Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > دسیسه احمد خمینی در عزل آیت الله منتظری + ویدئو
دسیسه احمد خمینی در عزل آیت الله منتظری

دسیسه احمد خمینی در عزل آیت الله منتظری + ویدئو

۲۴ مهر ۱۳۸۹

بیگمان احمد خمینی فرزند روح الله خمینی که گفته می شود بوسیله محافل قدرتمند در جمهوری اسلام مسموم و کشته شد در عزل آیت الله منتظری نقش مهمی را ایفا کرده بود ولی اینک با افشاگری احمد منتظری فرزند آیت الله منتظری چنین بر می آید که نامه عزل آیت الله منتظری که با لحنی تند بوسیله خمینی خطاب به او نوشته شده بوده است نیز کار حاج احمد بوده و احتمالا بدون نظر خمینی نگا شته و منتشر شده است .

احمد خمینی در سالهای بیماری پدرش کار چرخان سیاست به نام پدرش بود

در این نامه که وانمود می شود خمینی خطاب به آیت الله منتظری نوشته است ، از جمله گفته شده «از آنجا که ساده‌لوح هستید و سریعاً تحریک می‌شوید در هیچ کار سیاسی دخالت نکنید، شاید خدا از سر تقصیرات شما بگذرد» .

در این نامه همچنین آمده است « شما این کشور و انقلاب اسلامی عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من به دست لیبرال‌ها و از کانال آنها به منافقین می‌سپارید، صلاحیت و مشروعیت رهبری آینده نظام را از دست داده‌اید. شما در اکثر نامه‌ها و صحبت‌ها و موضعگیری‌هایتان نشان دادید که معتقدید لیبرال‌ها و منافقین باید بر کشور حکومت کنند»…. متن این نامه را در اینجا بخوانید.

ادعای احمد منتظری چندی پیش مورد اعتراض وب سایتهای وابسته به رژیم واقع شد ، ولی احمد منتظری بر ادعای خود پافشاری کرد و نوشت :«سخنان اینجانب در مورد حاج احمد آقا خمینی فقط نقل تاریخ و واقعیت بود و اثبات اینکه نامه ۶/۱/۶۸ توسط حاج احمد آقا نوشته شده است. گفتن واقعیت ممکن است تلخ باشد اما توهین نیست» . متن کامل نامه را در اینجا بخوانید .

احمد منتظری در مصاحبه تلفنی با تلویزیون فارسی بی.بی.سی همچنان بر صحت گفته خود اصرار می ورزد و نوشتن چنین نامه ای بوسیله خمینی به پدرش را دور از حقیقت پندارد . برای مشاهده مصاحبه چند روز پیش او با تلویزیون فارسی بی.بی.سی آیکون زیر را فشار دهید

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.