Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > نوه خمینی وزیر کشور را با کتک روانه بیمارستان کرد
کتک خوردن وزیر کشور

نوه خمینی وزیر کشور را با کتک روانه بیمارستان کرد

۱۶ خرداد ۱۳۸۹

رسانه ها فاش کردند در جزیان برگزاری سالگرد خمینی و پس از آن که سخنرانی سید حسن خمینی با تظاهرات و شعارهای هواداران احمدی نژاد قطع شد ، نوه خمینی محمود محمد نجار وزیر کشور اسلامی را کتک زد و او را روانه بیمارستان کرد .

محمود محمد نجار وزیر کشور جمهوری اسلامی د ر کنار مهدی چمران یار نزدیک احمدی نژاد در نماز جمعه

وب سایت جوان وابسته به سپاه پاسداران می نویسد « پس از اتمام سخنان رئیس جمهور و هنگامی درگیری لفظی شدیدی میان محمد علی انصاری و نجار در می گیرد که سید حسن مصطفوی نیز در این درگیری به نفع انصاری وارد ماجرا شده و به برخورد با نجار می پردازد.در همین حال اخبار بدست آمده حکایت از آن دارد که سید حسن مصطفوی حتی با نجار درگیری فیزیکی پیدا کرده و اخبار از نواختن سه سیلی به وزیر کشور و ضربه مشت وی به بینی محمد نجار حکایت دارد.» اینجا

سایت فرارو نیز که از اصلاح طلبان هواداری می کند می نویسد «مصطفی محمد نجار وزیر کشور که در سالگرد رحلت امام به صورت اش سیلی نواخته شده بود، در بیمارستان چمران بستری شد. براساس خبرهای رسیده به خبرنگار فرارو، وزیر کشور پیش از این تحت عمل جراحی سینوس قرار گرفته بود و به توصیه پزشکان معالج بایستی تحت نظر پزشکان قرار می گرفت.آقای نجار در آن روز پس از سخنرانی ناتمام آقای سید حسن خمینی، مورد اعتراض فیزیکی قرار گرفت» اینجا .

روزنامه جوان منبع خبر خود را وب سایت “شفاف نیوز” که وابسته به “محمد باقر قالیباف» ذکر کرده است که اگر درست باشد ، این خبر از آن وب سایت حذف شده است و دیگر وجود ندارد ولی یکی دیگر از سایتهای تازه تاسیس خبر از فیلتر شدن سایت قالیباف می دهد اینجا .

یک منبع داخل کشور به  خواندنیها گفت ، سید حسن خمینی از این که وزیر کشور از او با عنوان «سید حسن مصطفوی » نام برده است خشمگین بوده و پس از دیدن محمد نجار ، یک سیلی به صورت می زند و می گوید “این را زدم که یادت باشد ، اسم من حسن خمینی است!”

سید حسن خمینی فرزند احمد خمینی است که در سال ۱۳۵۳ ظاهرا به علت سکته قلبی در گذشت ولی شایعات زیادی  وجود دارد که وی نیز بوسیله باند سعید امامی و عوامل رژیم با زهر مسموم و کشته شده است . عمادالدین باقی روزنامه نگاری که پس از وقایع انتخابات دستگیر و زندانی شد این مساله را در یکی از همایشها مورد تائیید قرار داده بود .  احمد خمینی با هاشمی رفسنجانی بسیار نزدیک بود و از دست اندرکاران برکناری آیت الله منتظری از نیابت خمینی بوده است .

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

 1. عین الدوله says:

  آقا این که بغل اون یارو نجار وایستاده که نقدی نیست، چمرانه. در ضمن اگه نقدی قیافه ش اینقدر ملایم بود که زیاد هیولا به نظر نمی اومد. فکر کن رعایت بیماران قلبی رو کردید عکس نقدی رو منتشر نمیکنید وگرنه

 2. Manoochehr says:

  نوش جانش

 3. ali says:

  oni ke kenare najar ast chamrane na naghdi

 4. رضا says:

  عجب … پس خواندیها هم نظر مخاطبینش رو خذف میکنه … ما رو باش فکر میکردیم حداقل خواندنیها تنها رسانه ای است که در آن آزادی بیان است.

  زنده باد آزادی!

  • sardabir says:

   دوست عزیز- چون ما فحاشی به این و آن را آزادی بیان نمی دانیم ،هر اظهار نظری را که تشخیص بدهیم ناسزا است حذف می کنیم.اگر موردی سراغ دارید که غیر از این بوده و احتمالا اشتباهی شده باشد به ما خبر بدهید تا تصحیح کنیم

 5. zeynab alipoor says:

  الهم اشغل الظالمین به الظالمین. آمین یا رّب العالمین .الهم اشغل الظالمین به الظالمین. آمین یا رّب العالمین .الهم اشغل الظالمین به الظالمین. آمین یا رّب العالمین .الهم اشغل الظالمین به الظالمین. آمین یا رّب العالمین .

 6. رضا says:

  شما بعنوان سردبیر و مسئول ویرایش و حذف! نظرات، وجدان خود را قاضی کن، نظری که درباره شبهه در فامیل و احتمالا نسب سید حسن خمینی نوشتم فحاش بود یا نظر این کاربر که ظالمین بالظالمین نوشته؟ معلوم نیست این نظره، ورد ِ ، دعاست، جادوست … شما هم این نظر عربی رو قبول کردید ولی نظر من رو حذف

  بهرحال، سایت شماست، اختیارش رو دارید!

  زنده باشید

  من که از ایرانی بودن خودم هم دیگه حالم بهم میخوره

 7. جواد says:

  قا جان
  هر کی بخاد ساز مخالف با نظام و رهبری بزنه مردم از صحنه محوش میکنن
  حالا هر کی میخاد باشه
  نوه امام باشه یا…

 8. m.h says:

  سید حسن خمینی فکر کرده ۵۰ سال پیش وحرم امام هم چاله میدونهاین رفتار در شان یک روحانی واز طرفی نوه اما نیست.

 9. سجاد says:

  حرکت بسیار زشتی بود و در مقام نوه امام رحمت الله علیه به این شکل عمل کردن بسیار قبیح و ناپسند است. امید است ایشان کمی به فکر شأن خانوادگی حضرت امام باشد.