Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > مطالب برگزیده > همسر شیرین عبادی : زنم مرا کتک میزد! – ویدئو
همسر شیرین عبادی

همسر شیرین عبادی : زنم مرا کتک میزد! – ویدئو

۲۱ خرداد ۱۳۸۹

سوء استفاده از مسائل خانوادگی و زندگی خصوصی افراد برای لطمه زدن به آنها ، از شگردهای سازمان کا.گ.ب اتحاد شوروی است که به حاکمان مذهبی نمای تهران به ارث رسیده است . این بار نیز جواد توسلیان همسر شیرین عبادی را به کار گرفته اند تا با استفاده از سخنان او شیرین عبادی را بکوبند .

همسر شیرین عبادی می گوید که از زنش کتک می خورده و پس از اظهاراتی برای تحقیر شیرین و موقعیت اجتماعی او  ،نتیجه می گیرد که راه و او و شیرین در زندگی جدا شده است .

تشابه اتهاماتی که در این نوار مطرح می شود با دادگاهی که برای رسیدگی به شکایت عبادی علیه روزنامه کیهان تشکیل شده بود اینجا ، دست داشتن حسین شریعتمداری که در سرهم کردن اینگونه مطالب علیه مخالفین خبره است را  ،در تهیه این نوار  نشان می دهد . وی در آن دادگاه از همه اتهامات شاکیان تبرئه شد .

به این نوار ویدئوئی که بوسیله سیمای جمهوری اسلامی تهیه و پخش شده است توجه کنید:

 
کلیدواژه ها: , , , , , ,

 1. mamal_8 says:

  dorood be shirin ebadi.
  nang be nezame fashisti jomhoori eslam

 2. man says:

  هر کس این ویدئو رو ببین متوجه فریب خوردن و مزدوری این آقا می‌شه، و این شخصیت کاملا معلومه لیاقت همسری آدم شجاعی مثل شیرین عبادی رو نداره

 3. vali says:

  bele in hem yeki diger az shahkare dowlete Eslami memlekete ma .aferin ..in hukumet der doran khomeiini maderi ra aword ke khod teghazeiie merge ferzemdesh ra kerd , yademan nerefte in hem jenaiieti diger naahaln .

 4. vali says:

  ferda, teajob nekonid ager khanome Khameneii ham chenin etrafi kond

 5. Atousa says:

  یک مر د طلبکار که خانم شیرین عبادی نتوانسته “حق او را بدهد”
  یک مر د بدخلق که حق خود می داند که “اخمو” باشد
  یک مر د پر از کینه که “عینک شکسته شده اش” را سی و چند سال است که نگه داشته است
  یک مر د نفهم که هیچ درکی از رنج همسرش بعد از گرفتن کار مورد علاقه ا ش از او نداشته و تازه میگوید “دچار عقده شد”
  یک مر د دیگرآزار که باعث میشده خانم شیرین عبادی به ” دچار تشنج شود” و فقط خود را “در سفرها کنترول می کرده است ”
  یک مر د بی لیاقت که جایزه صلح نوبل گرفتن همسرش را “داستان جایزه گرفتن” می داند
  یک مر د نا مرد که از”مصونیت” همسرش ناراحت است
  یک مر د سربار و بی مسولیت که مینالد “زندگیش یک طرفه بود”
  یک مر د کوچک و عقده ای به نام “آقای عبادی”
  یک مر د بدون منطق و شکاک که رفتن همسرش به مسافرت را “برای برنامه ای” میداند
  یک مر د کم مایه که به “سخنرانی کردن و کنفرانس مطبوعاتی تشکیل دادن” همسرش حسد می و رزد
  یک مر د خودخواه و جبن که تنها در یک نماش تلویزیونی به صورت یکطرفه به همسرش میگوید ” مایلم راهم را در زندگی از ایشون جدا بکنم”
  خانم شیرن عبادی گرامی بایسی بسیار خرسند باشید که این مرد بیمار سایه نحش را بعد از سی و چند سال از روی زندگی شما بر داشته و رفته.
  پیروزِ سرافراز و شاد باشید

 6. azar says:

