Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > انتشار خبر بی اساس تحریم بنزین- ترفند رژیم برای فرار به جلو
تحریم بنزین

انتشار خبر بی اساس تحریم بنزین- ترفند رژیم برای فرار به جلو

۱۴ تیر ۱۳۸۹

خبرهای مربوط به ممانعت از بنزین گیری هواپیماهای مسافری ایرانی در امارات و آلمان چیزی جز انتشار خبرهای کذب بوسیله جمهوری اسلامی برای تاثیر سوء در افکار عمومی و “فرار به جلو” نبوده است که متاسفانه بدون رسیدگی به صحت و سقم خبر ، در مفیاس وسیع بوسیله سایتهای خبری ایرانی در خارج از کشور نیز منتشر شد .

وزیر حمل و نقل آلمان ضمن تکذیب خبر تحریم سوخت هواپیماهای ایرانی به خبرگزاری رویترز گفت در هیچ یک از تحریمهای اتحادیه اروپا و سازمان ملل چنین تحریمی پیش بینی نشده و هیچگونه ممانعتی برای سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی در این کشور وجود ندارد اینجا .

یک سخنگوی فرودگاه ابوظبی نیز ضمن تکذیب خبر تحریم سوخت رسانی  گفت « ما با شرکتهای مسافری ایران قرارداد داریم و به سوخت رسانی به هواپیماها ادامه می دهیم » اینجا .

خبرگزاریهای جمهوری اسلامی در چند روز گذشته با استفاده از گفته های کاظم جلالی در روز یکشنبه  اینجا و مهدی علیاری، دبیر انجمن صنفی شرکت های هواپیمایی در روز دوشنبه  اینجا این خبر را با تفصیل منتشر کرده بودند .

سرمقاله خواندنیها و متن کامل قطعنامه شورای امنیت به زبان انگلیسی را در اینجا بخوانید .

خبر تکمیلی ، سه شنبه ۱۵ تیرماه – یک روز پس از انتشار خبر خواندنیها ، رامین مهمانپرست سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی بی اساس بودن اخبار منتشر شده در باره عدم تحویل سوخت به هواپیماهای ایرانی را تائیید کرد و گفت «اخبار غیرصحیحی در این زمینه منتشر شده است.

بر اساس آخرین پیگیری هایی که انجام دادیم مقامات کشورهای انگلیس ، امریکا و شرکت هواپیمایی مربوط به امارات این اخبار را تکذیب کردند و سوخت رسانی به هواپیمای مسافری ما ادامه دارد. اینجا

 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,

Comments are closed.