Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > جمهوری اسلامی موشک تاره ای هوا کرد + ویدئو
وحیدی و موشک قیام

جمهوری اسلامی موشک تاره ای هوا کرد + ویدئو

۲۹ مرداد ۱۳۸۹

سرتیپ پاسدار احمد وحیدی در نماز جمعه جمعه روز ۱۲ شهریورماه اعلام کرد که جمهوری اسلامی جدیدترین موشک خود به نام قیام ۱ را با موفقیت آزمایش کرده است . وی مدعی شد که این موشک  نسل جدیدی از موشک‌های زمین به زمین است که با سوخت مایع  کار می کند و به صورت کاملاً بومی طراحی و ساخته شده است.

موشک قیام در پرتاب آزمایشیوی گفت در این موشک حذف بالک‌ها  موجب کاهش ابعاد و  افزایش چابکی آن شده است و به دلیل سیستم نشانه روی هوشمند آماده سازی آن برای شلیک نیز کاهش چشمگیری یافته و  قادر است اهداف مورد نظر را با دقت بسیار بالا مورد اصابت قرار دهد.

به سخنان وی و صحنه هائی از پرتاب این موشک توجه کنید:

برای مشاهده ویدئو روی این  آیکون کلیک کنید


 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,

 1. samira says:

  samira در ۲۹ مرداد ۱۳۸۹ گزارش نامناسب
  ۰ پاسخ دهیدهمه میگویند از نقش شوروی خبر ندارند ! چطور میشود از نقش قدرت بزرگی مثل شوروی در همسایگی ایران در یک رویداد تاریخی چنین عظیمی ما ندانیم شوروی چه نقشی داشت؟ مگر جز این است که این یک توطعه کاملا ساخت فراماسونری روسیه در ایران به محوریت حزب توده است تا نقش شوروی و حزب توده را از بین ببرد !یک دفعه چپ روسی ایران دید احمدی دارد با امریکا مذاکره میکند و مشایی با زیرکی توپی به زمین چپ روسی و موسوی انداخت که او دیگر کیش و مات شده. آقای محذور !بنابرا ین هماهنگ در وب سایت ها ازنجیره ای روس تا وبسایت هایی مثل رادیوفردا و کیهان لندن و voa و … با استفاده از نیروی نفوذی یک تبلیغات راه انداختند که کودتا نه کار امریکا بود نه کار توده ایها و شوروی !!! کار روحانیت بود !آخر کدام احمقی باور میکند که امریکا در کودتا نقشی نداشت ؟ وقتی خودشان اقرار و عذر خواهی کردند ؟ حزب توده فقط چند صفحه از روزنامه مردم و اظهارات رهبرانش را منتشر کند که مصدق را لجان مال کند . چرا راه دور ؟ همین حالا هم میگویند مصدق مقصر بود ! شوروی ایا جلوی کودتا ایستاد ؟ آیا مثل قضیه آذربایجان اشغال کرد ؟ آیا طلاها را به دولت کودتا نداد ؟مقایسه کنید با خلیج خوک ها ! با ویتنام ! با کره ! با آبخازیا ! ….
  فرخ ( نفوذی چپ روسی در رادیو فردا ) عمویی (ارتشی بیسوادی که هنوز از استالین و شوروی حمایت میکند ،) الهه بقراط (نفوذی چپ روسی در کیهان لندن ، ) ف تابان (نفوذی چپ روسی در ملیون توده ای )و ….. همگام با هم این طرح جدید ضد ملی را پیش میبرند . آنها چهره ضد ایرانی خودشان را که در مقابل مکتب ایرانی جنجالی مشایی و جمهوری ایرانی مورد در خواست مردم در راهپیمایی ها رنگ باخته و رو شده را دارند با این جنجال تازه مثلا پاک میکنند . همین چند وقت پیش بود که روسیه و پوتین و مدودوف را یهودی خواندند تا استالین را تبره کنند . اما مسخره بود نگرفت !
  همه دعوا سر مذاکره است . اینها میخواهند مانع هر گونه مذاکره ای بین رژیم و امریکا شوند از طریق عوامل پنهانشان در خط امام و حکومت و عوامل نقابدارشان در احزاب و رسانه های غیر روسی و عوامل آشکارشان در رسانه های روسی .چپ روسی اخلال گر است . در زمان مصدق اخلال میکرد . شهر را آشوب میکرد . همه را ترسانده بود . شاه را ، امریکا را ، روحانیت را ترسانده بود از خطر اشغال ایران توسط کودتاچیان توده ای با حمایت شوروی ! چون بزرگنمایی میکرد از نفوذش در ارتش . در احزاب سیاسی ، در حمایت ارتش سرخ ، … مصدق را لجن مال میکرد . عامل امریکا می دانست . چطور مصدق میتوانست به آنها اعتماد کند انهم در ۳ روز تغییر ۱۸۰ درجه ای ؟ مگر کمونیست ها به احزاب طرفدار غرب اعتماد میکنند ؟مصدق اگر کودتاچی بود که ارتش به خیابان میاورد. به این فراماسونری روسی باج میداد . با شوروی می ساخت . شعار نفت شمال هم باید ملی شود نمیداد .
  ارتجاع سرخ و سیاه عامل و زمینه ساز کودتا بودند و امریکا و انگلیس و شوروی موافق .

 2. پند سودمند says:

  سمیرا خانم/آقا،
  ببخشید ولی کامنت شما بیشتر شبیه هذیانگویی یک فرد تیرخورده تبدارست تا یک نظر و تحلیل سیاسی/تاریخی. اگر میخواهید کسی نظرتان را بخواند و بفهمد (که یقینأ میخواهید) من دوستانه پیشنهاد میکنم که اولأ آن را بنویسید نه بگویید (تفاوت بین نوشتن و حرف زدن). دومأ آنرا موقع عصبانیت شدید ننویسید چون دستور زبانتان را بهم زده و محتوایش را گنگ و بی اثر میکند. سومأ بدون اشاره به سند و مدرکی (کی کجا نوشت کافی نیست و قصد من نیز دفاع از کسی نیست) انقدر باین و آن انگ خیانت نزنید چون نتیجه اش میشود تهمت زدن و لجنپاشی بدیگران که کمتر خواننده ای آنرا جدی میگیرد (حتی اگر حقیقت را گفته باشید). چهارمأ (و البته نه کم اهمیت تر) کمی مراعات کنید و آنرا در جایی بگذارید که حد اقل ارتباطی ولو سطحی با مطلب (ویا کامنت های) آن صفحه داشته باشد تا وقت گرانبهای خوانندگان را هدر نداده و نیز احتمالأ باعث سردرد سردبیر محترم نشریه نشوید. در حال حاضر تنها رابطه کامنت شما با مطلب این صفحه شباهت درازای آن با طول موشک ج ا میباشد.

 3. ای بادوبیباد says:

  با اینکه موشک آکمندیه ولی اگه بادباک هوا میکردن موندشون بیشتر میرفت بالا!