Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > مطالب برگزیده > روایت امام جمعه اهواز از دیدار امام زمان با خامنه ای – ویدئو
امام زمان و امام جمعه اهواز

روایت امام جمعه اهواز از دیدار امام زمان با خامنه ای – ویدئو

۱۸ تیر ۱۳۸۹

حجت الاسلام میر احمد رضا حاجتی امام جمعه اهواز از هواداران سر سخت احمدی نژاد است و ارتباط خمینی و سید علی خامنه ای را با امام زمان تبلیغ می کند . او که سید علی خامنه ای را “امام خامنه ای” می نامد  حکایت دیدار خامنه ای با امام زمان را  به نقل از محمدی ری شهری حاکم شرع جلاد و نماینده پیشین خامنه ای در سازمان حج  را  حکایت می کند .

مصباح یزدی و احمد حاجاتی

وی در این کلیپ که از روی نوار صوتی تهیه شده است از جمله می  می گوید :

«…این عبارت ، عین عبارت امام خامنه ای است و ناقل آن خود آقاست! ایشون (امام زمان ) آمد پیش من و گفت : آقای سیدعلی عزیز در زمان رهبری تو ، حجه ابن الحسن العسگری ظهور خواهد کرد…….»

«……جوانی بودم ۱۲ ساله؛ شبی پیرمردها دور هم نشسته بودن، یه آقایی که واعظ هم بود و از یکی از استانها آمده بود محفلی بود ، من هم گوش می دادم.دیدم رو کرد به این جمعیت و گفت میخواید براتون پیشگویی هایی بکنم گفتند بگو، گفت :

آقایون این آقای خمینی که در تبعید به سر می بره میاد ایران و عن قریب پهلوی را سرنگون میکنه ، حکومت اسلامی برپا میکنه. بعد مدتی عراق به ایران حمله میکنه. تا اینجا عراق پیشروی میکنه.راست هم میگفته،چون خط مقدم عراق در جبهه اهواز کنار روستای کریشان بود.بعد از مدتی امام خمینی فوت میکنه. بعد رفتن آیت الله سید دیگری می آید که آمدن اون سید؛ آغاز ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف هست….».

به سخنان این فقیه برجسته که اختیار زرخیز ترین استان کشور را به او سپرده اند توجه کنیم .

وب سایت احمد رضا حاجتی  اینجا

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

 1. shamim says:

  بهتر است شما خفه بشی ،

 2. آبتين says:

  این نظام اوباشان لات ولوت وقمه کشان تجاوزگرودستاربندان نادان درصورتى پایدار خواهد ماند که بتواند نسلهاى آینده را همچون خودش احمق ونادان پرورش دهد. براى اینکارنقالان دروغ پردازورمالان کلاه برداررادرلباس روحانى به مغزشوئى مردم فرستادهاند.

 3. bahram says:

  آخوندها همه نوع جانوران خطرناک درکیسه خود دارند که این حضرت یکی از آنهاست .بیچاره ملت ایران که چه کلاشهائی سرنوشتشآنرا بدست دارند .

 4. armin says:

  beband dahanet akhoonde jire khare,,emam zaman ke hich,,kasi oun mohammado ham dige ghabool nadare

 5. kaveh says:

  با سلام
  بر پدر و مادر هرچی دروغگوست لعنت.
  این گدا گودوله ها که تا دیروز نان شب نداشتند حالا دارای قصر های آنچنانی با در آمدهای فوق تصور و تمامی امکانات کشور شدندو هرکس باشد فکر میکند آخه من که لیاقت ۱% این امکانات را هم نداشتم حتمی امام زمان به ما کمک کرده . نه بیچاره نادان این انگلیس و آمریکا از قبال تو و احمقهای مثل احمدی نژاد ثروت کشورهای منطقه را به بهانه جمهوری اسلامی میبلعند. و در انتها که ماموریت شما ها تمام شد تمام ایران را بمباران میکنند و مثل عراق و افغانستان سالیان سال در ایران کنگر خورده لنگر میاندازند. لعنت بر پدر مادرتان که برای گذران بهتر زندگیتان یک کشور و ۶۰ میلیون انسان را به نابودی میکشانید. لعنت بر خودتان و دینتان.
  کاوه-ه

