Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > موشک پرانی از بابل به اسرائیل در روز قدس
موشک پرانی به اسرائیل

موشک پرانی از بابل به اسرائیل در روز قدس

۵ شهریور ۱۳۸۹

اگر تصور کرده اید گستره علم و دانش در جمهوری اسلامی محدود به اعزام کرم و لاک پشت و انشا الله در آتیه مبلغ دینی  به فضا است اشتباه کرده اید . همینطور که ملاحظه می کنید  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم به جای چاپ و انتشار قصه و داستان و دائر کردن کتابخانه که به مفت نمی ارزید ، به این رستاخیز عظیم پیوسته و در ظل توجهات ولایت فقیه،  سرگرم آموزش کودکان و نو جوانان کشور به فنونی است که در بلوغ استفاده کنند . نخیر ! فتو شاپی هم نیست و  می توانید برای مشاهده اصل آگهی  به  سایت خبری بابل در  اینجا و یا وبلاگی که ستاد نماز جمعه بابل  برای آموزش ساختن موشک راه انداخته است  در اینجا مراجعه کنید .

باش تا صبح دولتت بدمد    کاین هنوز از نتایج سحر است

 
کلیدواژه ها: , , , , , ,

  1. Bahram says:

    نویسنده مطلب نهایت بیسوادی و جهالت خود را با این جمله نشان می دهد:
    …. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم به جای چاپ و انتشار قصه و داستان و دائر کردن کتابخانه که به مفت نمی ارزید …….