Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > باز سازی تظاهرات در مانور نیروی انتظامی
نمایش اقتدار نیروی انتظامی

باز سازی تظاهرات در مانور نیروی انتظامی

۱۲ مهر ۱۳۸۹

جمهوری اسلامی در هیچ کاری مرز و اندازه نمی شناسد ، از جمله در هفته گذشته نمایشی را با نام ” اقتدار نیروی انتظامی ” به مناسبت “هفته دفاع مقدس”  برگزار کرد که برای تاثیر گزاری بیشتر بر تماشاگران صحنه های تظاهرات و حمله کردن نیروهای انتظامی را ، به صورت حقیقی باز سازی کرده بود . دراین نمایش ، به جای دختران از مردان با کلاه گیس استفاده شده بود وبر  پلاکارتهائی که درآن نمایش  در دست تظاهر کنندگان بود ، جملاتی چون ” نترسید،نترسید،ماهمه با هم هستیم” نوشته شده بود . به تصاویری از این نمایش که پس از انتشار از وب سایت خبرگزاریهای دولتی حذف شد توجه کنید :

 
کلیدواژه ها: , , , , ,

Comments are closed.