 6. vali says:

  In aghayan ba estefdeh az sherayet hamishe Emami darend ke der her mejlesi birun biawerend ,inann der modeti ke serekar amedeand feghet ruzhaiie matem ve merge in Emaman ra metreh kerdeand ve hamishe merge Emaman beraye anhayan ferej bude in bar ingari mesele fergh kerde mikhahend Tewelod ve zuhur yeki ra jeshn begirend ,albeteh hame drugh ast ager hamchin etefagh biofted ve emama zaman biiayend hamin aghayan destobalshan ra mibendend ve rahi kehrizek mikonend chon inha hestend ve ehtiiaji ba kesi nist in drughhahem dieger bederd kesi joz khodeshan nemikhored ( in gheshr begim ,ya gruh begim nemidanem afe jane merdom and,

 7. علی نادان زاده says:

  اگر به دین میدان بدهی همین می شود. کاری که احمدی نژاد و اعوانش می کنند

  به امید روزی که مردم به آگاهی برسند و دیگر به این چیزها توجهی نکنند. اگر مردم آگاه بشوند میزان خرافات در جامعه کمتر و کمتر می شود. اگر هم کسی به دین اعتقاد داشت حداقل می داند چیست. ولی اکثریت مردم بیخیال دین خواهند شد. فامیلی دارم که می گوید خمینی به ایران خدمت کرد می گویم چگونه توضیح می دهد که خمینی باعث شد دین در جامعه محک بخورد و ناکارمدیش برای توده های مردم ثابت شود (افراد اهل فکر خیلی وقت است می دانند دین چیزی در چنته ندارد یادتان باشد احمد کسروی گفته بود ما یک حکومت به آخوندها بدهکاریم تا خودشان را نشان دهند و نا کارآمدی دین بر همگان روشن شود)

 8. azadi says:

  ajab hoseli dari to , chand vaght neshesti in cherto pertaro jor kardi begi, aslan az donia khabar nadari, chetori rot mishe in hame dorogh migi!! chi bega, m in ahra keh dige baraton adat shode, hala to kholi ona keh mishinan paie harfaie to dige ona cheghadar khol taran,

 9. کامبیز says:

  من این فایل صوتی آقای حاجتی که البته ایشان از روحانیون انقلابی و پیرو خط رهبری است رو به دقت گوش کردم من فکر می کنم شما کمی اشتباه می کنید چرا که با زیرکی بعضی از حرف های ایشان را عوض کرده اید و از آن سوء استفاده کرده اید
  و این هم برمی گردد به منطق ضعیفتان …..متاسفم

 10. یک جوان اهوازی says:

  من یک جوان اهوازی هستم و الان هم در اهواز ساکن هستم/ این آقای حاجتی رو هم خیلی خوب می شناسیم ایشون از زحمت کشان استان ما هستن / چرا وقتی ایشون رو نمی شناسید اینطوری تخریبشون می کنید؟
  بجای اینکه حرف استاد حاجتی رو تحریف کنید لطفا همه خبر صحبت های ایشون رو ذکر کنید
  لینک کل صحبت ایشان:
  http://www.hajati.org/index.php?option=com_content&view=article&id=64%3A1389-04-17-22-17-17&lang=en

  • sardabir says:

   دوست عزیز – مگر ما چیزی به صحبتهای ایشان اضافه کرده ایم که ما را متهم به تخریب ایشان می کنید . نظر شما و لینکی را که فرستاده اید عینا منتشر می می شود تا مردم خودشان قضاوت کنند

 11. اگر , ترسی از رسیدن صدای ایشان به گوش مردم ندارید چرا کل صحبت هایشان را منتشر نکردید؟
  با بریدن مطلب خیلی کارها می توان کرد. / کل مطلب را منتشر کنید

 12. این مطلبی است که در سایت استاد حاجتی نقل شده:

  حتی یکی از دوستان حضرت امام خمینی که چند ماه پیش نزد رهبر انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای حفظه الله ، مدرکی را در این رابطه به آقا فرموده بودند، آقا(امام خامنه ای ) به من ( یعنی به ری شهری) فرمودند:«این عبارت ، عین عبارت امام خامنه ای است و ناقل آن خود آقاست» : آقای ری شهری ، ایشون آمد پیش من و گفت : آقای سیدعلی عزیز در زمان رهبری تو ، حجه ابن الحسن العسگری ظهور خواهد کرد…….

