Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > روایت احمدی نژاد از سوءقصد همدان در سخنرانی روز خبرنگار – ویدئو
سخنرانی احمدی نژاد در روز خبرنگار

روایت احمدی نژاد از سوءقصد همدان در سخنرانی روز خبرنگار – ویدئو

۱۶ مرداد ۱۳۸۹

محمود احمدی نژاد روز شنبه ۱۶ مردادماه درمراسمی به مناسبت روز خبرنگار با خبرنگاران و مدیران جراید شرکت کرد و برای آنها سخنرانی کرد . احمدی نژاد در سخنان خود تلاش کرد چهره ای آزاده از خود نشان دهد و با تعهد چرب کردن سبیل روزنامه ها و اقدام برای مسائل رفاهی روزنامه نویسان از قبیل مسکن و بیمه آنها را با خود همراه کند .

اسفندیار رحیم مشائی رئیس دفتر جنجال ساز احمدی نژاد

رئیس جمهور اسلامی در این همایش داستان ترقه ای که در شهر همدان منفجر شده بود را حکایت کرد و با اشاره به انتشار سرعت این خبر در یکی از رسانه های داخلی ( سایت خبر آنلاین وابسته به جبهه ای از اصولگرایان ) با لودگی خاص خود نتیجه گرفت ممکن است عامل انفجار همزمان با حرکت خود آن را با تلفن موبایل به آن رسانه منتقل کرده باشد .

احمدی نژاد همچنین قطعنامه شورای امنیت را “کاغذ پاره ای که دو زار نمی ارزد ” خواند که به وسیله “رهبران احمق” جهان بر علیه جمهوری اسلامی صادر شده است . رئیس جمهور اسلامی در برابر شعار و اصرار ناصر مردوخی خبرنگار سالخورده روزنامه توسعه در مورد اعلام نام مفسدین اقتصادی گفت که از این مساله ابائی ندارد و اگر لازم بداند آن را اعلام خواهد کرد . وی سپس با کنایه به اظهاراتش در مورد هاشمی رفسنجانی گفت « دیدید زمانی که من چند دقیقه راجع به این موضوع صحبت کردم چه سرو صدائی بلند شد ؟ »

بخشهائی از نوار ویدئوئی این سخنرانی را با هم نگاه کنیم:

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

  1. شوخ طبع says:

    در مورد صدای مهیبی که گویا به هنگام سفر احمدی نژاد شنیده شده روایات فراوان است ، از جمله اینکه یکی از طرفداران تیم پاس همدان که از سوی سردار ملاحی نامی که طبق معمول مدیر این باشگاه است، تقریبا با اکراه به جمع مستقبلین احمدی نژاد کشانده شده ،و طبع شوخی هم داشته مقدار زیادی سیر همدان که در ایران به تندی و تیزی معروف است ،خورده و به هنگام عبور کاروان رییس دولت کودتا از شانه های یکی دیگر از هواداران تیم پاس که او هم دل خونی از حکومتیان داشته بالا رفته و به سبک و سیاق منتظرالزیدی که لنگه کفشی به سوی جرج بوش پرتاب کرد، این فرد طناز همدانی هم کون خود را به جانب احمدی نژاد نشانه رفته و گوز بلندی حواله ی صورت او می سازد و ……شلیک خنده ی مستقبلین و پریدگی رنگ احمدی نژاد ولباس شخصی های همراه او