Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > دروغ محمد رضا رحیمی که منوچهر متکی تکذیب کرد – ویدئو
دروغگوئی رحیمی

دروغ محمد رضا رحیمی که منوچهر متکی تکذیب کرد – ویدئو

۲۸ آذر ۱۳۸۹

منوچهر متکی اظهارات محمد رضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور را  در باره بی پایه بودن خبرهای منتشره در باره برکناری متکی بدون اطلاع وی و در جریان ماموریت تکذیب کرد .بر اساس خبر این خبرگزاری :

«منوچهر متکی وزیر سابق امورخارجه اظهارات معاون اول رئیس جمهور مبنی بر هماهنگی رئیس جمهور با وی برای برکناری و اطلاع وی از این موضوع قبل از سفر به سنگال را تکذیب کرد.

وی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تکذیب ادعاهای مطرح شده در مراسم تودیع وزیر امور خارجه مبنی بر آگاهی قبلی وی در تعیین سرپرست وزارت امور خارجه، بر ضرورت رعایت صداقت در گفتار به ویژه از سوی مسئولین تاکید کرد.

متکی با اشاره به دیدار خود با احمدی نژاد در شب سفر به چند کشور و تبادل نظر با وی درباره موضوع این سفرها، اظهار داشت هرگز در جریان تعیین فردی به فاصله ۲۴ ساعت بعد از عزیمت به ماموریت و مضحک تر از آن تعیین روز تودیع و معارفه قرار نگرفته است.

منوچهر متکی این نحوه برخورد در برکناری یک وزیر در حین انجام ماموریت را غیر اسلامی، خارج از عرف سیاسی و دیپلماتیک و توهین آمیز خواند.» اینجا

دی این حال علی لاریجانی در آغاز جلسه علنی روز یکشنبه ۲۸ آذرماه گفت جابجایی وزیرخارجه باید با حفظ حرمت انجام می‌شد . وی اظهار داشت:

«جا دارد که از زحمات وزیر امور‌خارجه تشکر کنیم و حق این بود که چنانچه قصد بر جابجایی بود با حفظ حرمت انجام گیرد نه در حین سفر وزیر امور خارجه در خارج از کشور» اینجا

برای مشاهده نوار گفته های محمد رضا رحیمی در باره متکی در مراسم معرفی صالحی به کارکنان وزارت خارجه روی آیکون زیر کلیک کنید

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

Comments are closed.