  ********************************************************
  و این مطلبی که شما تحریف کرده اید:

  «…این عبارت ، عین عبارت امام خامنه ای است و ناقل آن خود آقاست! ایشون (امام زمان ) آمد پیش من و گفت : آقای سیدعلی عزیز در زمان رهبری تو ، حجه ابن الحسن العسگری ظهور خواهد کرد…….»

  نکته:۱) منظور از کلمه ( ایشون) دوستشان است نه امام زمان
  ۲) چگونه ممکن است امام زمان بگوید حجت ابن الحسن ظهور می کند؟ اگر امام زمان بخواهد این جمله را بگوید اینگونه خواهد گفت«من ظهور می کنم»
  حالا اگه به آزادی بیان اعتقاد دارین بذارین این نظر رو مردم کامل ببینن

  • sardabir says:

   دوست عزیز – اگر در اینجا ملاحظه کنید ، متوجه خواهید شد که اینطور نیست که شما می گوئید و با اجازه شما ، ما هم علاقه ای به ادامه این بحث نداریم
   “…….حتی یکی از دوستان حضرت امام خمینی که چند ماه پیش نزد رهبر انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای حفظه الله ، مدرکی را در این رابطه به آقا فرموده بودند، آقا(امام خامنه ای ) به من ( یعنی به ری شهری) فرمودند:«این عبارت ، عین عبارت امام خامنه ای است و ناقل آن خود آقاست» : آقای ری شهری ، ایشون آمد پیش من و گفت : آقای سیدعلی عزیز در زمان رهبری تو ، حجه ابن الحسن العسگری ظهور خواهد کرد…….
   http://u313.com/index.php?option=com_content&view=article&id=462:1389-04-16-18-16-04&catid=3:main

 13. شما جواب استدلال های من را نمی دهید
  لطفا به شماره ۱ و ۲ پاسخ دهید چرا بیراهه می روید؟؟؟

 14. یک says:

  راستی دوستان محترم ایشون فامیلشون«حاجتی » است که شما حتی این رو هم اشتباه نوشتین مثل بقیه جملات!!!!!!!!!!!!!!!

 15. دوست says:

  با سلام/ آقای حاجتی امام جمعه اهواز نیستند ایشون امام جمعه موقت اهوازند/ ظاهرا شما اطلاع دقیق و درستی از اوضاع ایران ندارید چون اولا که ایشون امام جمعه نیستند ، دوما اختیار استان ها دست امام جمعه ها نیست/ فکر میکنم بهتر است قبل از اینکه به فکر دموکراتیک کردن ایران اسلامی باشید بهتر یک شناخت کاملی از کشور اسلامی ایران بدست بیاورید

 16. ی says:

  اگر یه ذره شک داشتم که شما هیچ اطلاعی از اوضاع مملکت ندارید با این حرفی زدید برطرف شد/ دوست عزیز هر شهربزرگی ی یک امام جمعه دارد و تعدادی امام جمعه موقت/ خواهش میکنم یه خورده در مورد ایران تحقیق کنیدhttp://hajati.org

 17. ی says:

  اگر یه ذره شک داشتم که شما هیچ اطلاعی از اوضاع مملکت ندارید با این حرفی زدید برطرف شد/ دوست عزیز هر شهربزرگی ی یک امام جمعه دارد و تعدادی امام جمعه موقت/ خواهش میکنم یه خورده در مورد ایران تحقیق کنید
  http://hajati.org/index.php?option=com_content&view=article&id=65%3A1389-04-19-08-44-43&catid=14%3Anews&lang=fa

  • sardabir says:

