Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > شاه در حرم رضوی نماز می خواند
نماز شاه

شاه در حرم رضوی نماز می خواند

۱۶ آبان ۱۳۸۹

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , ,

  1. محمد says:

    شاه برای ما همیشه مظهر و نشانه حرکت های اجتماعی و اخلاقی بوده و ما بتمام رفتار های این بزرگان اعتقاد به معنی واقعی داشتیم. و این برنامه ها را روی صفا و صمیمیت باطنی انها میدانستیم و بان تاسی میکردیم . شاه که پسر فرزانه بزرگ مرد تاریخ ایران رضا شاه بود و در دنیای متمدن و مترقی رشد نموده و با افراد طراز اول دنیا هم در ارتباط بود نه تنها هیچوقت دنبال این مسائل مذهبی نبود بلکه تقریبا نفرت هم داشت . اما این صحنه و صحنه های دیگر مانند حضور در مسجد سپهسالار و همینطور برنامه های مشابه دیگر را مدیر دفتر و مدیر برنامه های دیگر ایشان تدارک میدیدند و برنامه ریزی میکردند . و همین حرکات واین برنامه سبب شد نبود که ملت خیال میکرد غیر از شاه و یا سیستم سیاسی مملکت سیستم دیگری هم وجود دارد که انسانها باید بان متوسل شوند . لذا همین برنامه و همین تصویر ها سبب شد که ما امروزه بان گرفتار شدیم که در واقع این گرفتاری و عذاب حق ما ملت نبود .