Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > تیروئید نوزادان در گزارش احمدی نژاد به رهبری – ویدئو
دیدار دولت احمدی نژاد با رهبری

تیروئید نوزادان در گزارش احمدی نژاد به رهبری – ویدئو

۲۴ شهریور ۱۳۸۹

سیمای جمهوری اسلامی چهارشنبه شب ۱۷ شهریورماه ،  نوار کامل دیدار احمدی نژاد و کابینه اش  با سیدعلی خامنه ای در روز سه شنبه ۹ شهریورماه را پخش کرد که ما صحنه های جالب آن را برای شما انتخاب کرده ایم که ملاحظه می کنید .

احمدی نژاد در این دیدار مدعی شد که کشور در تولید بنزین به خود کفائی رسیده و چون دیگر نیازی به واردات بنزین ندارد آن را تولید کرده و  ذخیره می کند !

وی در اظهارات خود  ازموفقیتهای دولت در زمینه های اقتصادی سخن گفت و مدعی شد که از ذخایر ارزی به خوبی مراقبت کرده است .

در این جلسه که منوچهر متکی را با چهره عبوس جدا از اعضای کابینه در کنار دکتر ولایتی نشانده بودند ، احمدی نژاد به موفقیتهای دولت در زمینه ساست خارجی اشاره کرد و با طعنه به خامنه ای گفت “ما کمتر آقای متکی را می بینیم ” .

وی مدعی شد که وزارت بهداشت موفق شده با معاینه تیروئید نوزادان ، ۱۰ هزار نوزاد عقب مانده را در کشور  کاهش دهد!

رئیس جمهور اسلامی در بخشی از سخنان خود از سود جمهوری اسلامی در تعویض ارزهای خارجی سخن گفت ولی چون متوجه شد ، این امر با مسائل شرعی نمی خواند ، با تلاش برای کنترل خنده خود به خامنه ای گفت « برای مساله شرعی آن هم می شود کفت ، مانعی ندارد !

برای مشاهده نوار ویدئوئی  که به علت طولانی بودن ادیت و کوتاه شده است روی آیکون زیر کلیک کنید :

متن کامل این دیدار در وب سایت دولت اینجا

 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,

Comments are closed.