Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > دعوت شاعرانه خامنه ای از موسوی و کروبی برای وحدت – ویدئو

دعوت شاعرانه خامنه ای از موسوی و کروبی برای وحدت – ویدئو

۴ شهریور ۱۳۸۹

سید علی خامنه ای روز چهار شنبه ۳ شهریور ماه عده ای از مداحان شاعر خود را به حضور پذیرفت و پس از شعر خوانی با آنها گفتگو کرد . نکته جالب اسن نشست اظهارات یکی از شاعران بود که با کنایه به رفتار آشتی جویانه خامنه ای که از مخالفین خود دعوت کرده بود در صورت “توافق بر سر اصول” با آنها  وحدت خواهد کرداینجا در سخنانی که متوجه میر حسین موسوی و مهدی کروبی بود گفت « دامان شما دامانی نیست که دوستان از آن جدا شوند » که خامنه ای پاسخ داد « از این طرف که منم راه کاروان باز است » !

برای شاعران عرقخور هم چای سرو شد

به این ترتیب علاوه بر داغ و درفش ، شعر و ادبیات هم وارد برخورد خامنه ای با شخصیتهای مخالف شد و حالا باید نشست و دید ، مقاومت آقای میر حسن و مهدی کروبی تا کجا خواهد بود . برای دیدن کلیپ این دیدار روی آیکون زیر کلیک کنید :

 
کلیدواژه ها: , , , , , ,

  1. khodiha dar chap says:

    سایت اخبار روز که ستاد حمله به لیبرال ها ، ملیون ، سلطنت طلبان و مجاهدین است با چرخش دوباره برای موسوی ان چنان بی محا با تبلیغ میکند که علاوه بر درج مقاله ای در حمایت از موسوی در زیر نویس مربوط به نظرات او با لحنی طلبکارانه همه دگر اندیشان را متهم به بی انصافی کرده و بعضا به دست داشتن در جنایت ۶۷ بیش از موسوی ! جالب است که این وب سایت نظر انتقادی زیر را سانسور میکند اما فحاشی به دگر اندیشان را نه : در رژیم شاه هم بودند کسانی که مستقیم دستور جنایت ندادند . در رژیم های غربی که شما آنها را امپریالیست میدانید کسانی هستند که نه تنها دستور جنایت نداده و نمیدهند بلکه با ان مخالفت هم کرده و میکنند . بازرگان که اصلا دستور جنایت نداد . گنجی و سروش که اصلا دستور جنایت ندادند حالا با ان جنایت ها مخالفت هم میکنند آشکار تر از موسوی . رضا پهلوی که دستور جنایت نداد ؟اما بر خورد شما با همه اینها چه گونه است ؟میگویید همش فیلم است ! سرمایه داری بنیادش بر جنایت است پس اگر کسی در ان دم از حقوق بشر بزند سیاست است برای گمراه کردن مردم . اینکه ما چپ ها در کشور های همین جنایت کاران علیه سیستم آنها هنجاره پاره میکنیم از امکانات آنها هم استفاده میکنیم اصلا نشان وجود آزادی در آنها نیست ! اوباما همش فیلم بازی میکند ! میگویید همین که در ان سیستم هسند کافی است که ضد خالقی باشند! آیا اینها انصاف است ؟میگویید سروش و گنجی و … چون ان موقع با رژیم بودند الان اگر حتا از سکولاریسم سیاسی دفاع کنند کشک است ! حتا اگر گنجی به دین بتازد باز میخواهد دین و حکومت دینی را حفظ کند ! آیا اینها انصاف است ؟ آیا اینها ای دزد نیست ؟میگویید بازرگان لیبرال است و سازشکار ، ۵۷ سال پیش با عمویی دست نداده در زندان برازجان ! خواسته خدا را با فرمول ترمو دینامیک و تحول آدیاباتیک ثابت کند همین دو تا کافیست که او آمریکایی و لیبرال و سازشکار و مرتجع و به وجود آورنده جمهوری اسلامی ! همین سیستم ولایت فقیه باشد ( در حالیکه هزاران سند وجود دارد که شما از سیستم خط امام ایت الله خمینی دفاع می کردید و او مخالفت میکرد )میگویید که سلطنت به خودی خود ملغا است . حتا نباید در همه پرسی نظام آینده یکی از گزینه ها باشد ! میگویید رضا پهلوی چون پدرش شاه بوده و چون شاه عده ای از همینها (که شما میگویید خودشان هم مقصر بودند و دست داشتند در کشتار خودشان ) را اعدا م کرده پس رضا پهلوی هیچ حقی ندارد جز رای دادن ! طرز فکر او و نظام مورد علاقه اش نباید مطرح شود . داریوش همایون هم با اینکه دستور جنایت نداده حق ندارد مشروطه خواهی کند !آیا تمام این ادعا های شما چپ ها که حالا موسوی را دوباره کشف کرده اید و با تمام قوا و با سانسور مطالبی مثل همین نوشتار میخواهید او را تبر ه کنید در حالیکه او صریحا هنوز از همان آرا و رویه ها پیروی میکند و حاضر به نقد آنها هم نیست .اینکه مخالفین موسوی خطاکار بوده باشند سر سوزنی از خلاف های موسوی و مسولیت او نمی کاهد . هیچ تغییری در خواست او و نظام مورد علاقه اش ( جمهوری اسلامی خط امامی چپ گرا ) ایجاد نمیکند . شما بار دیگر از مردم می خواهید ساکت باشند و تصویر او را هم چون امامش در ماه ببینند ! چون او چپ است ، یکی از اعضا ی خانواده زنش توده ا یست ، ضد لیبرال ها است ، به سیستم دولت سرمایه داری اعتقاد دارد ، مخالف امریکا و اسرائیل است .
    حالا کی مردم را احمق فرض کرده ؟

  2. معظم says:

    عرقخور نه عرقخوار