Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > مطالب برگزیده > محمود عباس:جمهوری اسلامی سد راه صلح با اسرائیل است-ویدئو
صلح با اسرائیل

محمود عباس:جمهوری اسلامی سد راه صلح با اسرائیل است-ویدئو

۲۱ خرداد ۱۳۸۹

محمود عباس رهبر سازمان آزادیبخش فلسطین در مصاحبه با چارلی رز می گوید موضع حماس برای نابودی اسرائیل تغییر کرده و نظر آن سازمان دائر بر عقب نشینی اسرائیل به مرزهای پیش از سال ۱۹۶۷ گواه آن است که حماس موجودیت اسرائیل را به رسمیت شناخته است .

وی در این مصاحبه به نقش تفرقه افکنانه جمهوری اسلامی بین فلسطینیها  اشاره می کند و می گوید تهران برای مقاصد خاص خود ، ازملحق شدن  حماس به گفتگوهای صلح و آشتی با سایر گروههای فلسطینی ممانعت می کند .

سازمان آزادیبخش فلسطین به رهبری محمود عباس که با عنوان «دولت خود گردان» خطاب می شود در جامعه بین المللی به به عنوان دولت قانونی فلسطین شناخته شده است . گروه حماس به رهبری خالد مشعل که مورد حمایت جمهوری اسلامی است با استقرار در غزه از فرمان بردن از حکومت قانونی سرباز می زند و با همدستی جمهوری اسلامی ، هر روز بحران تازه ای را در منطقه می آفریند . توجه شما را به بخشی از این مصاحبه که به زبان انگلیسی است جلب می کنیم :

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

Comments are closed.