Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > نظرات جنبش سبز در سخنرانی روز قدس احمدی نژاد – ویدئو
احمدی نژاد در نماز جمعه

نظرات جنبش سبز در سخنرانی روز قدس احمدی نژاد – ویدئو

۱۳ شهریور ۱۳۸۹

محمود احمدی نژاد در نماز جمعه ۱۲ شهریورماه حسب معمول برای اسرائیل و امریکا و غرب  شاخ و شانه کشید و از مظلومیت ملت فلسطین سخن گفت ولی به نظر می رسد  بخشی از اظهارات او در باره انتخابات و ایستادگی ملتها در برابر زور گوئی و ریا ، با مطالبات جنبش سبز و آزادیخواهانه ملت ایران ، بیش از امریکا و اسرائیل  ، می خواند .

نگاهی گذرا به این نوار ویدئوئی نشان می دهد ارزشها و اصول مورد احترام جنبش آزادیخواهانه ملت ایران و ایستادگی مردم و طلبکاری آنها از رژیمی که رای آنها رانادیده گرفت در اصل ایرادی ندارد ، با این تفاوت که احمدی نژاد از آن برای کوبیدن دشمنان خیالی خود استفاه می کند .

برای مشاهده ویدئو روی این آیکون کلیک کنید

 
کلیدواژه ها: , , , , , ,

  1. adam robaha says:

    همه جناح های رژیم دلشان لک زاده برای رفتن در آغوش امریکا . اما میگویند جناح ما باید این افتخار را داشته باشد . و ضمنا باید ان را طوری عمل کنیم که دم خروس ما معلوم نباشد .
    بد بخت ملتی که رهبرانش تا این اندازه نادان و خود محور هستند . اینها با این بازیها ممکن است ایران را به آتش بکشند . تنها کسی که جرات داشته این رژیم را تا این حد به امریکا نزدیک کند باز همان احمدی نژاد است . اپوزیسیون ایران باید به جای حمله به او به این ابله ها حمله کند تا اینقدر دو تیغه بازی نکنند . آیا این دادستان وقتی به بچه های مردم تجاوز میشود و زنی تا سنگسار پیش میرود هم قوه قضائیه را همه کاره میداند و مسول ؟ شما اگر ذره ای به قوه قضا ییه و استقلال ان اعتقاد داشتید ان همه بی قانونی و جنایت حتا در مورد نزدیکترین فرد خودتان به رهبرتان را تحمل نمیکردید . دست بردارید از این مسخره بازیها . خودتان را هم نمیتوانید فریب دهید تا چه رسد به امریکا . دو تا برادر فعلا مملکت را گرفتید تو چنگ تان و همه جور فساد میکنید ، اپوزیسیون ایران هم دنباله رو چپ روسی همه را به پی احمدی نژاد مینویسد و شما به ریش آنها میخندید . گروگان گیری ، ماجراجویی سیاسی ، ماجراجویی اتمی همه زیر سر لاریجانیها و توکلی ها و الیاس نادران ها و مطهری هاست .