Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > سفر احمدی نژاد و تجهیزارتش لبنان بوسیله ایران درسخنرانی حسن نصرالله + ویدئو
سفر احمدی نژاد در سخنرانی حسن نصرالله

سفر احمدی نژاد و تجهیزارتش لبنان بوسیله ایران درسخنرانی حسن نصرالله + ویدئو

۱۷ مهر ۱۳۸۹

شیخ حسن نصرالله روز شنبه ۱۷ مهرماه  طی سخنرانی برای عده ای از شخصیتهای لبنانی ، ضمن ابراز خوشوقتی از سفر قریب الوقوع احمدی نژاد به لبنان ، از تجهیز ارتش لبنان بوسیله جمهوری اسلامی  طرفداری کرد . نصرالله در این سخنرانی رژیم پادشاهی را خطری برای اعراب و فلسطینیها خواند و سقوط آن را برای اسرائیل از دست رفتن نزدیکترین دوست  نامید .

احمدی نژاد همراه بشار اسد و شیخ حسن نصرالله

احمدی نژاد همراه بشار اسد و شیخ حسن نصرالله

رهبر حزب الله لبنان به کمکهای جمهوری اسلامی طی سه دهه گذشته اشاره کرد و ضمن تکریم از حافظ اسد رئیس جمهور سوری ، این کمکها را از جمله عواملی دانست که موجب ادامه مقاومت حزب الله در برابر اسرائیل شده است .

سخنرانی شیخ حسن نصرالله از سیمای جمهوری اسلامی با ترجمه همزمان به طور زنده پخش شد که بخشی از آن را می توانید با فشار دادن دکمه زیر ملاحظه کنید :

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

  1. Bahram says:

    این مردک عامل رژیم ایران و دشمن ملت ایران است .بیچاره ملت لبنان که چه مادر …. در رهبری آنهایند .