   دوست عزیز – شما که ظاهرا در ایران تشریف دارید بخوبی می دانید که مردم تفاوتی بین امام جمعه موقت و دائم نمی گذارند . دلیل آن هم این است که از همه ائمه جمعه تهران مانند آقای احمد خاتمی و صدیقی و دیگران به نام “امام جمعه” یاد می شود،چه این که در یک شهر بیش از یک امام جمعه وجود دنارد که منصوب ولی فقیه است . این امر مانند معاون اداره یا وزیری است که آن مقام اختیارات خود را به او تفویض کرده کرده و مسئولیت آن را ه گردن گرفته باشد . بنابراین نام نبردن از “موقت” و “دائم” که در همه وب سایتها مرسوم است ، دلیل نا آگاهی از اوضاع وطن عزیزمان نیست . به شما هم توصیه می کنم به جای ایراد “ملا لغطی” به اصل مطلب که مبارزه با ترویج خرافات است توجه کنید . ما هم در هیچ کجا نگفتیم که امام جمعه دائم و موقت یکی است ، اگرتوجه کنید گفتیم از هر دو به عنوان “امام جمعه” نام برده می شود .

 18. esi says:

  لطفا این لینک را مطالعه نمایید
  آقای حاجتی یک روشنگر است
  http://manavi.blogfa.com/

 19. azadi says:

  fahmidi khodet chi gofti? boro mtaleh kon bebin emam zaman che moghe zehor mikone,!!! moghi keh zolm va fahsha va badi ziad shode bashe!!!! pas hatman aghaie khamanie hame chizo mohaia kardeh barye zohor emam zaman , harfet doroste.. inghadar zolm va fesad tarvij dad keh emam zaman dige mikhad biad, daseton dard nakone az eterafeton!!!!

 20. در جواب آزادی says:

  اینکه امام زمان بعد از فراگیر شدن فساد و ظلم ظهور می کنه درسته ولی این یک طرف قضیه است از طرفی امام زمان موقعی ظهور می کنه که یک لشگر مجهز و متقی داشته باشه و امام خامنه ای در راستای تدارک این لشگر قدم بر می داره و برخی ! هم در جهت گسترش فساد و ظلم!!!!!!

 21. بحث منطقی says:

