Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > مجلس یادبود شاهزاده علیرضا پهلوی در شمال واشنگتن
یادبود شاهزاده علیرضا پهلوی

مجلس یادبود شاهزاده علیرضا پهلوی در شمال واشنگتن

۴ بهمن ۱۳۸۹

مراسم یاد بود شاهزاده علیرضا پهلوی روز یکشنبه ۴ بهمن ماه  در بتزدا (شمال واشینگتن دی‌سی) و با حضور شخصیت‌های سیاسی، فرهنگی و هنری و بسیاری از ایرانیانی که از نقاط مختلف خود را به این مراسم رسانده بودند برگزار شد.شهبانو فرح پهلوی در پایان این مراسم گفت: «من مادری هستم که دو شاهزاده از دست داده‌ام، اما غم من با غم هیچ مادر عزیز از دست داده‌ای فرق نمی‌کند. هر مادری شازده پسر و شازده خانمی برای خود دارد».

ایرانیان خود را از گوشه و کنار هان به مراسم رسانده بودند

شهبانو فرح از شرکت ایرانیان در مراسم تشکر می کنند

بازماندگان سوگوار

تصاویر از  عکاس روزنامه نگار علی خلیق – واشنگتن

برای مطال دیگر و شنیدن سخنان شهبانو و شاهزاده رضا پهلوی روی آیکون زیر کلیک کنید
تصاویر در سایت بی.بی.سی را در اینجا نگاه کنید

 
کلیدواژه ها: , , , , , ,

 1. علی says:

  با درود به روان پاک علی رضا پهلوی و عرض تسلیت به مادر ایران شهبانوی عزیز و خانواده پهلوی گرامی ما را در غم خود شریک بدانید به امید ازادی ایران از دست غارتگران جان ومال و ناموس و وطن ایرانیان

 2. سحر says:

  امید که این درد بزرگ کمر ما را خم نکند تا بتوانیم در فردای آزادی ایران زمین برجا بمانیم پاینده ایران و ما هستیم

 3. محمد says:

  غم جانکاهی است . بسیار تحمل میخواهد . شاه بانوی ایران . این پاک ترین مادر وطن و همینطور شاهزاده رضا پهلوی عزیز با فرمایشات کوتاه خود شان دهان بسیاری از کوتوله ها و دهان گشاد های سرگردان و نوکران اجنبی که هنوز پس از ۳۳ سال دست از سر این خانواده خدمتگزار و بسیار مورد علاقه ایرانیان برنمی دارند و سعی میکنند با اراجیف و مهملات خود در اجتماع ایرانیان کما فی السابق سم پاشی نمایند بست .
  من و خانواده ام مانند همه ایرانیان وطن پرست از این واقعه جانکاه بسیار متاثر و متاسف هستیم و بمعنی واقعی خو د را در غم این خانواده محترم و عزیز و دوست داشتی پهلوی شریک میدانیم.
  ارزوی سلامتی بیشتر برای تمام اعضا خاندان محترم پهلوی را دارم

 4. pooya says:

  khoda roohe khodesho pedaresho shad kone ba inke kheili bi orze bood

 5. محمد says:

  جرم این خاندان بزرگ پهلوی این است که حدود ۷۰ سال برای ایران ما صمیمانه خدمت کردند. جرم این خاندان بزرگ در این است که ملت ما را از حالت بدوی و حدودا بربریت بتمدن بزرگ رساندند .( بشرف هر چه انسان سوگند که این جملات شعار نیست . بشرف هر چه انسان سوگند که در رزیم قبلی نه وزیر بودیم نه وکیل مثل همه مردم ایران یک ایرانی معمولی بودم و هستم و این کلمات واقعیات ملموس زمان من است )جرم خاندان بزرگ پهلوی در این است که سر سلسله این خاندان رضا شاه بزرگ ۱۷ سال شبانه روز همراه با چکمه خود خوابید و مملکت ما را از ان وصعیتی که همه میدانند رهائی داد. جرم این خانواده این است که بدون داشتن هیچگونه امکانات مالی و کمک های خارجی ما را صاحب دانشکاه و راه اهن و وزارتخانه و مهمتر از همه صاحب دادگستری مستقل نمودند .جرم این خانواده در این است که صمیمانه و بدون هر گونه مداهنه و هر گونه مسائل متداول در عالم سیاست ملت و مملکت را از خود ایران و ایرانیان میدانستند . جرم این خانواده در این است بر خلاف نیت وطینت پاک خاندان محترم پهلوی گاها افرادی در دستگاه پاک و بی ریا بنیاد پهلوی پست های کلیدی داشتند با حضور ناپاک حضور خود عامل تمام فتنه های این مملکت شدند . بهترین و کمترین دلیل این ادعا بخاطرات روانشاد مدیر خواندنیها جناب امیرانی میتوان استناد نمود . در هر حال غم جانکاه زیاد است و گفتار فراوان . من فقط ارزوی سلامتی و موفقیت برای شاه بانوی ایران و شاهزاده رضا پهلوی و تمام اعضا محترم این خاندان را دارم و خوشحالم پس از گذشت ۳۳ سال مردم ایران صمیمانه باین خاندان احترام ویزه و مخصوص دارند

 6. مینو says:

  برو بابا برسین به کارتون. این درد بزرگ کمر ما رو خم نکنه؟!
  کدوم درد بزرگ؟ مرگ این آقا (که از این بابت متاسفم) چرا باید آنچنان درد بزرگی باشه که کمر تو رو خم کنه؟ مگه تو چکار سنک اون مرحوم بودی؟
  یکی از بزرگترین دلائلی که با رژیم شاهی در ایران مخالفم همین شما متملقین هستید و گرنه من هیچ دشمنه با خود شخص ایشون ندارم.
  میدونم که ریزه خوارانی مثل شماها دور و برش جمع میشین و مملکتو به لجن میکشین, همونطور که تاریخ اینطور نشون میره.