Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > لبخند ایرانی > من و پروانه معصومی و حبیب و مهاجرانی و گوگوش + ویدئو
artcile
پروانه معصومی و حبیب

من و پروانه معصومی و حبیب و مهاجرانی و گوگوش + ویدئو

۱۳ تیر ۱۳۸۹

حقیقتا بنده هنگامی که ملاحظه کردم خواهر عزیزمان خانم پروانه معصومی هم با سایر هنرمندان که دست آنها به آب باریکه ای درسیمای جمهوری اسلامی بند است  با آن صورت روحانی و حجاب “اولترا اسلامی” به حضور رهبر کبیر انقلاب شرفیاب شده اند خیلی خوشحال شدم .

بنده به خاطر دارم که پیش از انقلاب شکوهمند و در دوره آن پسر صهیونیست ، مجله غیر اسلامی زن روز ( لعنت الله علیه ) ، عکس این خواهر عزیزمان را در پشت جلد چاپ می کرد تا ما جوانها را  از اصول اسلام منحرف کرده و به ورطه سقوط بیندازد و به آن “کار ناپسند” عادت دهد ، تا  کور شویم و به ارتکاب آن “کار ناپسند” سرگرم باشیم و نتوانیم با اسرائیل و استکبار بجنگیم ، تا صهیونیستها ذخائر ما را غارت کنند .

پروانه معصومی پشت جلد زن روز

اما به کوری چشم اسرئیل غاصب، خدا را شکر نقشه دشمنان اسلام شکست خورده و اگر حالا کسی به تصویراین خواهر عزیزمان نگاه کند علاوه بر این که رغبتی برای آن “کار ناپسند” در او ایجاد نمی شود ، طبیعت او هم “بهوت افسرده” شده و از کار می افتد .

پروانه معصومی در حضور رهبری

البته یکی از اثرات با شکوه شرفیابی به حضور رهبری ذوب شدن در ولایت است ولی خواهر عزیزمان که به دلیل مسائل شرعی نمی توانند به آقا نزدیک شده و در ولایت ذوب شوند ، یک قدم از ذوب شده ها پا را بالاتر گذاشته اند و در باره شرفیابی به حضور رهبر به خبرگزاری فارس می فرمایند« من امروز بیمار بودم و حدود ۳۹ درجه تب داشتم، اما با شوق فراوان در این مراسم حضور پیدا کردم.من در این مراسم جزو کسانی بودم که در ردیف اول نشسته بودم…» اینجا .

اما بنده امروز می خواهم با الهام از تشرف این خواهر عزیزمان به اسلام راستین ، بر اساس وظیفه شرعی “امر به معروف و نهی از منکر” که دین عزیز بر گردنم گذاشته است ، خواهر عزیزمان خانم گوگوش را که چندی است به دلیل حمایت از مردم ، برنامه کنسرت ایشان بوسیله برادر عزیزمان سفیر جمهوری اسلامی در بحرین لغو شده است  را تشویق به بازگشت به مملکت امام زمان کرده و  کمی ارشاد کنم  اینجا .

البته چند نفر از برادران از جمله برادر عزیزمان حضرت آیت الله جنتی  عقیده دارند که در اینگونه مواقع ترور بیشتر از ارشاد کاربرد دارد و حتی برای کشتن آدمها در نماز جمعه از دولت تشکر کردند ولی بنده مانند برادر عزیزمان عطاء الله مهاجرانی با خشونت مخالفم و عقیده دارم که باید در چارچوب موازین اسلامی با تسامح برخورد کرد اینجا .

البته بنده با این توشه قلیل علمی از این “موازین اسلامی ” مورد نظر برادرمان مهاجرانی سر در نمی آورم و نمی دانم نیت ایشان چیست ؟ آیا این موازین همان گردن زدن ۷۰۰ نفر بوسیله یکی از امامان (قربانشان بروم ) است ، یا به آن چند هزارتفری اشاره می کنند که در زمان ریاست رهبر کبیر انقلاب در زندانها اعدام شدند ؟

امیدوارم برادر عزیزمان مهاجرانی اگر مصاحبه با رسانه های صهیونیستی و رسیدگی به امور منزل گرانبهائی که تازگی در لندن خریده اند اوقاتی برایشان باقی گذاشت ، پاسخی هم به این ابهام حقیر بدهند تا بنده بسیار مشعوف شوم .

ببخشید ! داشتم می رفتم خانم گوگوش را ارشاد کنم، که حواسم رفت پهلوی برادرمان مهاجرانی . آخر وسط ارشاد ، از مسجد زنگ زدند و خبر دادند که برادرمان” حبیب ” خواننده پر استعداد که شنیدن صدای قشنگشان مسلمانها را به یاد شیهه “ذوالجناح” اسب حضرت علی (قربانشان بروم) می اندازد ، از لس انجلس به تهران تشریف آورده اند و از وزارت محترم ارشاد تقاضای مجوز کنسرت و انتشار آلبوم کرده اند اینجا.

آدم مسجد می گفت خوب بود ما هم از حبیب استفاده می کردیم و از ایشان دعوت می کردیم که این شب جمعه به مسجد تشریف بیاورند و شعر و آهنگهائی را که در تکریم آقا امام زمان (قربانشان بروم) تهیه کرده اند برای ما اجرا کنند ، تا شاید این ضد انقلابهای شمال شهر متوجه شوند که اسلام با موسیقی مخالفتی ندارد .