  اولا از همه دوستان خواهش می کنم این وقایع تاریخی وعلمی را مطالعه کنند.البته بدون تعصب و با صبر و حوصله.قبل از آن یادتان نرود که همیشه ما را تشویق می کردند که اگر می خواهیم یک مسلمان واقعی باشیم باید با تحقیق و مطالعه و از روی آگاهی مسلمان شویم نه به این دلیل که پدر ومادرمان مسلمان هستند چون در آن صورت اگر پدر ومادرمان هر دین ومذهب و منشی بغیر از اسلام هم داشتند ما نیز آن را به ارث می بردیم.ولی سوال اینجاست که معنی تحقیق چیست؟ اگر آنها راست می گویند چرا کتابهای زیادی در کشور ما اجازه چاپ ندارند؟ اگر منطق آنها قوی است و می تواند جلوی هر منطق دیگری به پیروزی رسد پس دلیل این همه ترس از کتابهای که نظر آنها را تایید نمی کند و منطقشان را به چالش می کشد چیست؟ چرا در دنیا کشورهای مانند ما و عربستان و کره شمالی وچین بیشترین سانسور را دارند؟ چرا فیلتر ؟ چرا پارازیت؟ چرا زندانی عقیدتی ؟ و هزاران چرای دیگر.جالب اینجاست که در دنیا هیچ کس به اندازه ی روحانیت اسلام مدعی کامل بودن و منطق داشتن و حق مطلق بودن نیست؟ مطالب جالب برای مطالعه عبارتند از۱_ نحوه ورود اسلام به ایران خصوصا ماجرای محاصره شهر استخر(نزدیک شیراز) و جنایاتی که در بعد از فتح این شهر توسط اعراب صورت گرفت واستثمار ۷۰۰ ساله ملت ایران واینکه دراین مدت پدران ما چگونه مثل برده ها تمام دسترنج ونتیجه کار خود را سوار بر الاغ وشتر برای اعراب وخلیفه مسلمین می فرستادند تا خرج امپراتوری اعراب مسلمان شود؟ ۲_ ما ایرانی ها چگونه شیعه شدیم؟ ماجرای شیعه شدن ایرانیان در عهد صفویه؟ ریشه تکه کلاماهای مانند ( پدر سوخته, نقره داغ , لعنت فرستادن برعمر وعثمان و ..) آخوندها کی وچگونه وچرا بوجود آمدند؟ ۳_ چرا جمعیت شیعیان جهان حتی باندازه ۱۰% مسلمانان جهان هم نیست ,چرا در قرآن هیچ اشاره مستقیمی به امامان ما نشده است؟ چرا در مهد اسلام یعنی عربستان خبری از امام زمان نیست!!۴_ آیا تکامل فقط یک نظریه است یا واقیعتی انکار ناپذیر؟۵_ تفاوت بین خدای ادیان و آفریننده منشا حیات چیست؟ آیا ایمان به زندگی ابدی و حیات پس از مرگ فقط در چهارچوب ادیان امکان پذیر است یا راه های دیگری هم وجود دارد؟ ۶ _ مطالعه متن فارسی قرآن, البته برای تفکر نه ثواب و…..و شبیه ساری ذهنی از حکومتی که با قوانین قرآن اداره می شود واینکه میزان شباهت وکپی برداری بین قرآن و تورات چقدر است؟ ۷_ مطالعه زندگی وسیره پیامبر وامامان و وقایع صدر اسلام از نقطه نظر تاریخی(نه روایت وحدیث) در این زمینه مورخان زیادی هستند که با استناد های محکم تاریخی و شفاف و بدون ملاحظات اعتقادی نگارش تاریخ کرده اند که البته این مورخان اغلب مورد لعنت روحانیون قرار می گیرند وجالب اینجاست در مواردی که نوشته های این مورخین به نفع دیدگاه روحانیون باشد , روحانیون وقایع تاریخی را از آنها نیز نقل می کنند!!۸_ رابطه بین اکثر قوانین و سنتهای اسلام با فرهنگ خشن بیابانی, اعراب صدر اسلام؟ ۹_ فرق بین علم ودین و فرق بین مشاهدات مستقیم واستدلال علمی اثرات و استدلال های مبتنی بر روایات تاریخی و احادیث نقل شده؟.اگر مطالب بالا را از منابع معتبر سانسور نشده مطالعه کنید از بی خبری و نادانی خودتان به گریه می افتید ,درست مثل من.بعد متوجه خواهید شد که چگونه بسیاری از مردم دنیا در طول تاریخ گرفتار ظلم و ستم بودند ولی از منشا این ظلم وستم ها نه تنها خبر نداشتند بلکه از روی بی خبری و نادانی به همان منشا ظلم پناه برده و امید رهای خود را از آن جستجو می کردند! چرا ؟ آیا آنها از بی خبری خود خبر داشتند؟ آیا ما نیز بی خبریم و اینکه آیا بی خبری ما نیز درس عبرت آیندگان خواهد شد؟ بقول شاعر :آن کس که نداند ونداند که نداند,در جهل مرکب ابد دهر بماند. اول تکلیف خودتان را با این مسائل روشن کنید بعد در مورد این جزییات بحث کنید.

 22. من/در جواب بحث منطقی says:

  با سلام
  موارد و شبهاتی که ذکر کردید در دست مطالعه قرار گرفت/ نتیجه مطالعات در همین پست قرار خواهد گرفت/باسپاس

 23. نسیم says:

  سلام جوان اهوازی تاا جاهلی چون توباشندکارآن مملکت ازاین که هست بدترمی شود.تو وسیله خوبی واسه شیادان دینی هستی لطفا ترویج کننده حماقتت نباش.کدام امام زمان ؟؟؟؟آخه نادانی هم انتهایی دارد!

 24. حسين says:

  با سلام
  مطلبی در مورد ظهور آقا امام زمان لازم است عرض شود:آگاهی از زمان ظهور امام زمان فقط در اختیار خداست و حتی خود شخص امام زمان هم نمی‌دانند کی ظهور خواهند فرمود. حالا چطور این‌ها مدعی ظهور امام زمان در زمان فلان شخص هستند ا… اعلم. چطور شخصی که خود زمان ظهورش را نمی‌داند می‌تواند به دیگری زمان ظهورش را اطلاع دهد؟؟؟؟؟ مردم عزیز قضاوت با شماست!

