Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > مصاحبه برنامه هارد تاک با محمد مصطفائی – ویدئو
مصاحبه هارد تاک با محمد مصطفائی

مصاحبه برنامه هارد تاک با محمد مصطفائی – ویدئو

۲۶ مرداد ۱۳۸۹

از احوالات محمد مصطفائی در مصاحبه با برنامه “هارد تاک “تلویزیون بی.بی.سی چنین بر می آید که او تحت فشار روحی شدید قرار گرفته است . به باور بسیاری از ایرانیانی که این وکیل دادگستری را می شناسند ، آزادی همسر او از حبس انفرادی در هفته گذشته نشانگر معامله و داد و ستد احتمالی در قضیه محمد مصطفائی است . چه این که او از دست رژیم گریخته است ولی هنوز همسر و فرزندش گروگان هستند و رژیم قادر است با وجه المصالحه قرار دادن آنها به هدفهای تبلیغاتی برای بی اعتبار کردن سر و صدائی که در غرب بر له این وکیل دادگستری ایجاد شده است برسد . این مصاحبه را “استفن ساکر” مجری کارکشته برنامه “هارد تاک” بی.بی.سی جهانی انجام داده است توجه شما را به نوار این مصاحبه که شامگاه سه شنبه ۲۶ مرداد از بی.بی.سی پخش شد  جلب می کنیم :

 

گزارش قبلی خواندنیها  اینجا و اینجا

در دیلی موشن

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , ,

  1. منتقد says:

    محمد مصطفائی, زیاد دستت رو تکون میدی. این با دست صحبت کردن در غرب رایج نیست. اونرو حمل یر عصبی بودنت و یا سعی در وارونه جلوه دادن حقایق میشمرن.
    باید سعی کنی اونو ترک کنی.