Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > احمدی نژاد : اولین فضانورد ایرانی پیش از۱۴۰۴ در فضا خواهد بود – ویدئو

احمدی نژاد : اولین فضانورد ایرانی پیش از۱۴۰۴ در فضا خواهد بود – ویدئو

۳۱ مرداد ۱۳۸۹

احمدی نژاد روز شنبه ۳۰ مرداد  در دیادر با جمعی از اساتید دانشگاه ادعا کرد که اولین فضانورد ایرانی پیش از سال ۱۴۰۴ به فضا اعزام خواهد شد . متن گزارش را در اینجا بخوانید

 
کلیدواژه ها: , , , , , ,

 1. جونورشناس says:

  بر و بچه های قدیمی حتمأ یادشونه که قدیمها قبل از فرستان آدم بفضا حیوونهای شبیه محموتینجات رو میفرستادن بالا. خب اینو که هیچ وقت بعنوان آدم نمیشه بفرستنش بفضا ولی اگه زودتر سفینه شونو بسازن میشه ازش برای سفر اولیه و آزمایشی استفاده کرد. شهید هم شد برای ج ا صواب داره. یکیشون تو حموم شهید شد این یکی هم بره بقول خودش در «هزار کیلومتری عکس جاذبه» شهید شه.

 2. ramin says:

  محمودی فقط میخوام بگم که عاشقتم. تورو خدا مارو بینصیب نذار. قبل از مردنت تا میتونی سخنرانی بذار و صحبت کن. محمود یه دونه ای……..

 3. کریم says:

  پس کی ما به خودباوری میرسیم؟

 4. مهران says:

  اولین انسان ایرانی که خیلی وقته بدون اجازه مموتی رفته فضا. خانم انوشه انصاری را می گم. ضمنن از قدیم هم گفتن که دروغ که خناق نمی آره. ولی پیشنهاد می کنم قبل از انسان موشی میمونی یا مموتی بفرستیم اگه خطری نبود انسان هم می فرستیم.