 25. شبح زیبا says:

  اتفاقا بنظر من این تئوری ظهور امام زمان در زمان خامنه ای کاملا صحیحه ولی ظهور امام زمان برای حمایت از خامنه ای نیست ، روایات میگن ظهور امام زمان برای مبارزه با ظلم و فساده و طبیعتا کسی سفاکتر و ظالمتر از این خامنه ای دجال پا بدنیا نگذاشته و حقیقتا ظهور امام زمان برای نابودی خامنه ای که سفیانی است خواهد بود نه حمایت از ایشون

 26. dariush says:

  خیلی خنده دار است گفتگو سر نام این اقا چیست و اینکه امام زمان الان میاید و یا زمان ایشان بابا این مزخرفات چیه از کل مزخرف هست کدام امام زمان از شما میپرسم یک سری که تو کللشون میززن که اما بای امام بیا خوب مگر اگر او بیاید فکر میکنند زنده میمانند یعنی اینقدر به خودتان اعتماد دارید یعنی خدا ٢۴٠٠٠٠پیامبر فرستاد در حالی که از اول هم میدانست این مردم ادم نمیشوند پس از ان باید یکی بیاید بکشد تا پای اسبش اینها چیه تازه طرف نخست در چاه سامرا بوده پس از ان چاه جمکران سر در اورد اخر این مزخرفات چیه که حالا سر اینکه زمان خامنه ای میاید یا یک خر دیگر دعواست خرافات تا کی امام زمان شما ها بیاد که شما ها زنده نمیمانید همه جهنمی هستید بابا اول خودتان را درست کنید جامعه را درست کنید که حداقل بروید بهشت با حوریان نه اینکه هی میگوید ما گنه کاریم بیا مگر مرض دارید خودتان را بدهید دست شمشیر

 27. بهراد says:

  مورد خطاب من به جوان اهوازی است
  شما ظاهرا زیاد پای منبر روحانین نمیشنید زیرا اگر چنین بود میدانستید که تقریبا تمام حرفهای آنان و موعظه هایشان برپایه همین نقل قولها و داستانهاست. دوست عزیز آیا شما میپذیرید که تمام صحبتهای آقای حاجتی بر اساس نقل قول از دیگران است و اصولا نقل قول یکی از ابزار روحانیون و علمای دینی است. زیرا آنان علاوه بر اینکه خود مسئولیتی در قبال نص کلام و ادعای مربوطه بعهده نمیگیرند و هر لحظه میتوانند از زیر آن شانه خالی کنند، قادر به اشاعه مطالبی هستند که در تایید یا نفی موضوع دلخواهشان نیاز دارند. این نقل قولها همانقدر که میتوانند از طرف شخص اصلی (گوینده و صاحب کلام) به دروغ بیان شده باشند، میتوانند از طرف راوی و نقل قول کننده هم به دروغ ساخته شده و به شخص کوینده نسبت داده شوند، همچنین میتوانند مورد تحریف قرار بگیرند.اما نکته حائز اهمیت بهره برداری از همین نقل قولهای به ظاهر بی آزار و ساختن تفکرات جدیدی است که حاصل آن در این جا ارتباط امام زمان (عج) با شخصیتهای داستان و حتا موضع ایشان در قبال نظام و آقای خامنه ای ایست که آقای حاجتی مدعی بر حمایت امام زمان از وی شده اند و این یعنی تحریف یک دین و دین سازی. آیا شما قبول دارید که آقای حاجتی و امثالهم با همین روش سعبی در حقانیت بخشیدن به نظام و رهبری آن دارند و عده بیشماری از مردم تحت تاثیر همین نقل قولها قرارگرفته و خود را اسیر و برده استعمار دینی میکنند. یا شما قبول دارید که با همین روش مقدس سازی، سران نظام توانسته اند مخالفین خود را دشمنان اسلام نامیده و آنها را محارب تلقی کنند.لطفا پاسخ بدهید اگر آقای خامنه ای و یا هر فرد دیگری در نظام ارتباط مستقیم با امام زمان دارند چرا خود ایشان صریحا و رسما آنرا اعلام نمیکنند و پای این ادعا نمی ایستند. چرا باید مرجعیت تفکر امروز در ایران محدود به نقل قولهای بی پایه و اساس و خوابهای اکتشافی یک عده ی نامعلوم شود و عقل و خرد و منطق که گویای ترویج فساد، فقر، فحشا، بیکاری، عقب ماندگی، دروغ و تزویر و ریا و در یک کلام نابودی یک ملت غنی و ثروتمند است متهم به دشمنی با دین و یا وابسته بودن به قدرتهای خارجی شود؟

