Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > دانشمند اتمی که در عربستان ناپدید شده بود در امریکا پیدا شد – ویدئو
شهرام امیری

دانشمند اتمی که در عربستان ناپدید شده بود در امریکا پیدا شد – ویدئو

۱۷ خرداد ۱۳۸۹

در یک نوار ویدئوئی کوتاه که از سیمای جمهوری اسلامی پخش شد ، شخصی که ادعا می کند شهرام امیری دانشمند اتمی ناپدید شده ایرانی است می گوید  امریکا با همکاری عربستان سعودی  او را از شهر مدینه در عربستان سعودی  ربوده  و به ایالات متحده برده اند تا او را وادار کنند مطالبی که مورد نظر دولت امریکا است را ، بر علیه جمهوری اسلامی عنوان کند .

شهرام امیری که گفته می شود به امریکا پناهنده شده است

شهرام امیری مورد ادعا که گفته می شود به امریکا پناهنده شده در این نوار از سازمانهای بین المللی و حقوق بشر  می خواهد که او را از چنگ ربایندگان خود نجات دهند.

پخش این نوار در حالی صورت می گیرد که آژانس بین المللی انرژی اتمی بررسی پرونده اتمی جمهوری اسلامی را از امروزآغاز کرده است . ایالات متحده در این پرونده ، مدارکی را ارائه کرده کرده که گفته می شود از لب تاب متعلق به شهرام امیری و سایر گفته های او استخراج شده است . جمهوری اسلامی ادعا می کند که این مدارک ساختگی است و امریکا برای قانع کردن شورای حکام سازمان آنها را درست کرده است .

در این نوار گفته می شود که این نوار از راههای خاص در اختیار دستگاههای اطلاعاتی ایران قرار گرفته است . این نوار را با هم نگاه کنیم :

خبر تکمیلی –  پس از انتشار ویدئوی بالا ، یک ویدئو از شخص دیگری که او هم ادعا می کند شهرام امیری است  در یوتیوب منتشر شد . در این ویدئو شهرام امیری می گوید که آزاد است و برای ادامه تحصیل به امریکا آمده است .این ویدئو را ببینیم :

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

  1. ali says:

    ino ke dozdidanesh chetori internet dare????

  2. البته در صحت نوار اول هیچ تردیدی نباید نمود زیرا سربازان امام زمان در اعماق چاه جمکران که دروغ نمیگویند مگرآنکه بخاطر مصالح خاص نایب امام زمان مجبور به خدعه شوند نه دروغ. البته میدانید خدعه هم با گوشت و خون هر مسلمان شیعه آنقدر عجین است که بکار نبردن آن اصولاً به کفر و اتداد منتهی میشود. برای همین نیز حضرنایب اول امام زمان هنوز نرسیده به ته چاه جمکران سید روح الله خمینی هم از خدعه استفاده کرد و توانست سر همه روشنفکران خالی بند بی سواد مخالف هرچه داشتیم به آن راحتی کلاه بگذارد که مثلاً علیرضا نوریزاده که زمانی سردبیر اطلاعات و مورد لطف دربار و پادشاه بود با گذاشتن انبوه ریش و پوشیدن کاپشن به ناگهان بشود انقلابی و در زندان جمشیدیه با داریوش همایون وحشت زده مصاحبه بکند. البته شاید این محضردار زاده آخوند تبار روشنفکر دهه ۴۰ و ۵۰ هجری هم به پیروی از امام زمانش خدعه بکار برده بود. اما در مورد نوار دوم باید عرض کنم آنهم بنظر خدعه میرسد منتها این خدعه مربوط میشود به امام زمان نشسته در واشنگتن آمریکا که مصلحت دیده این آقای شهرام امیری یکباره اینگونه ساده و بی پیرایه بگوید بابا ما اصلا کاره ای نبودیم و فقط میخواستیم ادامه تحصیل بدهیم و آمدیم آمریکا. بعد هم دلش هوای آذر خانوم همسر محترمش و امیر حسین یادگار گرامیش را بکند و از آنها بخواهد دلتنگش نشوند اما مبتنی بر همان خدعه اهل امام زمان واشنگتنی اصلا به روی مبارکش نیاورد که وقتی اینهمه ایرانی بدبخت و بسیار باسوادتر از وی برای دریافت ویزا و آمدن به آمریکا چه بصورت ادامه تحصیل وچه پناهنده و غیره له له میزنند و هزاران خطر میکنند آنوقت این حاج آقای امام زمانی چطوری توانسته به راحتی آنهم از طریق خادم حرمین شرفین راهی دیار امام زمان واشنگتنی بشود؟ خب بالاخره هیچوقت ماه پشت ابر نمیماند و در برخی موارد حتی سوار ماه هم میشود و ما آدمها میتوانیم آثار تهوع یا اسهال یا حال بهم خوردگی ها را در کره ماه هم ببینیم. باید منتظر آینده و کنار رفتن ابرها و پدیدار شدن ماه ماند.

