar ast estefade nashavad.
  motshakeram

  • modir says:

   دوست عزیز آقای احمد – در پاسخ به ایراد شما به اطلاع می رساند که صفت “حقیر” تنها شامل افراد حاضر در آن عکس وسایر پیروان جبهه ملی می شود که از خمینی استقبال کردند . متاسفانه ما کلمه دیگری در فرهنگ که گویای حرکت این افراد و بیویژه دکتر کریم سنجابی و دیگر سران جبهه ملی که مملکت و ملت را در سینی طلائی تقدیم روحانیون کردند نیافتیم که استفاده کنیم . بدیهی است این صفت تنها شامل آن افراد یا سرانی است که با خمینی بیعت کردنداست و سروروان عزیز دیگری چون دکتر صدیقی و اعضاء شریف جبهه ملی کماکان مورد احترام ما و ملت بزرگ ایران هستند