Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > احمدی نژاد با پرچم جمهوری اسلامی از لوح حقوق بشر کورش پرده برداری کرد
پرده برداری احمدی نژاد از لوح کورش

احمدی نژاد با پرچم جمهوری اسلامی از لوح حقوق بشر کورش پرده برداری کرد

۲۱ شهریور ۱۳۸۹

محمود احمدی نژاد روز یکشنبه ۲۱ شهریورماه با حضور سفیر  بریتانیا از لوح  حقوق بشر کورش کبیر که برای چهارماه از بریتیش موزیوم امانت گرفته شده است ، پرده برداری کرد !

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

 1. امیر says:

  یک حرامزاده‌ چطور دست به ناموس تمدن ایرانی می‌برد؟؟

 2. sima says:

  آنها بردند . ۵۸ درصد از ۹۵ درصد . لیبرال های مذهبی ترکیه بهترین آلترناتیو برای حکومت های دیکتاتوری اسلامی میدل ا یست . از افغانستان تا ایران و مصر
  تسلیت به فراماسونری روسیه مستقر در رادیو فرد که دائم از کاسترو و چاوز دفاع میکند و از توپ و تشر های توکلی ارتجاعی مینویسد اما خبر پیروزی لیبرال ها در ترکیه را سانسور میکند .
  اما به اونها که خیلی دلشون میخواد به جای جواب دادن یا فکر کردن به سوالات و مطالب مطرح شده مخالف نظر شان سعی کنند ان فرد را اول به یک جای ناجوری وصل کنند تا بتوانند راحت او را بکوبند عرض میکنم :
  ۱)بنده مرد نیستم بنابر این آنها ای که با طرز فکر پدر سالارانه از نوشته های بنده فهمیدند که من مرد هستم و مردی برایشان کفایت میکند از استدلال باید بگویم اشتباه فرمودید .(نوری علا )
  ۲)بنده طرفدر احمدی نژاد یا مشایی نیستم . اما سخنم به شما سبز ها و چپ های حامی سبز این است : احمدی و مشایی از مکتب ایران به جای اسلام میگویند ، مردم اسرائیل را دوست مینامند، دنبال رابطه با امریکا هستند ، …… فرض کنیم تمام اینها ادعا باشد و حقه بازی ، شما چرا دنبال همین چیز های خوب نمیروید با صداقت ؟ چرا شما معکوس میروید و مدعی هستید اینها از روی حقه بازی این حرفها را میزنند؟ آیا این به این دلیل نیست که شما هم حقه بازید چون مسیر مخالف ایرانیت و عدم ماجراجویی و مذاکره را میروید و از کسانی چون لاریجانی ، توکلی ، مطهری ( که آنها هم آدم های درستی نیستند ) حمایت میکنید ؟
  ۳) بنده هم مثل آقای نیک آهنگ یاد گرفته ام که خاکستری را هم ببینم . اگر احمدی ، یا مجاهدین یا سلطنت طلبان یا چپ ها یا راست ها حرف حقی بزنند از ان حرف دفاع میکنم . ضمنا بنده پراگماتیست هستم اگر احمدی بتواند رابطه با امریکا را ولو به خاطر منافع شخصی یا گروهی برقرار کند از ان تاکتیکی استقبال میکنم . چون خاتمی و رفسنجانی و … نشان دادند که نتوانستند به هر دلیل !
  ۴) من مجاهد نیستم و به مجاهدین به عنوان آلترناتیو حکومت رای نمیدهم اما مشکل مجاهدین چیست که فدایی و توده ای ندارند ؟ آیا هواداران موسوی و زهرا رهنورد هنوز به قدرت نرسیده همان فرد پرستی در مجاهدین و همان درجه دادن های بی دلیل و احساساتی را دنبال نمیکنند ؟ خانم زهرا رهنورد به استناد رای مردم به ایشان رهبر جنبش سبز شده ؟ آیا او با اکثریت همین طبقه متوسط بالا شهری سنخیت عقیدتی ، پوششی ، فکری ، ظاهری یا آرمانی دارد ؟ مجاهدین منهای اشتباهات فاحش رهبریشان گناهشان چیست که از همه حقوق انسانی و سیاسی توسط اپوزیسیون خصو صا توده ای فدایی محروم شده اند ؟ آیا فدائیان و توده ایها کم اشتباه یا جنایت کردند ؟ آیا خانم رهنورد بیش از هنگامه شهیدی ، بهاره هدایت و …. مبارزه کرده و زندان رفته ؟ آیا هیچ زن دیگری در ایران نیست که از ایشان یک کمی بیشتر سیاست بداند ؟
