Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > لبخند ایرانی > حسین رضا زاده جارو کش امام رضا
artcile
حسین رضا زاده

حسین رضا زاده جارو کش امام رضا

۱۰ تیر ۱۳۸۹

مدتی بود که بنده حقیقتا از خود می پرسیدم جاروکشی ( قربانشان بروم) امام رضا ، غیر از اجر اخروی دارای چه مزایای دنیوی است که بعضی از خودی ها این همه برای آن جوش می زنند ؟ البته می دانید که به لطف ولی عصر ، برادران و خواهران خودی ضمن این که نمی خواهند دستشان در آن دنیا کوتاه باشد ، فعلا نقد این دنیا را به نسیه ترجیح داده اند که در این زمینه می توانم از برادرمان صادق محصولی وزیر محترم رفاه که از قارونهای اسلامی هستند و بدون گاوبندی همه ساختمان سازیهای سپاه پاسداران را با بهای نازل به عهده گرفته اند نام ببرم . افسوس که جمهوری اسلامی یک نشریه “فورچون اسلامی ” ندارد تا نام این برادر متعهد را در کنار نام حضرت الله هاشمی رفسنجانی این اسوه فقر و قناعت ، چون ستاره ای بر تارک آن جریده بدرخشاند .

حسین رضا زاده قهرمان وزنه برداری و یکی از جارو کشان امام رضا

البته تصور نکنید که بنده از مرحله پرت هستم . نخیر ! بنده کتاب سردار سرلشگر فیروزآبادی وزیر محترم دفاع جمهوری اسلامی را با عنوان « “عرض ارادتی به خادمان آستان قدس رضوی» خوانده و مقادیر متنابهی عرفان به اندک دستمایه علمی خود افزوده ام ، ولی در این کتاب بیشتر از همه چیز به پز دادن برادرمان سردار فیروزآبادی به این مقام اکتفا شده و چیزی راجع به جیره و مواجب نظافتچی گری ( قربانشان بروم) امام رضا گفته نشده است اینجا .

اما خدا را شکر ، برادرمان سردار سرلشگر محسن رضائی که به غیر از استعداد خدادای روحانی و جنگی و گاهی هم تروریستی ، در زمینه های اقتصادی هم صاحبنظر هستند به داد من رسیدند و پرده از این معما بر داشتند . البته همه می دانیم که این برادر عزیز معمولا هنگامی سر و صدا راه می اندازد که چیزی گیرشان نیامده باشد ، و حق هم دارند . البته برادر عزیزمان جناب آقای احمدی نژاد ، چندی پیش در فرمایشات خود داستان طلب ۵۰۰ میلیون دلاری سردار از یکی از تجار را برای واردات سیگار که بی جهت از آن به عنوان “رشوه” یاد می شود حکایت کرده بودند ، خدا خیرشان بدهد ! اینجا

از اصل موضوع پرت شدم ببخشید …. بله ! داشتم می گفتم که برادرمان سردار رضائی در وب سایت تابناک خود اسنادی را منتشر کرده اند که نشان می دهد که برادرمان حسین رضا زاده قهرمان بین المللی و رئیس محترم فدراسیون وزنه برداری که به گفته خودشان مفتخر به جاروکشی امام رضا (قربانشان بروم)   نیز هستند ، طی دوفقره فرمان به خط خودشان ۵ میلیون تومان به خودشان پاداش آخر سال پرداخت کرده اند ! اینجا

البته سردار رضائی عزیزمان مختار هساتند که از این پاداش اصلا راضی نباشند و مانند امریکا در خاور میانه به فکر مناافع خود باشند ولی ما اصلا به این مساله معترض نیستیم و حاضریم ثابت کنیم استحقاق دریافت پاداش برادر رضا زاده با آن هیکل تنومند ، در مقایسه با مالی که حضرت آیت االه مکارم شیرازی با آن هیکل نحیف در معاملات شکرنصیبشان می شود ، خیلی بیشتر است .

البته نکند خدای ناکرده فکر کنید حواس کسی متوجه بیت المال نیست و مانند آن یک میلیارد دلار پول نفتی که برادر شریفمان محمود احمدی نژاد گم کرد کسی حساب از کسی نمی کشند ، نخیر اینطور نیست ! حضرت مجتبی نور چشم گرامی ولایت فقیه در جماران نشسته اند و نمی گذارند هیچ داد و ستدی از چشم تیز بین ایشان مخفی بماند.

برادر عزیزمان حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی در تشخیص مصلحت هم چار چشمی مواظب خزانه هستند و اگر خدای ناکرده کسی مانند مهدی خان فرزند عزیزشان یواشکی از شرکت استات اویل رشوه گرفت  اینجا و یا مانند جناب آقای موسویان با صهیونیستها گاوبندی کرد  ، بلافاصله او را به مناطق بد آب و هوا چون لتدن و شهر پرینستون در ایالات متحده تبعید می کنند تا  با تنبیه آنها سایرین نیز عبرت بگیرند . والسلام علیکم و رحمت الله !

 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,
 1. کاوه کرمانشاهی says:

  بسیار فشرده، زیبا و واقعا آموزنده بود. مرسی!

 2. amirvna says:

  besiar ali bood

 3. سینا says:

  آقای رضازاده به دلیل قدرت تحلیل ضعیف از رویدادها، گآهی اوقات دست به کارهائی میزند که خودش را مفتضح تر از پیش می‌کند.اولین قدم در این راه وقتی‌ بود که عکس دیکتاتور خامنه‌ای را در یک رویداد ورزشی بین المللی بالای سر خود برد.این کارها را به حساب بینش ضعیف ایشان بگذارید، نه به حساب زرنگی. چون اگر او زرنگ بود محبوبیت ملی‌ را با بالا بردن عکس یک دیکتاتور برای پاداش نقدی عوض نمیکرد.

 4. annahasani says:

  مردم پول نیاز دارند ، به شما چه چکار میکنند مگه فضول تشریف دارید؟ حالا دیگه هیکل اش خریداری نداره. شما بودید چکار میکردید؟