Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > مجری برنامه فارسی سیما با لهجه خارجی – ویدئو
مجری سیما با لهجه خارجی

مجری برنامه فارسی سیما با لهجه خارجی – ویدئو

۱۲ مرداد ۱۳۸۹

سیمای جمهوری اسلامی عده زیادی گزارشگر خارجی را در شبکه های گوناگون به کار می گیرد ولی گماردن این بانو با این لهجه غریب آن هم برای اجرای برنامه به زبان فارسی بی اختیار کنجکاوی شنونده را تحریک می کند که بفهمد “پارتی” این خانم در آن دستگاه کیست ؟

 
کلیدواژه ها: , , , ,

 1. نادر says:

  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  مگر گوینده زن کم آورده‌ایم که مشتی جیره‌خوار پول نفتخور را به کار میگیرند……..؟؟

 2. John says:

  vaghti reis mmlekat aobashi mesl antari basheh, che entezari az baghyeh dari!

 3. goli says:

  sedash mesle sizigoolooe lol maskhareye hamechizo dar ovordan!!!

 4. NASSIR says:

  it is very simple, one of government’s employee in one of his American trips falls in love with a ….. he meet and they get married therefore he promises her better job and future in Iran. 

 5. nashenas says:

  بابا اینا دارن ادای بی بی سی و اینا رو در میارن که حسودیشون شده که چرا اونا مجریاشون ایرانی هستن مال ما مجریامون خارجی نیستن فکر کنم اینه

 6. delssoz says:

  ۱۳ مرداد ۱۳۸۹
  infos@peiknet.com

  در اوین و از جمع زندانیان جنبش سبزآن زندانی که سرش رادرتوالت کردند، فرمانده سپاه بوده میرحسین موسوی در سخنان ۱۱ مرداد ۸۹ خود با جمعی از ایثارگران گفت: آیا اسلام قبول می کند که از یک انسان هتک حرمت شود یا با فروکردن سر یک زندانی در توالت از او اعتراف گرفته شود؟” جرس: منابع آگاه نام این زندانی سیاسی را حمزه کرمی اعلام کرده اند. وی از فرماندهان سپاه در دوران جنگ بوده و آخرین سمتش در سپاه رئیس ستاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان تهران بوده است. کرمی از سال ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۴، فرماندار ورامین و از سال ۱۳۷۴ تا ۱۳۸۰، مدیرکل سیاسی دفتر رئیس جمهوری در دولت‌های اکبر هاشمی رفسنجانی و محمد خاتمی بوده است. وی در جریان انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری، مسئول ستاد مطبوعاتی هاشمی رفسنجانی بود و در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، مدیریت وبسایت جمهوریت را بر عهده داشت و در ستاد میرحسین موسوی فعالیت داشت.حمزه کرمی در جریان حوادث بعد از انتخابات دستگیر شد. بیش از هفتاد روز در سلول انفرادی بوده و بدون وکیل در سوم شهریور ماه ۸۸ در دادگاه محاکمه شد. کرمی از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران، به ۱۶ سال حبس و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شد. وی با ارائه لایحه تجدید نظرخواهی، تمامی اعترافات خود را در بازجویی ها و دادگاه اولیه تکذیب و اظهار کرده است که تمامی این اعترافات تحت فشارهای شدید از او اخذ شده و فاقد هرگونه ارزش حقوقی و اخلاقی است. شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر تهران، حمزه کرمی را به ۱۱ سال حبس قطعی و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم کرد.

  حمزه کرمی که در۲۴ اریبهشت ماه ۸۹ با تودیع وثیقه سنگین دو میلیارد تومانی به طور موقت از زندان اوین آزاد شده بود، ۲۹ اردیبهشت به اوین بازگردانده شد. ماموران امنیتی از وی خواسته بودند که علیه هاشمی رفسنجانی مصاحبه تلویزیونی کند اما وی این درخواست را رد کرد و به همین دلیل با تمدید مرخصی پنج روزه وی موافقت نشد و به زندان بازگردانده شد.

  کرمی در اوایل مرداد جاری در حالی که برای دومین بار به مرخصی پنج روزه آمده بود در اثر حمله قلبی در بخش سی سی یو بیمارستان طالقانی تهران بستری شد. دکتر هادی منافی وزیر اسبق بهداشت ودرمان به نمایندگی از هاشمی رفسنجانی یکشنبه سوم مردادماه از وی عیادت کرد. یکی از بستگان وی اعلام کرد که وی در حالت نیمه هوشیار قرار دارد و پزشکان او را ممنوع الملاقات کرده اند.

  حمزه کرمی که به خاطر شکنجه های زیاد دچار بیماری های گوناگون شده گفته است: مرا انواع شکنجه کردند. از جمله بیش از بیست بار سرم را در کاسه توالت فرنگی پر از کثافت کردند و می خواستند که آنچه را آنها می گویند اعتراف کنم! هرگاه فریاد “یا زهرا” سر می دادم، به آن حضرت جسارت می کردند! وقتی می گفتم: “یا الله”، می گفتند: خدایت امروز ماییم که هرکاری بخواهیم با تو می کنیم!

  • بنده خدا says:

   اینها که جوانان ما را سالهای ۶۰ بدون هیچ جرمی شکنجه میکردند یا از شکنجه حمایت میکردند حالا خودشان باید طعم این نعمت آخوندی رو بچشند.

 7. Abbas says:

  fekr konam moshkeleshun ineh ke digeh fars zabane gheyratmandi baghi namunde ke tu seda va sima kaar koneh!!!