Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > سنگسار سکینه محمدی و دروغگوئی رژیم اسلامی + ویدئو
دروغ احمدی نژاد در باره سنگسار سکینه محمدی

سنگسار سکینه محمدی و دروغگوئی رژیم اسلامی + ویدئو

۷ مهر ۱۳۸۹

محکومیت سنگسار  سکینه محمدی آشتیانی به یکی از مشکلات بزرگ جمهوری اسلامی تبدیل شده و رژیم تهران  بر اثر فشار افکار عمومی جهان به عقب رانده شده است . دستپاچگی سران رژیم در این پرونده از اینجا پیدا است که  در حالی که محمود احمدی نژاد در مصاحبه با کریستیان امانپور در نیویورک مدعی شد که حکم سنگسار هیچگاه علیه سکینه محمدی صادر نشده و این مساله ساخته و پرداخته رسانه های امریکا است ، محسنی اژه ای وزیر پیشین اطلاعات که اکنون به سخنگوئی فوه ثضائیه منصوب شده است ، در کنفرانس خبری روز سه شنبه ۶ مهرماه ، در برابر خبرنگاران صدور حکم سنگسار  سکینه را تائید کرد.

محسنی اژه ای اجرا نشدن حکم سنگسار را بر این مبنا توجیه کرد که حکم قصاص برای مجازات سکینه برای  قتل شوهرش ، بر اجرای حد شرعی “زنا” که در این مورد “سنگسار” است الویت دارد که البته در این صورت ، سکینه اعدام خواهد شد و در نتیجه ، جمهوری اسلامی دیگر نیازی نخواهد داشت که  حکم سنگسار را در باره او اجرا کند .

غلی اکبر جوانفکر ، مشاور مطبوعاتی احمدی نژاد نیز ، روز چهار شنبه در سیمای جمهوری اسلامی مرتبط کردن پرونده سکینه با اعدامها در امریکا را از شگردهای زیرکانه رئیس جمهور خود خواند و با تکرار گفته های احمدی نژاد ، صدور حکم سنگسار سکینه  را کذب خواند .

قپرونده  سکینه محمدی آشتیانی دارای ابعاد مختلفی است که خواندنیها به پیروی از روش همیشگی از وارد شدن به آن پرهیز کرده است ، ولی اینجا سحن از سکینه محمدی نیست ، بلکه دروغکوئی دولتی مطرح است که برای سرپا نگهداشتن خود ، از وارد کردن هر اتهامی به دیگران خودداری نمی کند و  هر دروغی را حلال می شمارد .

برای مشاهده نوار سخنان علی اکبر جوانفکر ، احمدی نژاد و محسنی اژه ای روی آیکون زیر کلیک کنید

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , ,

Comments are closed.