Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > احمدی نژاد در کنفرانس خبری – ویدئو
کنفرانس احمدی نژاد

احمدی نژاد در کنفرانس خبری – ویدئو

۷ تیر ۱۳۸۹

احمدی نژاد در کنفرانس خبری روز دوشنبه ۷ تیرماه ، شرایط جدید خود برای مذاکره در باره پرونده هسته ای را اعلام کرد . وی گفت «چون بی‌اخلاقی کردید اولا ما مذاکره را عقب می‌اندازیم. مذاکره پایان مرداد ماه و نیمه ماه مبارک رمضان به بعد است. این جریمه‌ای است برای اینکه به نظر می‌آید باید ادب شوند که رسم گفت‌وگو با ملت‌ها را یاد بگیرند».. احمدی نژاد گفتگو با کشورهای ۱+۵ بدون شرکت کشورهای دیگر را رد کرد و گفت ««ما با ۱+۵ گفت‌وگو می‌کنیم اما شرایط عوض شده است… طبیعی است اگر از آن طرف روسیه، فرانسه و آمریکا بیایند، از این طرف ایران،‌ ترکیه و برزیل خواهند آمد؛ البته ما هم برای تبادل آماده‌ایم و خودمان سوخت ۲۰ درصد را تولید می‌کنیم».
احمدی نژاد در پاسخ به یک خبرنگار که نظر او را در باره استعفای هاشمی رفسنجانی پرسید، پاسخی نداد و به لبخند و تشکر بسنده کرد . رئیس جمهور اسلامی مدعی شد جمهوری اسلامی ظرف یک هفته به خود کفائی در زمینه بنزین خواهد رسید و قول داد  ضرر روزنامه هائی که آگهی دولتی به آنها داده نشده است را جبران کند .

احمدی نژاد گفته های قبلی  خود در باره مبارزه با بی حجابی  اینجا را تائید کرد و از زنهای ایرانی تجلیل کرد .

رئیس جمهور اسلامی سخن مترجمی که پرسش  یک خبرنگار عراقی درباره پادشاه عربستان سعودی   را ترجمه می کرد  تصحیح کرد . نکته جالب در این مصاحبه عدم شرکت نمایندگان غیر ایرانی  تلویزیونها  و خبر گزاریهای غربی بود  بود . نماینده سی..ان.ان که یک ایرانی بود با ترس و لرز پرسش ملایمی را مطرح کرد و یک ایرانی دیگر به عنوان نماینده خبرگزاری فرانسه از احمدی نژاد به همان روال سوال کرد . به صحنه هائی از این مصاحبه توجه کنید .

 
کلیدواژه ها: , , , , ,

 1. سهند says:

  دولت کودتا استعفا استعفا

  دولت مستبد، مستکبر، متقلب استعفا استعفا

 2. مریم says:

  احمدی نژاد وقیح ترین آفریده ی خداوند در کره ی خاکی است……………………………..

 3. مریم says:

  دروغ بر ثانیه! واحد سنجش دروغگویی شخص احمدی نژاد!
  دروغ بر ثانیه!
  به نقل از سایت بالاترین……