Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > تلویزیون دولتی پرس تی.وی مستند سکینه محمدی آشتیانی را پخش کرد+ ویدئو
اعترافات سکینه محمدی آشتیانی در پرس تی.وی

تلویزیون دولتی پرس تی.وی مستند سکینه محمدی آشتیانی را پخش کرد+ ویدئو

۲۰ آذر ۱۳۸۹

سکینه محمدی آشتیانی در یک برنامه شبکه تلویزیونی پرس تی وی که نیمه شب جمعه به وقت تهران پخش شد اظهارات جدیدی کرده است . در این برنامه همچنین سجاد پسر سکینه محمدی ، هوتن کیان وکیل او و برخی از مقامات قضائی تبریز صحبت کرده اند.

سکینه محمدی آشتیانی

سکینه محمدی آشتیانی در صحنه ای از فیلم پرس تی.وی در منزل خود در اسکو

سکینه محمدی آشتیانی در برنامه انگلیسی زبان “تودی ایران” در حالی که بر روی یک صندلی در اتاقی که گفته می شود در منزلش است نشسته، درباره روابط خود با عیسی طاهری که متهم به قتل شوهرش است صحبت می کند. این در حالیست که روز پنجشنبه و بدنبال انتشار برخی اخبار و تصاویر، رسانه های خارجی اعلام کردند که خانم آشتیانی و پسر او آزاد شده اند.

اما سایت پرس تی وی این اخبار را تکذیب و اعلام کرد تصاویری که از این دو در منزلشان منتشر شده مربوط به یک برنامه تلویزیونی است که آنها در آن “صحنه جنایت” را بازسازی می کنند. در برنامه جمعه شب، سکینه آشتیانی بر خلاف سه برنامه تلویزیونی قبلی که با چادر ظاهر می شد و به زبان ترکی حرف می زد، این بار با روسری بود و به زبان فارسی نحوه آشنایی خود را با عیسی طاهری توضیح داد.

در این مستند برای اولین بار چهره عیسی طاهری که پدرش از کارخانه داران و متنفذین محلی شهرستان اسکو است  معشوق سکینه نشان داده می شود . گزارشگران آلمانی که برای مصاحبه با سکینه به ایران آمده و دستگیر شده بودند ، از مصاحبه با پرس.تی.وی خودداری می کنند و اتهامات گوناگونی به محمد مصطفائی وکیل دعاوی که اکنون به نروژ پناهنده شده و مینا احدی بانی سایت “ضد سنگسار” ، زده می شود .

برای مشاهده این مستند روی آیکون زیر کلیک کنید

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , , , , ,

  1. محمد says:

    از اینکه سنگسار یک قانونی ضد انسانی و ضد بشری است بحثی در ان نیست . ولی یک زن یا یک فرد بدون دلیل و هیچ منطقی صرفا بمنظور خواسته ها و تنوع طلبی بیشتر خویش که معمولا اینگونه افراد برای خود دلایلی را هم همیشه اماده دارند و اقدام بکشتن شریک زندگی و یا پدر بچه های خود میکنند گناهی است نا بخشودنی و مطابق با قوانین جاری و مدنی ان کشور باید باشد مجازات برسند . از چهره این زن کلا مشخص است که از زندانی بودن خود در رنج نیست . و مسلما ایشان را به قصاص محکوم خواهند نمود و پسر جوان این زن که تابع احساسات مادر و فرزندی میباشد مسلما از خون پدر گذشت خواهد نمود و این بانوی مکرمه و منوره پس از چند سال ازاد خواهد شد . البته اگر در زندان هم بماند راضی تر خواهد بود . چون برای اینگونه افراد با توجه بقوانینی که در کشور ما وجود دارد بهتر از بیرون خوش میگذرد که جای بحث ان اینجا نمیباشد