Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > دانشجویان ایرانی > خامنه ای فتیله دعوا بر سر دانشگاه آزاد را پائین کشید+ویدئو
دعوای دانشگاه آزاد

خامنه ای فتیله دعوا بر سر دانشگاه آزاد را پائین کشید+ویدئو

۱۵ تیر ۱۳۸۹

سرانجام سید علی خامنه ای با دخالت در دعوای احمدی نژاد و هاشمی رفسنجانی فتیله دعوا بر سر دانشگاه آزاد را پائین کشید و با متوقف کردن اجرای مصوبه شورای انقلاب و وقف اموال این دانشگاه از شدت التهاب آن کاست .

در این باره هیات موسس دانشگاه آزاد طی صدور بیانیه ای اعلام کرد :

«ضروری است به اطلاع مردم بزرگوار و به ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و خانواده های آنان برسد که پس از اتفاقات اخیر حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در دو حکم جداگانه خطاب به آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و احمدی نژاد به عنوان رییس جمهور و رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی با این مقدمه از آنجا که مجادلات پیرامون دانشگاه آزاد اسلامی گفت و گوهای ملال انگیز و غیر لازمی را بر مناسبات برخی از مسوولان تحمیل کرده است دستور می فرمایند فعلا از تصرف مبنی بر وقف دانشگاه آزاد اسلامی و از هرگونه اقدام مبتنی بر اساسنامه جدید مصوب دانشگاه آزاد اسلامی خودداری شود و اجرای اساسنامه جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی متوقف شود» اینجا .

پیش از این گروههای فشار حزب اللهی که از احمدی نژاد حمایت می کنند با تجمع در برابر مجلس و سر دادن شعار و ناسزا به لاریجانی از این که او اجازه داده بود طرحی حاوی تحکیم نظر هیات موسس دانشگاه آزاد در مجلس مطرح و تصویب شود انتقاد کرده بودند .

قرار بود روز یکشنبه اعضای جدید هیئت امنای دانشگاه آزاد رییس جدید این دانشگاه را تعیین کنند که دو روز پیش وزیرعلوم اعلام کرد این جلسه به دلایلی لغو شده است.

سخنان لاریجانی در صحن علنی در باره تظاهرات

تظاهران دانشجویان بسیجی جلوی مجلس

خبر مربوط خواندنیها با عنوان “زور آزمائی احمدی نژاد و رفسنجانی بر سر دانشگاه آزاد ” اینجا

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

Comments are closed.