میرزای مسجد می گفت از نظر بودجه هم نباید نگرانی داشته باشیم چون برادرمان آقای رحیم مشائی رئیس محترم دفتر رئیس جمهور محبوب قول داده اند همانطور که برای نمایشگاه عکس خواهرمان هدیه تهرانی ، ۲۲۰ میلیون تومان بیت المال هدیه کردند ، در این مورد هم کارسازی کنند اینجا .

بنده حقیقتا امیدوارم که حرکت برادرمان حبیب و سیمای نورانی خواهرمان پروانه معصومی که در ردیف اول مجلس رهبر انقلاب نشسته بودند نوری به دل خانم گوگوش بیندازد و او را به فیض بازگشت به اسلام راستین نائل کند و احتیاجبی به ارشاد بنده نباشد ، چون از شما چه پنهان بنده از خود خانم گوگوش و صدایشان خیلی خوشم می آید و گاهگاه ” اکل میت ” می کنم و روی گرامافونی که از یکی از این طاغوتیها مصادره کرده ام ، به آهنگ” ما دوتا ماهی بودیم” گوش می کنم و در عالم معنوی ، به یاد آن دوره حالی به حال می شوم .

برای کسب فیض از این مجلس منور  به چهره نورانی برادر عزیزمان جناب آقای عزت الله ضرغامی مدیریت محترم سیما و سخنان این بزرگوار که من خیلی هم از آن سر در نمی آورم توجه کنید تا انشا الله   به من حق بدهید از داشتن چنین سربازانی  در مملکت امام زمان خوشحال باشم .

Get the Flash Player to see this content.

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , , , ,
 1. عطا says:

  صد البته, که در این راستا بایئ از خانم گوگوش هم بخواهید آقا خوبه شماره ۲ را هم اجرا کنند.

 2. حسن خلیلی says:

  گردانندگان محترم خواندنیها با درود بر شما من از خوانندگان وبسایت شما هستم من هم مثل همه ایرانیان از این دیدار هنرمندان با قاتل خون جوانان میهن بسیار ناراحت شدم وتاسف خوردم اما از شما که از قدیمی های روزنامه نگاری ایران هستید توقع نداشتم که حتی در قالب طنز هم به افشای گذشته افراد بپردازید ای بسا که ان خانم با گفتن آن جملات وجریان تب ۳۹ درجه جایگاه خود را به شکل اتوماتیک در ذهن مردم ایران خراب کرد.شاید بگویید که بعضی اوقات به آدم خیلی زور می اید که یک آدم با چه پیشینه ای چه چیزی را به زبان می آورد اما ما با خبرنگاری حرفه ای نیز می توانیم چهره این افراد را به مردم نشان دهیم ودر عین حال به روشهای غیر اخلاقی که خاص بی اخلاقان حکومتتیان ایران است احتراز کنیم پاینده باشید
  مشتاقانه منتظر مطالب حرفه ای شما هستم حسن از سوئد

 3. فریبرز سلطانی says:

  در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا می خورد و میتراشد.این دردها را نمیشود به کسی اظهار کرد، چون عموما عادت دارند که این دردهای باورنکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارندو اگر کسی بگوید یا بنویسد، مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشانسعی می کنند آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلقی بکنند -زیرا بشر هنوز چاره و دوائی برایش پیدا نکرده و تنها داروی آن فراموشی بتوسطشراب و خواب مصنوعی بوسیله افیون و مواد مخدره است- ولی افسوسکه تاثیر این گونه دارو ها موقت است و بجا ی تسکین پس از مدتی بر شدت درد میافزاید. آیا روزی به اسرار این تفاقات ماوراء طبیعی ، این انعکاس سایهء روح که در حالت اغماء و برزخ بین خواب و بیداری جلوه می کند کسی پیخواهد برد؟
  زنده یاد صادق هدایت – بوف کور

  • ابراهیم says:

   اگر در (بالا)خانه کس هست یک حرف بس است! اما افسوس که در ایران این آقایون و خانم ها ی مثلا هنرمند بالا خانه را اجاره داده اند.

 4. فرامرز says:

  خیلی جالب است نظر اولین کامنت آور !!آقای محمد صالح علا ترانه سرای آقا و بقیه عوامل ترانه رفرنس این ترانه به آن شخص را رد کرده اند و کلیپ های مسخره شبکه در پیت رنگارنگ شده است منبع نوشته هایی مثل نظر دهی اولین نفر این جا!!

 5. ساسان says:

  از پروانه سکسی تا معصومه عجوزه. خوب خلایق هر چه لایق.

 6. عطا says:

  اوه راستی؟ پس کدوم آقا ریفرنس داده شده که خانم گوگوش پیشنهاد کنیزیش را میکند؟ آقا محمد رضا پهلوی؟

 7. زمان says:

  آقا ابوالقاسم فردوسی!

 8. نصیر says:

  آفا صاحب زمان را میگوید.

 9. شهرام says:

  بله همان آقای معروف. سرکار خانم خواندند که
  آقا تو حضرت عشقی ، از ملائک بهشتی
  تو با دستای مبارک سرنوشتمو نوشتی
  که البته درست هم میگفت چون آقا با همان دستهای مبارک زد تو دهنش و گفت برو فاحشه و دادش بدست پاسدارانش که حاش را جا بیاورند و آنها هم طی چند سال حسابی از خجالتش درآمدند.

 10. سام says:

  یعنی پاسدار, گوگوش, اونهمه سال, بادا بادا مبارک بادا ؟؟؟