  برادران و خواهران گرامی اشتباه نکنید من را هم اگر بگیرند اعتراف به زدن همسرم با قناسه و بمب هسته ای وبازوکا و….. خواهم کرد . چطور شد که اینها عکس قاتلین ، جانیان و فاحشه ها و کلاهبرداران میلیاردی را شطرنجی می کنند. ولی به راحتی مسائل داخلی خانواده ها را در کوچه و برزن فیلم می کنند و جار می کشند . تف بر چنین مسلمانی اگر این رسم مسلمانی است که نیست . من پیشنهاد می کنم اینها بروند اول یک دوره مقدماتی اسلام شناسی بخوانند. البته دقت نمایند نویسنده کتاب معاویه یا شمر و یزید و امثالهم نباشد. آقای ضرغامی اگر زنت تو رو میزنه ، تف به روت می اندازه حق داره برو تو اینه خودت رو نگاه کن ، حیف نیست زنت تفش رو هدر می کنه. جنابعالی قیاس به نفس می کنید. یا حجت ابن الحسن دلها پراز خون شده منبر انسانیت اسباب بی دین شده .

 7. نادر says:

  سلام
  نباید زود قضاوت کرد, این فرد تحت فشار بوده و ممکن به هرچی رو گه گفتن برای این که از شرشون خلاص شه گفته.

 8. parvin says:

  نمونه ی آقای عبادی متاسفانه بسیار است. مرد بیماری که خصوصی ترین مسائل خانوادگی اش را با پرداخت باج از سوی حکومت ننگ آور فاشیسم فاش می کند. آقای عبادی شما خودتان بزرگترین عقده ها را دارید. خجالت نمی کشید که جیب خود را از اسکناسهای خونی این دولت غاصب پر کرده اید و در مورد همسر سابقتان مزخرف می گویید؟ درود بر شرف شیرین عبادی و تمامی شیرین عبادی های ایران که ریشه ی مردان حقیری مثل تو را به زودی خواهند کند

 9. احمد says:

  خاک بر سر این …. آدم نمای پست و زذل و بی غیرت که فریب آدم کشان و بازجویان را میخورد و این چنین همسر ش را میخواهد در انظار کوچک کند . ننگ ونفـــــــــــرت بر توده ای های لجن که امروز هم دست از خرابکاری بر نمیدارند و باین آدم کشان خط میدهند. و بگفته عزیز دیگری این کار از ابداعات ک گ ب است که حالا نوکران سر سپرده شان در ایران یعنی حزب ایران بر انداز توده اجرا میشود.

 10. Ali says:

  Delam baray in mard misoozeh: In agha Choobeh do sar najes shodeh!

 11. Ali says:

  من هم اگه بجای این آقا بودم با خنجری که از طرف رژیم ایران زیر گلویش هست از همین خزعبلات خورد مردم ساده اندیش تحویل میدادم.

 12. sofija says:

  agaye Ebadi rastesh ro begu baraye in film chegadr gerefti

 13. sofija says:

  bad az in bazi hatman az tarafe kargardanane emrikayi be shoma pishnahade film khahd shod besiyar khub nagshetun ro bazi kardin

 14. ebadi says:

  hahaha hahaha khube hamsare shun ! nagoft ke khanume shirine ebadi shekanjash nemikarde ya masalan tajavoz ! pas belakhare lo raft fetne kie o kojas !!! babam jan age ishun eslami bud ke shomaha kheili adami mibudin !!! vali nemi2nam chera kaharesh nagoftin bekhatere democratie bi hado hasre jomhurie eslami in khanum dare baraye khodesh michakhe o …fashista…

 15. MARI says:

  نه جای خنده داره نه جای سرزنش. فقط جای تاسف و گریه داره. حکومتی که فلسفه ی وجودیش تحقیر و بذلت کشیدن آدمهاست. چه از این ملت این چنین تحقیر شده و پایمال شده ،حتی اگر این حکومت از بین برود، باقی خواهد ماند؟

 16. Be hagh 10-1 says:

  This is a fake film directed by bast… Akhonds…
  No one, I say, no body believes that, and that is again a fake with some pictures montage and clips made by I.R. Iran and its broadcasting Sima ye Kasife Jomhorie Islamy….
  Down with Mollas and Islam in Iran and those bast… dirty Pasdars…
  Marg bar Kahmenie and all those Islamists

 17. sundance nameh says:

  شیرین عبادی عزیزم زیر چه فشاری به مبارزات والای ات برای حقوق زنان مبارزه کردی در کنار نامردی چون این بیشرف مزدور . ولی آگاهی و هشیاری آزاد اندیشان پیش از سناریو های این معلولین فکری است. جهان با تو است چه باک.

 18. sina says:

  affarin be in zan