Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > به به من به راه اندازی نیروگاه بوشهر + ویدئو
artcile
راه اندازی نیروگاه بوشهر

به به من به راه اندازی نیروگاه بوشهر + ویدئو

۳۰ مرداد ۱۳۸۹

بنده حقیقتا امروز پس از مشاهده کنفرانس مطبوعاتی مشترک برادران روس و مسئولین محترم انرژی اتمی جمهوری اسلامی چنان خوشحال شدم که بی اختیار به طرف یخچال رفتم و با برداشتن یخ از آن یک ویسکی سودا “لانگ شات ” برای خودم درست کردم و سر کشیدم و زمانی متوجه معصیت روزه خواری توام با شرب خمر خود شدم که کار از کار کار گذشته بود و با زبان روزه نشئه شده بودم  . البته بنده به عنوان یک وظیفه شرعی “امربه معروف ” باید به عرضتان باید برسانم که اگر بین خودمان بماند ، شما هم نوشیدن ویسکی با شکم روزه را تجربه کنید بد نیست چون خودتان هم متوجه خواهید شد که پس از شرب مسکر دیگر دنیا به نظرتان زشت نیست و حتی می توانید در حالت نشئه ، هر نوع آیت اللهی را به صورت حوری و غلمان در آورید و با او مغازله و معاشقه و حتی  زبانم لال ، از آن کارهای شنیع انجام دهید .

فارس برای رعایت عفت نام مدیر روسی را تغییر داد

ببخشید که من باز  مسائل شرعی را در عرایض خود آوردم  و از جاده به باغچه رفتم ! بله صحبت راجع به کنفرانس مطبوعاتی امروز در بوشهر بود ولی پیش از شرح ماجرا باید یک تبریک بزرگ به برادران محترم خبرگزاری فارس بگویم که با تبدیل نام آن مردک روسی از ک…ریینکو  به “کرینکو” بنده را از بکار بردن کلمه زشت که ممکن است روی خواهران اثر بگذارد نجات دادند ولی بهتر است  برادران روس برای مسائل آتی هسته ای ناخودآگاه با این غربیهای بی ناموس همکاری نکنند و  کس دیگری را بفرستند که نام بهتری داشته باشد که البته در بین مسلمانان روسی کم نیست .

امروز دیگر زمان آن گذشته و به قول رئیس جمهور محترم” آن ممه را لولو برده است” که جمهوری اسلامی از فردی پذیرائی کند که نگاه کردن به نام او خواهر عزیزمان سرکار علیه وحید دستجردی  وزیر محترم را از شدت غلیان احساس به حالت سکته بیندازد. البته با تبحری که برادران روس در جعل گذرنامه دارند می توانستند با اضافه کردن یکی دو” الف” و” ب” به اسم ناموزون این مردک  ، عفت و عصمت را رعایت کنند  !

البته همه می دانند که بنده از ارادتمندان نمایندگان رهبری در استانها و افرادی چون برادر عزیزم “حجت الاسلام حسنی هستم ” ولی سخنرانی نماینده محترم رهبری در بوشهر ، ارادت بنده را به ایشان دو چندان کرد و  هنگامی که مشاهده کردم ایشان طی یک سخنرانی پیچیده مرتب از کلمه های خیلی مشگل  چون “آپارتاید” و استراتژی ” استفاده می کنند  بی اختیار به درگاه امام زمان سجده کردم که چنین نایبی را برای نایب خودشان منصوب کرده اند که مراقب مسائل هسته ای امت اسلامی باشند .

ناگفته نگذارم که اقیانوس دانش ایشان چنان مورد توجه حضار قرار گرفت ، که  بر خلاف معمول  که سخنران بعد از اتمام سخنان با کف زدن تشویق می شود ، ایشان  هنوز دهان مبارک را باز نکرده با  کف زدن و تشویق حاضرین مواجه شدند  ، جل الخالق !

نظم حاکم بر این جلسه نیز چشمگیر بود و ور رفتن برادر عزیزمان جناب آقای صالحی و اعوان و انصارشان با میکروفن و لولیدن عده ای مسلمان و روس قاطی یکدیگر حقیقتا جامعه توحیدی اسلامی را متجلی می کرد و نمایانگر اراده و دانش برادران مسلمان در اداره نیروگاههای هسته ای بود که به  دقت و نظم فراوان نیاز دارد  .

سرتان را درد نمی آورم ، ویدئو این کنفرانس را با کلیک روی دکمه نصب شده در پائین ملاحظه کنید    تا متوجه شوید بنده بی سند سخنی نمی گویم .

 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,
 1. مترجم کارکشته says:

  ترجمه احتمالی فارسی به انگلیسی مترجم بسیجی : “با این همکاری کارامد” =
  .With this cooperation work came

  ترجمه احتمالی اسم مرد روسی به انگلیسی توسط مترجم بسیجی که فکر میکنه اسم طرف سوالیه که باید ترجمه کنه: “سرگهی کر اینکو؟”

  ?Where is the crappy deaf head of this

 2. سوقاطیروس says:

  پس خوبه که بعد از سی وپنج سال آقایون لاتها فهمیدن که ازین ببعد نباید عجله کنن و میخوان آروم آروم حرکت کنن. آقا روسه لپ قرمز ولی میخواد با عجله با پولتوف (ببخشید، توپولوف – بدون سودا سرکشیدم هم تلفظش سخت شد هم اسپلینگش) پرواز کنه برگرده مسکو حتمأ با چند قوطی سوهان قم واسه مدودف و چند جفت نعلین واسه پوتین!

 3. simin says:

  توده ا یها به در و دیوار میزنند تا بدیل سازی کنند قطب درست کنند در داخل و خارج . وحشت دوگانه آنها را گرفته هم از اینکه مردم ریش موسوی را دیدند و بند ناف را بریدند وحشت کرده اند . هم از اینکه یک لیبرال در ج ا رهبر اصلاح طلبان شود وحشت کرده اند ( به عبدلله نوری که با اقبال همه روبرو شده حمله میکنند تا مهره سوخته شان موسوی را نجات دهند ). هم از اینکه احمدی مشایی همه را قال گذاشتند رفتند به سوی امریکا و مذاکره میترسند .این گوی بلورین حکومت بر هر وجهش بنشیند کار چپ روسی تمام است . حالا بروند در رادیو فردا معرکه بگیرند که مصدق به دست خودش سرنگون شد و روحانیت ( ما و شوروی اصلا نبودیم ). نامه بنویسند به لولا برزیلی کسی که همه هنرش این بود که شاشید به سوسیالیسم و کمونیسم و با تغییر ۱۸۰ درجه راه ساخت با امریکا را پیش گرفت . یعنی همان چیزی که شما در ایران اجازه نمیدهید اتفاق بیفتد .حالا نوری الا را بفرستند که بنی صدر و رضا پهلوی و ملیون و اصلاح طلبان را عامل اختلاف معرفی کند نه چپ های روسی را که حتا اجزای چریک فدایش با هم کارد و پنیر هستند تا چه رسد به فدایی و توده ای و …خوب شد کمونیست های ایران هم یک پدر تاجدار پیدا کردند بعد از مرگ استالین . اما رفقا این بابا داره میره ، با امریکا هم دشمن نیست مثل توده ایها ، کمونیست هم نیست ، یعنی یک سازش کار لیبراله . خوب شما اگر میخاین تحول پیدا کنینt به جای دنبال این نوچه ها رفتن چه را به ریس جمهور امریکا نامه نمی نویسین که ازش یک کاری بر میاد . این بابا که تا خر خره تو قرض سرمایه داری غرب هست .