    البته در صحت نوار اول هیچ تردیدی نباید نمود زیرا سربازان امام زمان در اعماق چاه جمکران که دروغ نمیگویند مگرآنکه بخاطر مصالح خاص نایب امام زمان مجبور به خدعه شوند نه دروغ. البته میدانید خدعه هم با گوشت و خون هر مسلمان شیعه آنقدر عجین است که بکار نبردن آم اصولاً به کفر و اتداد منتهی میشود. برای همین نیز حضرتنایب اول امام زمان هنوز نرسیده به ته چاه جمکران سید روح الله خمینی هم از خدعه استفاده کرد و توانست سر همه روشنفکران خالی بند بی سواد مخالف هرچه داشتیم به آن راحتی کلاه بگذارد که مثلاً علیرضا نوریزاده که زمانی سردبیر اطلاعات و مورد لطف دربار و پادشاه بود با گذاشتن انبوه ریش و پوشیدن کاپشن به ناگهان بشود انقلابی و در زندان جمشیدیه با داریوش همایون وحشت زده مصاحبه بکند. البته شاید این محضردار زاده آخوند تبار روشنفکر دهه ۴۰ و ۵۰ هجری هم به پیروی از امام زمانش خدعه بکار برده بود. اما در مورد نوار دوم باید عرض کنم آنهم بنظر خدعه میرسد منتها این خدعه مربوط میشود به امام زمان نشسته در واشنگتن آمریکا که مصلحت دیده این آقای شهرام امیری یکباره اینگونه ساده و بی پیرایه بگوید بابا ما اصلا کاره ای نبودیم و فقط میخواستیم ادامه تحصیا بدهیم و آمدیم آمریکا. بعد هم دلش هوای آذر خانوم همسر محترمش و امیر حسین یادگار گرامیش را بکند و از آنها بخواهد دلتنگش نشوند اما مبتنی بر همان خدعه اهل امام زمان واشنگتنی اصلا به روی مبارکش نیاورد که وقتی اینهمه ایرانی بدبخت و بسیار باسوادتر از وی برای دریافت ویزا و آمدن به آمریکا چه بصورت ادامه تحصیل وچه پناهنده و غیره له له میزنند و هزاران خطر میکنند آنوقت این حاج آقای امام زمانی چطوری توانسته به راحتی آنهم از طریقخادم حرمین شرفین راهی دیار امام زمان واشنگتنی بشود؟ خب بالاخره هیچوقت ماه پشت ابر نمیماند و در برخی موارد حتی سوار ماه هم میشود و ما آدمها میتوانیم آثار تهوع یا ساهال یا حال بهم خوردگی ها را در کره ماه هم ببینیم. باید منتظر آینده و کنار رفتن ابرها و پدیدار شدن ماه ماند.

  3. Ali says:

    He is not really a big figure scientist in Iran he has a Mater’s degree from a university that is ranked at the bottom of the universities in the country why he left his wife and child behind and took a refuge with the US is not clear at all If he is kidnapped how dared he is to make the first video and still live in the US is awkward Did he carry secret information or he is just an opprtunist or he is now discharged of confidential information and no longer a valuable card in th US No body knows Is the Iranian government making a big deal out of him I really don’t know If he is really important figure what are his publications