Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خاطرات > این انقلابیون کجا هستند ؟ – ویدئو
فیلمی از انقلاب اسلامی

این انقلابیون کجا هستند ؟ – ویدئو

۲۱ مهر ۱۳۸۹

نگاهی به سه دهه قبل و وقوع انقلاب اسلامی ما رابشتر متوجه می کند که سربازان امام خمینی برای براندازی شاه چه کسانی بوده اند . آنها امروز کجا هستند ؟

 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,

 1. zahra mosahebh kon says:

  کروبی مرد بزرگی است ، بدون او جنبش سبز همان هفته اول مرده بود . او بود که باتاکتیک های سیاسی جالب مثل روز قدس و ۱۳ آبان و عاشورا رژیم را کلافه کرد . او بود که از حق زندانیان و کشته شدگان صرفنظر از وابستگی گروهی آنها دفاع کرد و سینه سپر کرد . او بود که تابو ها زیادی را شکست ، گفت وزیر زن می گذارد و کاندید گذاشت، او بود که برای اولین بار در ج ا با برنامه در انتخابات شرکت کرد . او بود که با رو کردن شکنجه ها حیثیت رژیم را پیش حتا هوادارنش برد . او بود که حقوق بشر بین المللی را با افشا گری هایش متوجه ایران کرد . او بود که گفت قانون اساسی و بالاتر از ان نوع حکومت هم باید به تایید مردم برسد . مثل هر سیاست مدار دیگر اشتباهاتی هم داشت اما هرگز جهت کلی را گم نکرد . او با روز نامه ها و رسانه های غربی مصاحبه کرد بدون ترس ، از صلح اعراب و اسرائیل دفاع کرد و از ماجرا جویی در منطقه و قضیه اتمی فاصله گرفت .
  مخالف درجه یک او مارکسیست های روسی هستند . سایت پیک نت که مثل نقل و نبات به آخوند های غیر لیبرال درجه آیت الله و آیت الله العظما میدهد به کروبی که میرسد عمدا به قصد کوچک کردن او را با لقب شیخ بکار میبرد . نو سکولار ها ( مارکسیست های نقاب دار ) او را شیخ اصلاحات معرفی میکنند و کشتار ۶۷ را پیراهن عثمان میکنند . رژیم و احمدی با تکیه به توطیه ان توده ای نقابدار در مجلس که بعد ها حرفش را در مورد رفسنجانی پس گرفت ! به او اتهام مالی وارد میکنند . موسوی در هیچ راه پیمایی شرکت نکرد . در مورد شکنجه ها هرگز مستقیم صحبت نکرد . هیچ وقت مورد هجوم فشاری ها واقع نشد ، همیشه از کشتار ۶۷ با ماستمالی مارکسیست های روسی مبرا شد ، حتا رژیم آرای او را درست خواند . اما آرای مسلم کروبی را دزدیدند . کروبی باید در دور قبلی پیروز میشد یا حد اقل با هاشمی به دور دوم میرفت . باند های فراماسونری روسی اول کروبی را انداختند ، بعد هاشمی را تا احمدی بیاید . ( عبدالله شهبازی تواب توده ای در پیک نت اعتراف کرد ). بعد که دیدند احمدی خیال مذاکره با امریکا را دارد و از بازی مجانی روس ها با کارت ایران کلافه است با او مخالف شدند .
  فراماسونری روسی حتا با هواداران کروبی مثل شرف اهل قلم زید آبادی برخورد کرد در پیک نت . به تحکیم تاخت، به سروش بنیان گذار اسلام پروتستانیزه و پایه گزار اصلاح طلبی تاختند با پیراهن عثمان
  انقلاب فرهنگی ( که موسوی رئیس ستاد ان بود به مدت ۸ سال ) چرا گفته ما به یک سیاست مدار نیاز داریم نه روشنفکر و به کروبی رای داده .
  در کوبیدن کروبی هیچ فاصله و تمایزی بین شریعت مداری و فراماسون مارکسیست های روسی وجود ندارد .

 2. علی says:

  ننگ بر ما که گفتیم مرگ بر شاه . وخمینی دجال دروغگو رابر مسند قدرت نشاندیم و سرنوشت فرزندانمان را این گونه رقم زدیم تاریخ هرگز ما را نمی بخشد

 3. hichkas says:

  خمینی،‌ای امام

  …… به این قیام