Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > سخنرانی بامزه روز جمعه احمدی نژاد در جشنواره جوان – ویدئو
سخنرانی احمدی نژاد در جشنواره جوان

سخنرانی بامزه روز جمعه احمدی نژاد در جشنواره جوان – ویدئو

۱ مرداد ۱۳۸۹

محمود احمدی نژاد امروز – جمعه اول مردادماه – در مراسم همایش جوان ایرانی شرکت کرد و برای حاضرین در این مراسم سخنرانی کرد . احمدی نژاد در نطق خود پس از طول و تفصیلهای کسل کننده “جهان پر از عدالت” ، به مسائل دیگر پرداخت و از جمله استفاده از پیشگوئی “اختاپوس ” در جام جهانی را “رمالی” خواند.

وی آنچه که در مورد قطعنامه اخیر و تحریمهای ایران منتشر شده است را جنگ روانی و “جفتک  وارو انداختن ” نامید( به نظر می رسد نیت ادای کلمه ”  پشتک و وارو” بوده است که به جای کلمه پشتک  ،از کلمه آشنای جفتک به جای آن استفاده شده است) و از رئیس جمهور روسیه برای همراهی با غرب انتقاد کرد .

طبق برنامه فضایی پیش‌بینی‌ شده قرار بود در سال ۱۴۰۳ شمسی انسان به فضا بفرستیم

احمدی نژاد اظهارات مدودف درباره نزدیکی دستیابی جمهوری اسلامی به بمب اتمی را “بازی کردن نمایشنامه امریکائی” بوسیله مدودف خواند از این که رئیس جمهور روسیه “کلیذ نمایشنامه  امریکائی” را زده است اظهار شگفتی کرد . وی با اشاره به جلسه اروپا برای تصمیم گیری در باره تحریمهای یکجانبه  گفت از تحریمهای اروپائی  بیمی ندارد .


احمدی نژاد در بخش دیگری از سخنانش از خبر دست اولی که از آن با “تازه از تنور” درآمده سخن گفت و مدعی شد که اطلاعات دقیقی دارد که بر علیه جمهوری اسلامی « جنگی روانی طراحی شده شده و با بعضی در داخل هماهنگ کرده‌اند که یک فضای سنگینی به قول خودشان در دنیا علیه ما به راه اندازند و در ادامه به یک یا دو کشور خاورمیانه که از دوستان ما هستند با کمک رژیم صهیونیستی حمله نظامی بکنند تا به خیال خود در ایران یک اراده‌ای برای تسلیم پیدا شود !» اینجا .

احمدی نژاد از این کشورها نام نبرد ولی قول داد که جزئیات دانسته های خود را به زودی در اختیار ملت قرار دهد .

زمانی که احمدی نژاد آغاز به صحبت از خبر تازه ای در باره برنامه فضائی جمهوری اسلامی و اعزام انسان به فضا کرد ، سیمای جمهوری اسلامی که این مصاحبه را به طور مستقیم پخش می کرد ، برنامه را قطع و پخش مستقیم این سخنرانی را متوقف کرد ولی خبرگزاری فارس در این باره گزارش داد که احمدی نژاد گفته است:

« طبق برنامه فضایی پیش‌بینی‌ شده قرار بود در سال ۱۴۰۳ شمسی انسان به فضا بفرستیم که این موضوع در جلسه اخیر هیئت دولت مجددا مرور شد رئیس جمهور اظهار داشت: بر اساس تصمیمات هیئت دولت قرار شد که این برنامه فضایی از سال ۱۴۰۳ شمسی ۵ سال به جلو کشیده شود که این اقدام جواب قطعنامه‌ای بود که علیه مردم ایران صادر کردند» اینجا .به نواری از گزیده های این سخنرانی توجه کنید :

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , ,

 1. چندی پیش ،شمس الواعظین ومسعود بهنوددریک سخنرانی دانشگاهی از خود سخن گفتند . شمس الواعظین به ۳۰۰نفر از حضار جنین گفت:چند شب پیش از انتخابات ریاست جمهوری، خاتمی شام آمد خانه ما.گفت رفتیم خدمت رهبر. قرارشد من همان شعارهای امام را درقالب زبان مدرن بگویم شاید دوسه میلیون بیشتر درانتخابات شرکت کنند. که دیدیم ملت شعارزده ما ۲۰ میلیون رای به اودادند. ۲۰ میلیونی که به اندازه ۱میلیون هم اعتبارنداشت .زیرا که اصلاح طلبا ن به جای بهره گیری ازاین همه آرا، خزیدند زیر عبای رفسنجانی وخاتمی و رقابت برای گرفتن مقام ومناصب . اما مقوله احمدی نژاد مقوله دیگری است.دکترابراهیم یزدی دزکتاب جمهوری سوم می نویسد:روزی که شیرین عبادی هنگام دریافت جایزه نوبل گفت: ” من یک زن مسلمانم!” جهان حیرت کرد.زیرا هرکسی را بانام کشورش میشناسند نه دین اش. درآن هنگام مسلمان بودن به مفهوم التزام به رهبر وقانون اساسی بود.اما اکنون قرارگردیدکه احمدی نژاد نه راست بگوید نه دروغ ، بلکه ” وارونه ” بگوید.لذا هرچه میگوید باید وارونه معنا کرد.نظر بنده:منتظر باشیم این بار چه شعارهایی ملت مصیبت دیده وغارت شده ایران را به پای صندوق ها خواهد کشانید. شکی ندارم چندتا از شعارهااین ها خواهد بود:جمهوری اسلامی نه! جمهمری ایرانی آری! جمهوری دموکراتیک ایرانی !! رفراندوم برای تغییر قانون اساسی( برای جایگزینی کامل وقانونی سپاه ) . ودوباره مطلبی نوبرای تحلیلگران ومفسرین ورسانه ها.

 2. علیرضا says:

  بابا تو این مملکت یه دکتر پیدا نمیشه اینو ببرین پیشش و بیش از این آبروریزی نکنیمدیگرون که مثل ما نمیدونن این بیچاره مریضه فکرهای دیگه میکنن.

 3. hasan says:

  this is a great lier in the world f…. off Ahmadinejad and the last word is really jock.

 4. غضنفر says:

  دایی جان ناپلیون، نمودار فرهنگ ماست

 5. فریبرز says:

  این همه یاوه گوییبخاطر همین است .سید علی گدا از ایشان خوشش میاد.قدیما میگفتیم :گ…. به شقیقه چی؟