  ۵ ) من سلطنت طلب نیستم . اما چرا بخش بزرگی از اپوزیسیون به تبعیت کور از چپ روسی با مشروطه و سلطنت مخالف است اما با رییس جمهور ما دام العمر ( کاسترو ، قذافی ، صدام ، کم جنگ ایل ، …) مشکلی ندارد ؟ سوئد و ژاپن و انگلستان و …. مشروطه هستند و دموکراسی . چه کسی به چپ روسی و غیر روسی این حق را داده که این گزینه را حذف کند ؟ آیا این مردم ایران نیستند که باید در مورد شکل نظام تصمیم بگیرند ؟
  ۶)مصدق یک مشروطه خواه بود . بازرگان در آخرین روزهای پیروزی انقلاب خونین در مقاله ای ( تحت عنوان نهضت خود ویرانگری !) در روز نامه اطلاعات نوشت شاه بماند و سلطنت کند . تا واپسین لحظات سعی کرد بختیار نخست وزیر بماند و قدرت به آرامی منتقل شود . البته آیت الله خمینی و یاران داخلی و خارجی اش نگذاشتند . بختیار نیز مشروطه خواه بود .
  ۷ ) شریعتی ضد نهاد روحانیت رسمی بود . اکثر جزوات و کتاب های او بر این موضو ع به روشنی تا کید دارند که دین اسلام ، روحانی به معنی کسی که از این راه در آمد کسب کند و دین را به مردم بیاموزد ندارد ! صریحا میگوید روحانیت از دینهای دیگر مثل مسیحی و زرتشتی و … به دین اسلام و شیعه خصو صا راه یافته . من در اینجا دنبال اثبات یا انکار نظرات او نیستم ولی او با تاثیر پذیری از مارکسیسم و سوسیالیسم تعریف هیجانی و احساساتی و جوان پسند و روشنفکر پسند از اسلام ارائه کرد . این شاهکار او توانست بین حوزه که بطور سنتی با تجدد آریامهری مخالف بود و چپ ها ( اعم از مارکسیست ، مجاهد) مذهبی های مدرن و دانشجو ها ، جوانان پلی بزند که متاسفانه حاصلش برای دموکراسی و حقوق بشر و آزادی و جدایی دین از دولت ( که مورد نظر شریعتی هم بود ) یک فاجعه بود . نوزاد ناقص الخلقه این ازدواج شوم (مارکسیسم با اسلام) همان چیزی شد که شاه ان را( اتحاد ارتجا ع سرخ و سیاه) نامید .
  خط امام نوزاد دیگری بود که بین تفکر مارکسیستی روسی و اسلام التقاطی بر گرفته از تعالیم شریعتی پس از اشغال سفارت امریکا به وجود آمد و موسوی فقط یکی از اندام های این نوزاد ناقص الخلقه است .
  بازرگان به این ازدواج و این نوزاد ها و آینده ایران انقدر بد بین شد که گفت سه سه بار به نه بار غلط کردیم انقلاب کردیم .
  لطفا به موارد بالا اگر اعتقادی ندارید و یا آنها را ضعیف میدانید با استدلال پاسخ دهید . اینکه من از نظر جنسی مرد یا زن هستم ، حقوق بگیر احمدی نژاد یا مزدور امریکا هستم ، سلطنت طلب شرمگین هستم یا مجاهد بی حیا ، به چه نامی مینویسم یا کجا مطلب میگذارم یا چند بارا ین مطلب را میگویم نه ذره ا ی به اعتبار مطالب فوق می افزاید و نه سر سوزنی از اعتبار ان میکاهد .
  شاید این شما هستید که به دلیل وابستگی و تعلق خاطر افراطی به یک فرد یا جریان سعی در بستن و قفل کردن مغز خود به روی افکار غیر خودی دارید.
  حرفی که من در ستایش از مصدق یا شاه یا بازرگان یا بنی صدر یا اوباما یا اردوغان یا …. میزنم هم به معنی این نیست که آنها اشتباه نداشته اند یا خارق العاده بوده اند . خود آنها هم چنین ادعایی نداشته اند و ندارند .
  در طیف خاکستری بنده به لیبرال ها و ملیون نزدیکتر هستم . پس از چسباندن بنده به دیگران جدا خود داری فرمائید.

  • sardabir says:

   تذکر دوستانه
   خواهشمندیم از این پس اظهار نظرهائی که با مطلب مرتبط نیست و یا به نیت تخطئه دیگران نوشته می شود خودداری فرمائید وگرنه ناچاریم از انتشار مطالبی که به روشنی با مطلب مرتبط نیست آن خودداری کنیم