Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > اسبها و کماندوهای امام زمان در جنگ با اسرائیل+ ویدئو و کتاب
سربازان امام زمان در جنگ با اسرائیل

اسبها و کماندوهای امام زمان در جنگ با اسرائیل+ ویدئو و کتاب

۷ بهمن ۱۳۸۹

اخیرا  ترجمه فارسی کتاب عربی ” معجزات و کرامات نبرد الوعد الصادق ” که  در باره شرکت امام زمان و اسبهای معروف نبرد  ایران و عراق در جنگ اسرائیل و لبنان است بوسیله هواداران سید علی خامنه ای روی شبکه اینترنت منتشر شده که از هر جهت خواندنی است .نام نویسنده این کتاب  «ماجد ناصر الزبیدی» است و ترجمه‌ فارسی آن در سال ۱۳۸۷ از سوی موسسه فرهنگی قدر ولایت در ایران منتشر شده است.

در این کتاب گفته شده که برخی سربازان حزب‌الله لبنان و سربازان اسرائیلی بار‌ها حضور امامان شیعه در جنگ ۳۳ روزه لبنان را به چشم خود دیده‌اند. این کتاب همچنین به یک برنامه تلویزیونی اسرائیل اشاره می کند و مدعی است که در آن برنامه حتی سربازان اسرائلی بر ظهور اسب امام زمان که در کنار حزب الله با اسرائیل می جنگیده اند شهادت داده اند که متن آن را در زیر می خوانید . سردار حسن فیروز آبادی  رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی نیز چندی پیش به پخش این برنامه در تلویزیون اسرائیل اشاره کرده بود و آن را دلیلی بر حمایت امام زمان از حزب الله در جنگ لبنان قلمداد کرده بود .

ویدئو سردار فیروز آبادی را با کلیک روی آیکون نصب شده در پائین صفحه مشاهده کنید  و کتا ب را به فرمت پی.دی.اف  از طریق لینک آن در پائین صفحه دانلود کرده و مطالعه کنید .


از صفحه ۲۰ و ۲۱ کتاب

نقش اسبها و شمشیرها

در نبرد «الوعد الصادق»

«……. این داستان در تلویزیون اسرائیل و در روزنامۀ «ها آرتص» صهیونیستها منعکس شد، و خوانندۀ گرامی می‌تواند وارد سایت روزنامۀ مزبور شود، و مطالب بیشتری از این دست را در آن جا پیدا کند.

کانالهای تلویزیونی اسرائیل از یکدیگر پیشی می‌گرفتند، جهت دعوت از سربازان و افسران نخبه تا در استودیو بیایند و میهمان برنامۀ آنان شوند، و از فاجعه‌ای که برایشان رخ داد آشنا و از ماجرا مطلع شوند.

یکی از افسران لشکر «غولانی» که نامش «ایثان آیخنر» و یکی از دستانش قطع شده بود، در برنامه حضور داشت، مجری برنامه از او پرسید چه شد که دستت در جنگ قطع شد؟ او هم پاسخی داد که همگان را به تعجب و شگفتی واداشت.

«ایثان» گفت: جنگ بسیار سختی را تجربه کردیم. در حالی که ما وارد حومۀ شهر «بنت جبیل» می‌شدیم و تعدادمان هم بسیار زیاد بود، من پشت یک درخت موضع گرفتم تا سربازان لشکر را پوشش دهم، و در عین حال با دوربین تفنگم، برخی خانه‌ها را زیر نظر داشتم تا هر گونه تحرک و جابجایی نیروهای حزب‌الله را رصد کنم. این بود که سه تن از رزمنده‌های مقاومت اسلامی را دیدم که آرام و آهسته داشتند به سوی ما نفوذ می‌کردند تا سربازانمان را غافلگیر کنند!

در وهلۀ اوّل به نظرم آمد که آنان هدفهای بسیار آسانی هستند، لذا همین که خواستم هدفگیری کنم و به طرف آنان تیراندازی نمایم، ناگهان با مردی سوار بر اسب و شمشیر به دست مواجه شدم که ضربتی به من وارد کرد و از نظر دور شد. من خیلی آشفته و وحشت‌زده شده بودم!خانم مجری با شگفتی از او سئوال کرد: واقعاً آنها با شمشیر و اسب می‌جنگیدند؟!………»

برای مطالعه بقیه مطلب  کتاب را دانلود کرده و مطالعه کنید .

برای مشاهده فرمایشات سردار فیروز آبادی آیکون زیر را کلیک کنید

کتاب را  به صورت پی.دی.اف از اینجا دانلود و مطالعه کنید

[جهت دانلود کتاب موشواره را روی لینک( جمله بالا)  رایت کلیک کرده و فایل پی.دی.اف را روی کامپیوتر خود ذخیره کنید] 

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , , ,

 1. شیخ ابراهیم زنجانی says:

  از دست پزشکان دیگه فکر نکنم کاری ساخته باشه، خدا شفاتون بده.

 2. محمد رضا يک جوان ايراني says:

  من موندم وقتی خودتونم قبول دارید که جمهوری اسلامی ایران اصلا شماها رو به حساب هم نمیاره پس دیگه چرا این همه دست و پا می زنید؟
  البته به ماند که کجا و تو چی دارید دست و پا می زنید به ما ربطی نداره چون ساخته خودتونه ولی پیشنهاد می کنم روزی چند دقیقه مختون رو از اکبندی در بیارید و بذارید اون مغزه زبون بستتون که بی گناه تو اون کلتون قرار گرفته یکم نفس بکشه و براتون فعالیت کنه والله که از این دست و پا زدناتون بهتره :دی

  بای بای

 3. Reza from Boston says:

  dasdeton dard nakone..
  Israiel rafatanist..
  Man ye assistant prof. hastam az Boston university of harvaed..
  Ya Hagh