Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > فرهنگ ایرانی > شب یلدا با هما سرشار، فریدون فرح اندوز و رضا بدیعی + ویدئو
جشن شب یلدا

شب یلدا با هما سرشار، فریدون فرح اندوز و رضا بدیعی + ویدئو

۲ دی ۱۳۸۹

تلویزیون اندیشه که از لس آنجلس پخش می شود ، برنامه ای را برای شب یلدا با اجرای قریب افشار مجری تلویزیون ملی ایران تهیه کرده بود که در شب یلدا  از این شبکه پخش شد  .

فریدون فرح اندوز

فریدون فرح اندوز شعری را که خودش سروده است می خواند

در این برنامه که با حضور روزنامه نگار با سابقه ایرانی هما سرشار و فریدون فرح اندوز گوینده توانای رادیو  تهیه شده بود رضا بدیعی کارگردان معروفی که در ایران با نام سریالهائی چون بالاتر از خطر شناخته می شود  نیز شرکت داشت و خاطره جالبی را از شبی که خود را به جای شاهزاده رضا ایرانی به یکی از هتل کازینوهای لاس وگاس جا زده بود حکایت کرد . همچنین سالار عقیلی خواننده جوان به همراه نوازندگانی که از ایران آمده بودند آوازی را برای حاضرین خواند و خاطره مجالسی را زنده کرد که در زمان گذشته به مناسبتهای مختلف در تلویزیون ملیایران اجرا می شد .

برای مشاهده نوار کوتاهی از این برنامه روی آیکون زیر کلیک کنید

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.