Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > جنتی در نماز جمعه از نظر احمدی نژاد در مورد حجاب انتقاد کرد – ویدئو
جنتی نماز جمعه

جنتی در نماز جمعه از نظر احمدی نژاد در مورد حجاب انتقاد کرد – ویدئو

۲۸ خرداد ۱۳۸۹

علی جنتی خطیب نماز جمعه روز ۲۸ خرداد از نظر احمدی نژاد در باره نحوه اجرای طرح عفاف انتقاد کرد و گفت «کاش احمدی نژاد مساله حجاب را مطرح نکرده بود که مایه زحمت شود » اینجا . محمود احمدی نژاد چندی پیش مخالفت دولت را از نحوه اجرای طرح عفاف اعلام کرده بود که نوار ویدئوئی آن را در زیر می بینید .همچنین نمایندگان مجلس و دیگر شخصیتهای جمهوری اسلامی نیز در باره مبارزه با بد حجابی و منکرات  اظهار نظر کرده بودند که می توانید خبر آن را در اینجا بخوانید .

جنتی گفت «حال موها کمی از جلوی سر پیدا شده، رفت عقب تر و عقب تر و عقب تر تا به کلی کشف حجاب شد! اگر یک زنی بدون حجاب آمد در خیابان چه کار باید کرد آیا باید ولش کرد و گفت هر جور که می خواهی اخلاق جوانان را فاسد کن؟ آیا در قبال آن کار فرهنگی کنیم؟ آیا برایش روایت و حدیث بخوانیم و ولش کنیم و بگوییم برو دیگر با تو کاری نداریم ؟این اقدام در قبل از انقلاب اسلامی و در کشورهای غربی شد آیا می خواهیم به همین سرنوشت دچار شویم این چه حرفهایی است که یک عده حساب نکرده می زنند. نیروی انتظامی ما کار می کنند چرا باید دستش را ببندیم چرا بهانه جویی کنیم؟»

جنتی نیروی انتظامی را تشویق کرد که به  حرکات خود برای مبارزه با آنچه اعمال خلاف اخلاق نامیده می شود ادامه دهند و گفت «پسری که باید در میدان و مبارزه با دشمن باشد آماده جهاد باشد، آماده فداکاری و ایثارگری باشد یک مرتبه در ناحیه شهوت رانی و عیاشی می رود. آن بچه هایی که رفتند و انقلاب اسلامی را به ظهور رساندند و پیروز کردند و هشت سال دشمن را از پا درآوردند و افتخارآفریدند چه کسانی بودند. اگراینها نیز دنبال این مسائل بودند دشمن کشور را نابود کرده بود . نگذاریم این ارزش ها از دست برود. من نیروی انتظامی را تشویق و تقدیر می کنم . به من گزارشی دادند خودشان هم رعایت می کنند دستورالعملی را هم داده اند که این کار به صورت معقول انجام شود. کسی حق ندارد دست نیروی انتظامی را ببندد. نیروی انتظامی باید کار خودش را بکند دیگران هم باید به او کمک کنند.» مشروح سخنان جنتی را در اینجا بخوانید .

سخنان احمدی نژاد

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , , ,

  1. Ramin says:

    دروغ ناخوشی ملی ما ایرانیان است.