Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > میانجیگری سلطان قابوس و تجلیل از کورش کبیر در مصاحبه احمدی نژاد با سیما – ویدئو
مصاحبه جمعه 26 شهریور احمدی نژاد با سیما

میانجیگری سلطان قابوس و تجلیل از کورش کبیر در مصاحبه احمدی نژاد با سیما – ویدئو

۲۶ شهریور ۱۳۸۹

احمدی نژاد بخش قابل توجهی از مصاحبه خود با سیما را که شامگاه روز جمعه ۲۶ شهزیورماه پخش شد ، به تجلیل و تکریم از کورش کبیر اختصاص داد و از عدالت خواهی و مساوات در زمان پادشاهی وی سخن گفت .

وی در این مصاحبه اعلام کرد که روز شنبه ۲۷ شهریورماه به سوریه سفر خواهد کرد و پس از دیدار از کشور الجزیره به نیویورک خواهد رفت تا در جلسه مجمع عمومی سازمان ملل متحد شرکت کند .

احمدی نژاد از نقش سلطان قابوس پادشاه عمان در آزادی سارا شرود زندانی امریکائی قدر دانی کرد و فاش ساخت که اسامی زندانیان ایرانی در امریکا به سلطان قابوس داده شده تا با رد آن به مقامات امریکائی ، آزادی زندانیان ایرانی از حبس در امریکا تحقق یابد . احمدی نژاد در این مصاحبه دوباره به مدیریت جمهوری اسلامی در امور بین المللی پرداخت و با لودگی خاص خود ، بدون آن که از کسی نام ببرد قدرتهای غربی و آژانس انرژی اتمی را باره پرونده هسته ای مورد تمسخر قرار داد .

به دلیل طولانی بودن این مصاحبه ، بخشهائی از آن را برای شما انتخاب کردی ایم که در زیر ملاحظه می کنید :

در باره کورش کبیر

در باره برنامه های خود نیویورک وحمله به غرب

در باره آزادی سارا شرود و میانجی گری سلطان قابوس

در باره پرونده هسته ای

متن کامل مصاحبه در خبرگزاری فارس اینجا

این مطلب مرتبط  در باره احمدی نژاد و  کورش کبیر و ویدئو آن را در اینجا ملاحظه کنید

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , , , , , ,

  1. شیرین says:

    حاچی تو را سن ننن ؟ کوروشون پادشاه لرین ایرانین تو را سن ننن تو برو روضه ات را تو مسجد بخون و پاسداری تو بکن . این مرتیکه ی الدنگ یادش رفته یا خودشو بخریت میزنه انوقت که دست ایت الله خلخالی کلنگ و پنک داده بودند که بره تخت جمشید و اثار ملی باستانی ایران زمین را خراب کنه و تمامی تاریخ ایران را مثل رهبرش خمینی نفی و مورد توهین قرار بده حالا امده از تاریخ ایران زمین و کوروش و عدالت پروری و غیره صحبت میکنه عجبا بقول یه بنده خدائی میگفت بگذار لااقل این نسلی که شما جنایتکاران را میشناه سرش و بذاره زمین بعد بیآئین اینطوری میدون داری در باره ی ایران و تاریخ ایران بکنین .
    و لاکن بدانید و اگاه باشید که ملت ایران تقاص تمامی جنایات شما را در روز سرنگونی از شما خواهد ستاند حال لودگی و خوشمزه گی و کله و معلق تان را بزنید .

  2. peerooz says:

    جناب ادیتور ،
    نمیدانم شما چه علاقه ای به دیدن این اکبیری دارید که جمال بی مثالش حال آدم بهم زن ، لهجه و فرهنگ صحبتش تهوع آور و حرکاتش مشمئز کننده است. قحط آدم است ؟ کاش عکس چند ماهرو را بگذارید که از دیدن جمالشان به قول محمد حجازی چشمانمان روشنی گیرد.