Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > شهرام امیری در راه بازگشت به ایران+ ویدئو سیما و بی.بی.سی جهانی
شهرام امیری در سفارت ایران

شهرام امیری در راه بازگشت به ایران+ ویدئو سیما و بی.بی.سی جهانی

۲۲ تیر ۱۳۸۹

به گزارش خبرگزاریها ، شهرام امیری کارشناس هسته ای جمهوری اسلامی در دفتر حفاظت منافع ایران در شهر واشنگتن حضور یافته  و بزودی به تهران سفر خواهد کرد .خبرگزاری ایلنا حضور شهرام امیری را در پی “پناه بردن” به دفتر جمهوری اسلامی عنوان کرده است اینجا ولی خبرگزارس فارس مدعی است که وی به این دفتر تحویل داده شده است   اینجا .

دفتر حفاظت از منافع ایران زیر نظر سفارت پاکستان در واشنگتن فعالیت می کند و سفارت سوئیس در تهران نیز حفاظت از منافع ایالات متحده را در جمهوری اسلامی برعهده دارد.

شهرام امیری در راه تهران

در روزهای اخیر اخیر وزارت خارجه جمهوری اسلامی دو بار کاردار سفارت سوئیس، حافظ منافع آمریکا در ایران را احضار کرده بود و با متهم کردن دولت امریکا به ربودن این شخص  ، خواستار بازگشت وی به ایران شده بود .

ا توجه به تناقض گزارشهای رسیده  معلوم نیست آزادی شهرام امیری در پی توافقی بوده که با مسئولین امریکائی صورت گرفته و یا وی توانسته است از راههای دیگر خود را به این دفتر برساند .

خبرها و ویدئوهای شهرام امیری در اینجا و اینجا .  نوار ویدئوئی از همسر شهرام امیری  پخش شده از سیما  اینجا

گزارش سیمای جمهوری اسلامی

گزارش شبکه تلویزیونی بی.بی.سی به زبان انگلیسی
 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,

  1. amir says:

    فرق شکنجه سیا و جمهوری اسلامی را دیدید؟ شکنجه سیا چاق میکنه، جمهوری اسلامی لاغر.