Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > سوتی احمدی نژاد در مصاحبه تلویزیونی یارانه ها + ویدئو
مصاحبه احمدی نژاد در بارهیارانه ها و تحریم

سوتی احمدی نژاد در مصاحبه تلویزیونی یارانه ها + ویدئو

۸ آبان ۱۳۸۹

دریک مصاحبه تلویزیونی که شامگاه روز شنبه ۸ مهرماه ازسیمای جمهوری اسلامی پخش شد ، محمود احمدی نژاد در باره مسائل مختلف از جمله مذاکرات هسته ای ، تحریمها و پرداخت یارانه با مردم سحن گفت . در این مصاحبه که بخش عمده آن به پرداخت یارانه ها اختصاص داشت ، رئیس جمهور اسلامی از وفور کالا در کشور سخن گفت و با ادعای خودکفائی کشور در همه زمینه ها از مردم خواست که یارانه های دریافتی را برای  مدت شش ماه در حسایهای خود و فرزندانشان نگه داشته و خرج نکنند . احمدی نژاد به مردم اطمینان داد که گشتهای  بازرسی آمادگی دارند که با سوءاستفاده کنندگان از فرصت بوجود آمده برخورد کنند و انبارهای متخلفین را بیرون بریزند .

سخنان احمدی نژاد در حالی ایراد شد که صبح همان روزسردار حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران  از آغاز طرحی به نام  عملیاتی امنیت محله محور و استقرار نیروهای انتظامی در  در ۸۰۰ نقطه تهران خبر داداده بود . چه این که وی در  جمع خبرنگاران هدف این طرح را  ” افزایش احساس امنیت در محلات ” اعلام کرده ولی تردیدی نیست که هدف نهائی اجرای  این طرح  مبارزه و سرکوب شورشهائی است که احیانا پس از صعود قیمتها در شهر بروز خواهد کرد اینجا .

اگر ماهی ۲۰ هزار توان به حساب فرزندتان بریزید ظرف پانزده سال صاحب ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون سرمایه خواهند شد

احمدی نژاد اعلام کرد که ممنوعیت برداشت از   وجوهی که به عنوان یارانه به حساب خانواده ها واریز شده است  ، چند ساعت پیش از شروع اجرای طرح یارانه ها برداشته خواهد شد و از مردم درخواست کرد از شتاب برای هزینه کردن موجودی حساب خود ، خودداری کنند .

وی همچنین گفت که در خرید ارز دیگر محدودیتی وجود ندارد و همه می توانند با باز کردن حساب ارزی ارزهای خارجی را خریداری کرده و با سپردن آن به بانکها سود دریافت کنند . وی همچنین از خانواده ها درخواست کرد که ماهیانه بیست هزار تومان از پولهای یارانه را به حساب فرزندانشان واریز کنند ، تا  آنها ظرف ۱۰ تا پانزده سال صاحب ۵۰ تا هفتاد تا ۱۰۰ میلیون سرمایه شونند !

Get the Flash Player to see this content.

نوار بخشی دیگر از سخنان احمدی نژاد در باره مذاکرات هسته ای و تحریمها را با فشار بر آیکون زیر  مشاهده کنید

نوار بخشی دیگر از سخنان احمدی نژاد در باره پرداخت یارانه ها را با فشار بر آیکون زیر  مشاهده کنید

متن مصاحبه را در وب سایت ریاست جمهوری در اینجا بخوانید

 

 1. پیکار says:

  البته زیاد هم بیراه نگفت
  ظرف پنج سال این رقم با سود بانکی سالی ۲۰% می شود حدود ۲ میلیون
  برای پنج سال بعدی می شود: ۶ میلیون
  برای پنج سال سوم هم می شود: ۱۴ میلیون

  البته احتمالا ایشان در نظر گرفته اند که نرخ سود بانکی بدلیل تورم بسیار بالایی که طی سالهای آتی بوجود می آید از سالی ۲۰% به سالی ۴۰-۵۰% افزایش می یابد و در نتیجه همان حدود ۵۰ میلیون بدست می آید

 2. سعید از شبستر says:

  یکنفر یکعدد ماشین حساب غیر چینی به احمدی نژاد بدهد!

 3. طاهر says:

  هر خانواده ای اگر سه یا چهار فرزند داشته باشد خیلی بیشتر از این مقدار هم خواهد شد