 28. مهدی سابق says:

  محققان اعلام کردند حیات زمین هر ۲۷ میلیون سال در معرض خطر انقراض کلی قرار می گیرد و زمین تا دور بعدی چنین فاجعه ای ۱۷ میلیون سال دیگر زمان دارد.
  به گزارش خبرگزاری مهر، “آدریان ملوت” فیزیک اخترشناس دانشگاه کانزاس و “ریچارد بمبچ” سیاره شناس موسسه اسمیتسونیان می گویند حداقل برای ۵۰۰ میلیون سال گذشته هر ۲۷ میلیون سال یکبار انقراض کلی بر روی زمین رخ داده است.انقراضهای دوره ای کلی از گذشته نیز به اثبات رسیده بودند و اعلام شده بود این انقراضهای دوره ای به دلیل حضور جرمی بزرگ و تیره رنگ در همسایگی خورشید که هر ۲۷ میلیون سال یکبار مدار آن را کامل کرده و هر بار بارانی از شهابسنگها را به خارج از ابرهای “اورت” در حاشیه منظومه خورشیدی حرکت داده و آنها را به زمین می کوباند رخ می دهند. این قمر فرضی و تاریک “نمسیس” یا الهه انتقام نام گرفته است.ا ترتیب انقراضهای صورت گرفته و مقیاسهای زمانی این رویدادها که طی ۵۰۰ میلیون سال گذشته وجود داشته و مورد مطالعه دانشمندان قرار گرفته اند، فرضیه موجود را رد می کند.این به آن دلیل است که خورشید در ۵۰۰ میلیون سال گذشته برخوردهای نزدیکی با ستاره های مختلف داشته است. کشش گرانشی این ستاره ها بر روی مدار نمسیس تاثیر گذاشته و تداوم و ترتیب ۲۷ میلیون ساله آن را تغییر داده است. نقطه اوج این دوره ها نیز به آرامی و تا ۲۰ درصد تغییر کرده است به طوری که گاه در یک دوره دو نقطه اوج یا بیشتر مشاهده شده است. به گفته محققان در حال حاضر اطلاعات فسیلی که فرضیه نمسیس را خلق کرده بودند نیز اکنون در برابر آن به مخالفت برخاسته اند.در نتیجه فرضیه جدید بر این است که در واقع یک جرم کیهانی پنهانی عامل این انقراضهای دوره ای نیست بلکه از آنجایی که احتمال ادامه توالی منظم چنین پدیده ای در فضا بسیار کم است، چیزی نزدیکتر به سیاره زمین عامل وقوع این رویدادها است.دامنه انقراض از بلایای طبیعی عظیم که منجر به نابودی اکثریت گونه های زیستی بر روی زمین می شود تا حوادث کوچک که منجر به انقراض ۱۰ درصد از گونه های زیستی خواهد شد، بوده و در حالی که چنین رویدادهایی هر ۲۷ میلیون سال یکبار رخ می دهند، قبل از ۱۰ میلیون سال پایانی یا آغازین وقوع فاجعه جدید، هیچ نشانه ای از خود نمایان نمی کنند.بر اساس گزارش تلگراف، با این همه در حال حاضر نگرانی وجود ندارد زیرا آخرین انقراض کلی بر روی زمین در حدود ۱۰ میلیون سال پیش رخ داده و هنوز برای بررسی آنچه در انتظار زمین نشسته ۱۷میلیون سال دیگر فرصت باقی مانده است. نتایج پژوهشهای دانشمندان بین المللی نشان می دهد که اولین انسانها حداقل ۷۸۰ هزار سال قبل قدم به مناطق شمالی اروپا گذاشتند. به گزارش خبرگزاری مهر، محققان موزه تاریخ طبیعی لندن با همکاری دانشگاهها و موزه هایی در هلند و استرالیا نشان دادند که گونه انسان در دوره “پلیستوسن پیشین” و حدود ۱۰۰ هزار سال پیش از آنچه که تاکنون تصور می شد قدم به شمال اروپا گذاشته است.نتایج این کشف به طور ریشه ای فرضیه هایی را که تاکنون در خصوص زمان خروج انسان از آفریقا ارائه شده بود تغییر می دهد.این دانشمندان ۷۸ کار دست شامل تبر و آثار سنگ تراشی را از رسوبات رودخانه ای در سایت دیرینه شناسی “هپیسبورگ” در کرانه شمال شرقی نورفوک انگلیس استخراج کردند و متوجه تفاوتهای موجود در این آثار دستی شدند.براساس گزارش نیچر، برپایه بررسی خاصیت مغناطیسی سفت شدگی این بقایا و شواهد چینه شناسی زیستی (فسیلهای گیاهی و جانوری کشف شده در میان لایه های زمین) این دانشمندان قدمت این آثار کار دست انسان را بین یک میلیون تا ۷۸۰ هزار سال قبل تخمین زدند

