Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > دروغ فاش احمدی نزاد در مصاحبه با چارلی روز – ویدئو
چارلی روز و احمدی نژاد

دروغ فاش احمدی نزاد در مصاحبه با چارلی روز – ویدئو

۳۰ شهریور ۱۳۸۹

در حالی که حتی سید علی خامنه ای شکنجه و آزار در زندانها را در حوادث پس از انتخابات تائیید کرده و حکم قضائی نیز در مورد متهمین ظاهری آن صادر شده است ، احمدی نژاد در مصاحبه با روزنامه نویس امریکائی چارلی روز در روز دوشنبه ۲۹ شهریور ماه در نیو یورک  این مساله را تکذیب می کند و آن را ادعای رساه ها قلمداد می کند . نوار ویدئوئی :

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , ,

  1. maslahat garayan says:

    در خبر ها آمده که دادستان تقاضای حکم اعدام کرده برای درخشان ! حالا باید دید آیا کوشنر و لولا و فدائیان و اپوزیسیون باز کف میکنند ؟ چرا الان ؟ آیا این توطعه قدرت در ایران برای ضعیف کردن احمدی در مذاکره نیست ؟این پوست موز را برادران لاریجانی انداخته اند زیر پای محمود که کسی در امریکا فکر نکند او قدرتی هست. کلا برادران لاریجانی به هیچ گروهی و جناحی در ایران اجازه نمیدهند با امریکا مذاکره صورت گیرد . رفسنجانی و خاتمی را با کوبیدن روحانی و مذاکراتش با اروپا ( تئوری آب نبات ) شکست دادند ، احمدی را هم با جلوگیری از معامله کیک زرد در اکتبر پارسال . به همین دلیل محمود تصمیم گرفت کار مجلس و قوه قضائیه را که در قضیه سارا شورد زیر پایش پوست خربزه گذاشتند یک سره کند . اما این لاریجانیها کی هستند که همه جا قدرت دارند ؟ دو قوه در کنترل آنهاست . یک برادر هم در شورای نگهبان که نزدیک بود دبیر شورا هم بشود ؟یادتان نرود که قوه قضائیه مسول مستقیم تجاوز به حقوق بشر ، شکنجه ها ، کشتارها ، سنگسار و زور گویی نیروی انتظامی است ! در همه جهان پلیس تمایل به استفاده از زور دارد و حتا سیاست مداران . قوه قضائیه اگر قوی باشد جلوی انه را میگیرد . مجلس هم مسول قانون گذاری و نظارت بر دولت است . اگر مجلس تنباناش کثیف باشد قوه مجریه هم سو استفاده میکند .برادران لاریجانی مسول تمامی کثافت کاریها هستند اما اپوزیسیون کند ذهن ایران همه حمله را گذشته روی احمدی ! همین لاریجانی گفت شکنجه دروغ است .چرا اپوزیسیون فشار روی احمدی دارد ؟ چون هدف آسانی است . چون احمدی میخواهد با امریکا رابطه برقرار کند و اپوزیسیون تحت نفوز فراماسونری چپ روسی و فرهنگ التقاطی (مارکسیستی – اسلامی )ضد امریکا که به همه سرایت کرده دوست ندارد بین ج ا و امریکا رابطه برقرار شود . چون مشکل موسوی با احمدی فقط بر سر این است که کی آبدارچی باشد . در تضاد با امریکا و هم صدایی با مطهری و توکلی و نادران و لاریجانی این خصو صیت موسوی کاملا آشکار است .هم وطنان گرامی : لحظاتی در تاریخ هر کشوری هست که باید همه بنشینند و حساب سود و زیان کنند نه آرمان ،نه ایدیولوژی ،نه حساسیت های کودکانه . کشور ما در آستانه یک جنگ و صلح تعیین کننده قرار دارد . اگر به نظر موسوی و حامیان چپ او فعلا صلاح است با عناصر ارتجاعی مثل لاریجانیها ، توکلی ها و مطهری ها کنار آمد در مبارزه بزرگ با احمدی ، چرا به همان دلیل صلاح نیست با احمدی و خط ایرانیزه کردن و تماس با آمریکای او موقتا کنار بیاید ؟کسی صحبت از تایید نمیکند . به همان میزان که سکوت کرده اید یا ضمنی پوشش مثبت میدهید (به امثال لاریجانی و توکلی) چرا با نظرات ایرانی و منافع ایران احمدی -مشایی چنین نمیکنید ؟اگر هم مدعی پیامبری هستید که حسن و حسین بردارند چرا در مقابل شامبورتی بازی های لاریجانیها و خیز آنها برای تصرف بی سر و صدای قدرت ساکتید . کاسه ای زیر نیم کاسه است .

  2. bahram says:

    شنیده اید که میگویند سگ برادر شغال است ،همیه فقها و مسلمانان عمامه ای و کلاهی طرفداران حکومت اسلامی از یک قماشند.در انقلاب ۵۷ اگر کمونیستهاهم در قدرت قرار میگرفتند ملت در همین شرایط بودند.تنها حکومتی فارغ از هر نوع ایده اولوجی و دینی، ایران دوست با شرکت همیه ادیان و ایده ها در آن شاید دوای درد باشد .

  3. peerooz says:

    ببخشید ، فضولی میشه ، مثل اینکه اسباب خانه به صاحب خانه برده . این خانم مترجم ، سن تئاتر و صحنه رختخواب را با استودیو مصاحبه ، اشتباه گرفته است!؟