 29. خادم اهل البیت says:

  سید طباطبائی صاحب المیزان می فرماید :” این انقلاب فقط یک شهید داشت .. این همه اسلام بوده

 30. فوکویاما می گوید:من عاشق این نظام وگردانندگانشان هستم! من کیف میکنم وقتی که آنان همه چیز را درزیر آرواره هایشان میجوند وبنام اسلام وامام زمان والله به خورد ایرانیان می دهند!!بازهم میگوید : من وحشتناک آنهارامی پرستم. زیرا که تصورنمیکردم مشتی فناتیک بنام ملا بتواند سالها برسر روشنفکران ودموکراسی خواهان وچپ ها به اصطلاح شیره بمالند..این تجربه تاریخی جدیدی است که اگرموفق شویم درکشورهای دیگر الگو خواهد شد. . این هم عقیده من:سیاست ومذهب همیشه دروغ میگویند. شما چرا باورمیکنید؟درروزهای اول انقلاب زن همسایه ما که مومن ونمازخوان وانقلابی بود ناگهان آب وبرقخانه اش قطع شد!! چادرگلدار بر سر کردوجاروی یزرگ بردست گرفت و فریادکشان بسوی کمیته روان گشت. که ای فلان فلان شده ها شما گفتید امام می آید آب برق تانمجانی می شود وپول نفت رامیان ما پابرهنه هاتقسیم میکنید! حالا نه تنها به وعده نکردید بلکه آب وبرق خانه مان راقطع کردید مگریزید زمان شده اید!؟برادران کمیته ریختند بیرون رییس شان دست به ریش توپی اش کشیدو آهسته گفت:خواهر ماگفتیم ، توچرا خرشدی!!!حالا این حکومت مظلوم ومعصوم وامام زمانی ونماینده الله واکبر وولی مسلمین جهان بیچاره چه کند. ؟ خودتان انقلاب کردید، خودتان به خاتمی خندان رای دادید، خودتات چنبش سبز شده اید .آخر این موسوی وکروبی باچه زبانی وچگونه بگویند که بابا ما درچارچوب این قانون که برکله شما جوانها می کوبد می خواهیم ” حقوق این ملت ” را بگیریم. بروید آخرین بیانیه اش رابخوانید.اگر باورندارید بازهم بخوانید .اکنون که می خواهید سبز بمانید، بمانید! دمکراسی بمن حکم می کند به سبزی شما احترام بگذارم. شماهم به احترام دموکراسی بمن یکنفر حق دهید که بنفش باشم. سبز بمانید وپراز گلهای بهاری درشکوفه ساران سرزمین زیبای ایران

 31. پسر کرد(امضا محفوظ) says:

  من نظرم اینه که اونها به هرچی میگن و من اسمشو میزارم خرافات و جهل اعتقاد و باور کامل دارن مثل امام زمان واین خیلی خطرناکه.راه حلشم نمیدونم چیه